Jump to content
Dogomania

LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 758
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaja10014']Dziś jak wracałam ze spaceru z Leonkiem zaczepił mnie wędkarz, dlaczego chcę oddać takie pięknego psa. Wytłumaczyłam, ze wracamy ze spaceru. Powieszał, że Leon jest wspaniały psem ;)[/QUOTE]
Tak,tak,żeby tylko znalazł przyjaciela na całe życie...ale jak to dobrze o nas świadczy,ze zachwycają się psem schroniskowym...w istocie po odrobaczeniu ma piękną sierść i cały zaokrąglił się...:lol:wypiękniał...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i w sobotę przyjeżdzają Państwo na spacer z Leonkiem...co Wy na to?:lol:Kaju,jak będziesz w schronisku to bardzo Cię proszę idż z Państwem i Leonkiem na spacer...jestem baaardzo ciekawa Twojego zdania.Mogę Cię prosić?Będą około 10 30 wyjeżdzam po nich na przystanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']No i w sobotę przyjeżdzają Państwo na spacer z Leonkiem...co Wy na to?:lol:Kaju,jak będziesz w schronisku to bardzo Cię proszę idż z Państwem i Leonkiem na spacer...jestem baaardzo ciekawa Twojego zdania.Mogę Cię prosić?Będą około 10 30 wyjeżdzam po nich na przystanek.[/QUOTE]


Wolałbym ja pójść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Wolałbym ja pójść...[/QUOTE]
Nie ma sprawy...Kaja też pewnie będzie chciała popatrzeć jak Leon reaguje na nowych ludzi...zajmowała się Leonkiem w czasie Twojej nieobecności...Ty i Kaja jesteście najbardziej zorientowani w potrzebach Leona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Nie ma sprawy...Kaja też pewnie będzie chciała popatrzeć jak Leon reaguje na nowych ludzi...zajmowała się Leonkiem w czasie Twojej nieobecności...Ty i Kaja jesteście najbardziej zorientowani w potrzebach Leona.[/QUOTE]
Nie przesadzajmy, raz czy dwa zabrałam go na spacer ;) Czekam na opinię! Oby pozytywną ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...