Jump to content
Dogomania

Maszerzy


PaYooK

Recommended Posts

Ja miałem tylko jedną "ciekawą przygodę". Podczas treningu w lesie spotkaliśmy mężczyznę który spaceroał z psem i żoną po lesie . Ani pies ani żona nie byli na smyczy . Nasze piski chciały pobawić się z nowym kolegą . Poplątały się i nie chciały biec . Poprosiłem jego aby potrzymał swojego psa i zszed na chwilkę ze ścieżki . Facet stwierdził , że nikt go nie zmusi do tego . Wziełem nasze psy za linkę i ominełem stojącego na środku mężyznę. W chwili gdy wózek omijał go próbował kopnąć koło ale musnął moją córkę . Użyłem troszkę siły w celu "odparcia ataku" . Do akcji wkroczyła jego żona która nawyzywała mnie Facet groził że mnie załatwi :wink: :wink: :wink: . Po treningu zgłosiłem napaść na posterunku policji .

Link to comment
Share on other sites

Wow, niezla historia. Ja kiedys przejechalam zaprzegiem pewna pania :wink: tzn. dokladniej scielam ja z nog, bo stala na srodku, a hamulce nie do konca podzialaly, pierwsza para chciala ja ominac z roznych stron no iii...tak nie bardzo sie udalo :P

Kiedy indziej znowu wystraszylam prawie na smierc jakiegos haszczaka, stal sobie na srodku drogi, patrzy, patrzy i nagle mina mu zrzedla, zaczol uciekac i schowal sie za swojego pana :)))

Nastepnym razem, jak ktos bedzie rzucal sie na Sandre, a Ciebie nie bedzie w poblizu to powiedz jej, zeby postraszyla tego goscia, ze pozwie go o molestowanie seksualne....na pewno podziala, w moim przypadku podzialalo :)))

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

mnie tam na treningu nie zaczepiaja (narazie) ale bardziej mam przygody ze zwierzyna :P kiedys jade na wozku tempo wolne ponizej 20km/h (końcówka trasy) jak wyskoczyły sarny to takiego przyspieszenia dostaly psy ze szok (36-38 km/h) najgorsze jest to ze psy probowały za nimi biec i w pewnym momencie skrecily pod katem prawie ze 90 stopni(dobrze ze hamule na tyle byly sprawne). A najgorsze jest chyba pokonywanie drzew powalonych przez wiatr :P, a najlepsze wrazenia to byly z bieszczad tam to była trasa zawodów :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ja z psami nie jezdze,ale slyszalam,ze kiedys w nasz zaprzeg wbiegla kura i wybiegla bez glowy.Innym razem zobaczyly sarne w lesie i pierwsza para nie mogla sie zgodzic z ktorej strony ominac drzewo.A ostatnim razem Piotrek spadl z wozka i trzymal sie tylko jedna reka tak ze psy przeciagnely go ladny kawalek drogi.Na szczescie bylo mokro i duzo lisci,wiec skonczylo sie tylko na mokrym i brudnym ubraniu (blotk tez zaliczyly). :wink:

Link to comment
Share on other sites

Niestety na zawody nie jezdze i nie wiem co mowia,ale jest to mozliwe,ze o naszym zaprzegu. Najgorsze jednak bylo to,ze wlasciciel nie chcial pieniedzy tylko taka sama kure,bo pieniadze nie znosza jajek. A powracajac do tej historii to psy nawet sie nie zatrzymaly tylko,ktoras z suczek(chyba Difi) odgryzla kurze glowe w biegu.

Link to comment
Share on other sites

Pay, miales jednak racje zeby naszych ojcow nie wpuszczac na wozek....

Dzisiaj znowu tata pojechal(z racji, ze bylam ostatnio chora i zebym nie doprawila sie przed nastepnymi zawodami) i rozwalil wozek :((

Ja nie wiem jak ci nasi tatusiowie jezdza, twoj przeciez tez bez przerwy cos rozwala jak wsiada na wozek.....

Takze jutro trening na 3-kolowce :(

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie stalo sie to podczas treningu,ale podczas spaceru,ale zwiazane z ciagnieciem.Azja jak widzi jakiegos innego haszczaka to chce koniecznie isc do niego.Przed paru dniami w nocy troche przymrozilo i kaluze zamarzly.Ja ide sobie z Azja i nie wiedzac o tym weszlam na lod w momencie jak Azja zobaczyla innego psa i tak mnie pociagnela,a wlasciwie szarpnela,ze wywalilam sie.Bylam bardzo zdziwiona,bo w jej 6-o letnim zyciu zdazylo jej sie to pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

...?

agacia no bo wszystkie sprzety kupujemy pod katem samochodu a zasilanie w samochodzie jest 12V mozny i by wieksze ale trzeba mies do tego przetwornice ;)

FP dlatego ja jak najzadziej wpuszczam ojca na wozek :D:D:D ale dzieki niemu w sobote moglem isc do kina z dziewczyna 8) ( o dziwo nie zepsuł nic przy wozku :o :o )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...