Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Juz mi lepiej. Przeszlam na etap wspominania milych chwil z Szarotka i Rudym (jej Tz., ktory odszedl 3 lata temu). Obydwa byly wyjatkowe i nierozlaczne, az do smierci. Brakuje mi jej bo ona zawsze byla w domu. Meskie koty lataly czesto po dworze, a ona raczej byla taka domowa.

Link to comment
Share on other sites

Kochany Heniu, ciotka wczoraj wróciła z pracy i miała niespodziankę pod drzewkiem na podwórku.
Kotka przyprowadziła trzy 1,5 miesięczne kociaki (oczywiście z KK) i sama odeszła za TM
[*] chyba ktoś ją otruł - opinia weta.
Bardzo się zdziwiłam, że przyniosła je akurat do nas na podwórko gdzie psy obce koty gonią, ona czuła że umiera i znalazła pewnie im miejsce, gdzie wiedziała że ktoś się nimi zajmie.
Kociaki są przesłodkie, choć beczałam jak bóbr, gdy schowałam mamusi ciałko w kartonik, a one usiadły na ten kartonik i zaczęły głośno i tak litościwie płakać :(
eh, życie...
Takim sposobem łazienka przemieniła się w izolatkę dla kociaków :)

Heniuś widzisz jak się ciotce porobiło?
Ciągle jakieś bidy na drodze staną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Kochany Heniu, ciotka wczoraj wróciła z pracy i miała niespodziankę pod drzewkiem na podwórku.
Kotka przyprowadziła trzy 1,5 miesięczne kociaki (oczywiście z KK) i sama odeszła za TM
[*] chyba ktoś ją otruł - opinia weta.
Bardzo się zdziwiłam, że przyniosła je akurat do nas na podwórko gdzie psy obce koty gonią, ona czuła że umiera i znalazła pewnie im miejsce, gdzie wiedziała że ktoś się nimi zajmie.
Kociaki są przesłodkie, choć beczałam jak bóbr, gdy schowałam mamusi ciałko w kartonik, a one usiadły na ten kartonik i zaczęły głośno i tak litościwie płakać :(
eh, życie...
Takim sposobem łazienka przemieniła się w izolatkę dla kociaków :)

Heniuś widzisz jak się ciotce porobiło?
Ciągle jakieś bidy na drodze staną...[/QUOTE]

Bardzo smutna historia :( biedna kicia, życie jest niesprawiedliwe.

Link to comment
Share on other sites

Akrum jakie to smutne .....Ranek a juz na płacz się zbiera ...
To tak jak w reportażach pokazują w telewizji .Umierajaca matka błaga o dom dla swoich dzieci ....
Wiedziała kocina gdzie ma przynieść maleństwa .A jak dajesz radę z karmieniem kociat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Akrum jakie to smutne .....Ranek a juz na płacz się zbiera ...
To tak jak w reportażach pokazują w telewizji .Umierajaca matka błaga o dom dla swoich dzieci ....
Wiedziała kocina gdzie ma przynieść maleństwa .A jak dajesz radę z karmieniem kociat ?[/QUOTE]
Wszyscy, którzy się pytają skąd mam kociaki, to się dziwią, że przyprowadziła je matka do miejsca, w którym są psiaki, do miejsca z którego czasami ją moje psy przegoniły...
A jednak w nadchodzącej śmierci zaufała intuicji :)

Karmienie - nie jest źle, jedzą same z talerzyków, choć na początku musiałam im pokazać co i jak, że kaszka na mleku jest mniam :) i mleko i mięsko z marchewką też :)
rzucają się na jedzenie i muszę je spowalniać, bo jak zbyt łapczywie jedzą, to zaraz mam zwrot wszystkiego :)
a ile robali miały, fuuuj...
antybiotyk też chyba na nie dobrze działa, bo oczka coraz ładniejsze i mniej kichają :)

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły wpłaty od;

ALDRUMKA -20 zł
agada - 30 zł
basik8 - 50 zł


W imieniu Henia bardzo dziękujemy . [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://b9.img.v4.skyrock.net/b9b/vero640/pics/1392328499.gif&imgrefurl=http://azylkopciuszka.bloog.pl/kat,40217117,index.html&usg=__3k79vl10iI_ONlsqYe12xdYjSwA=&h=400&w=346&sz=141&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=MR--u4Krdnx6cM:&tbnh=143&tbnw=124&ei=XXkhTtKBKpCd-wa7gomkAw&prev=/search%3Fq%3Dgify%2Bkwiaty%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1007%26bih%3D599%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=599&vpy=227&dur=3914&hovh=241&hovw=209&tx=131&ty=114&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:8,s:0"][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxPX47QuVx9T9S2dRFfAFiWIRSUFzunf4HeLbyWOJFN9YHHwkz[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Kochany Heniu, ciotka wczoraj wróciła z pracy i miała niespodziankę pod drzewkiem na podwórku.
Kotka przyprowadziła trzy 1,5 miesięczne kociaki (oczywiście z KK) i sama odeszła za TM
[*] chyba ktoś ją otruł - opinia weta.
Bardzo się zdziwiłam, że przyniosła je akurat do nas na podwórko gdzie psy obce koty gonią, ona czuła że umiera i znalazła pewnie im miejsce, gdzie wiedziała że ktoś się nimi zajmie.
Kociaki są przesłodkie, choć beczałam jak bóbr, gdy schowałam mamusi ciałko w kartonik, a one usiadły na ten kartonik i zaczęły głośno i tak litościwie płakać :(
eh, życie...
Takim sposobem łazienka przemieniła się w izolatkę dla kociaków :)

Heniuś widzisz jak się ciotce porobiło?
Ciągle jakieś bidy na drodze staną...[/QUOTE]
Niesamowita historia, tym bardziej, że ja koty uwielbiam! Są niedoceniane, ale to ogromnie mądre i inteligentne bestie! Psy mam, ale koty to moja miłość i też ciągle jakis nowy sie pojawia.... Oby tylko maluchy szybko wyzdrowiały i znalazły domy! Powodzenia!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Wszyscy, którzy się pytają skąd mam kociaki, to się dziwią, że przyprowadziła je matka do miejsca, w którym są psiaki, do miejsca z którego czasami ją moje psy przegoniły...
A jednak w nadchodzącej śmierci zaufała intuicji :)

Karmienie - nie jest źle, jedzą same z talerzyków, choć na początku musiałam im pokazać co i jak, że kaszka na mleku jest mniam :) i mleko i mięsko z marchewką też :)
rzucają się na jedzenie i muszę je spowalniać, bo jak zbyt łapczywie jedzą, to zaraz mam zwrot wszystkiego :)
a ile robali miały, fuuuj...
antybiotyk też chyba na nie dobrze działa, bo oczka coraz ładniejsze i mniej kichają :)[/QUOTE]


No co tu powiedzieć, chlipię jeszcze. Akrum:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...