Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Co tam u Henia słychać?
A czy nie można by przekonać tych Państwa, aby Heniuś spał w przedpokoju, albo w sieni?
Jeśli kochają zwierzęta i mają do nich serce, to powinni zrozumieć, że kieruje nami dobro Heniutka.
Sorry, że to piszę, ale tak mi go szkoda do budy. I mnie również przykro kiedy ktoś pisze, że nie powinniśmy wybrzydzać.

Link to comment
Share on other sites

winter, no skoro nie lubisz nazywać rzeczy po imieniu to trudno.
Czyli ja na przykład mam złe serce i nie kocham zwierząt, bo moje dwa krótkowłose psy nigdy nie są w ganku czy w domu, tak? Muszę psa pod pierzynę wsadzić, dopiero wtedy jestem jego miłośniczką. Grrr...
Poza tym wyraźnie jest napisane że czekamy na wizytę, po co znowu wyciągasz kolejne argumenty na przekonywanie państwa aby spał w przedpokoju. Taki post dla postu? Czy potrafisz poczekać jeszcze trochę bez kolejnego międlenia sprawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Poza tym wyraźnie jest napisane że czekamy na wizytę, po co znowu wyciągasz kolejne argumenty na przekonywanie państwa aby spał w przedpokoju. Taki post dla postu? Czy potrafisz poczekać jeszcze trochę bez kolejnego międlenia sprawy?[/QUOTE]

Po pierwsze nie "międlę" sprawy, bo nie odzywałam się jeszcze w tej kwestii, czekałam cierpliwie na rozwój sytuacji. Moja sugestia nie jest aktem ataku, tylko propozycją.
I otwarcie mówię, że osobiście uważam, iż pies potrzebuje kontaktu z człowiekiem, a buda mu tego nie zapewni. Nie każdy musi mieć psa z powodu chęci posiadania.
A posty dla postów nabijasz chyba Ty, bo deklarowałaś tu, że już więcej nie będziesz zabierać głosu w tej sprawie. A jednak...


[quote name='andegawenka']Tak naprawdę takimi postami szarpiemy nerwy Funi...[/QUOTE]
A może zwyczajnie wyrażamy swoją opinię.

Link to comment
Share on other sites

obiecuję wam ,ze jeśli zauważymy z Handzią cokolwiek niepokojącego Henio wróci z nami ....
Ps.
Henio z tego co mówiłą P .Beatka chodził z nią nawet do ubikacji więc myślę ,.ze do ganku też wchodzi .
Ps.Nasze psy ( własne) te co już nie żyją i te obecne również nie mieszkały w domu ,ale zawsze wchodziły gdy chciały pobyć z nami .Przynajmniej miałam pretekst ,zeby częściej zamiatać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Owca to dogomaniaczka czy piesek?[/QUOTE]

To byl pies w typie podhalana w schronisku, wrocil do schroniska z adopcji, bo go wlasciciel zostawili uwiazanego na pustej posesji :(:( po czym bardzo sie rozchorowal i nikt przez jakis czas nie chcial mu pomoc, bo wszyscy uwazali to za sprawe beznadziejna i bardzo trudna, bo duzy pies z padaczka to nie latwa rzecz. Jedna z ciotek z dogo starala sie kogos znalezc przez w miare dlugi okres czasu. Ja sama pisalam do kogo sie dalo, ale wszyscy rozkladali rece, ze nie dadza rady. No i przez f.b znalazla sie Winter.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To byl pies w typie podhalana w schronisku, wrocil do schroniska z adopcji, bo go wlasciciel zostawili uwiazanego na pustej posesji :(:( po czym bardzo sie rozchorowal i nikt przez jakis czas nie chcial mu pomoc, bo wszyscy uwazali to za sprawe beznadziejna i bardzo trudna, bo duzy pies z padaczka to nie latwa rzecz. Jedna z ciotek z dogo starala sie kogos znalezc przez w miare dlugi okres czasu. Ja sama pisalam do kogo sie dalo, ale wszyscy rozkladali rece, ze nie dadza rady. No i przez f.b znalazla sie Winter.[/QUOTE]

Chyba też tam byłam, ale padł mi komputer i straciłam wszystkie linki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum'][IMG]http://images10.fotosik.pl/68/217c4db274ddaf68med.jpg[/IMG]

młodziutka, około roku, bardzo łagodna i kochana, lgnie do człowieka.[/QUOTE]

A gdzie sunia jest. Moim zdaniem ma duzo z podhalana. Jak cos wiecej napiszez i dasz wiecej zdjec to otworze jej watek na podhalanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']A gdzie sunia jest. Moim zdaniem ma duzo z podhalana. Jak cos wiecej napiszez i dasz wiecej zdjec to otworze jej watek na podhalanach.[/QUOTE]

sunia przebywa w naszym przytulisku pod Nowym Tomyślem (wielkopolska).
Niestety zdjęcia mam tylko 2 i to z dnia, kiedy została przywieziona.

Info o niej - takie, jak napisałam wyżej.
Nic więcej nie wiem, bo z lekka bardzo utrudniają nam wstęp do przytuliska :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

oczywiście my działamy i chcemy działać, tylko nam to skutecznie kierownictwo utrudnia...

[IMG]http://images10.fotosik.pl/68/5b1a39f7207568demed.jpg[/IMG]


jak jest pies, który im jest nie na ręke, to sami nas zapraszają by zdjęcia robić, by ogłaszać - np. ta co mam w podpisie, po amputacji łapy, czy bokser co był z wrośniętą kolczatką, albo szczeniaczki...

a jak zwrócimy uwagę, że np. suka zaciążona - to mamy szlaban na długie tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że miałam się nie odzywać i dzielnie się trzymałam :) ale jak zobaczyłam kolejny post nowej osoby na ten sam temat to pomyślałam, że zaraz zacznie się kolejna strona postów coraz to nowych nieznanych do tej pory osób przeskakujących się w coraz to nowej rozpaczy, mimo że póki co doniesienia są ostrożne, ale pozytywne. Przecież to zwykłe trollowanie/spam. Oj biedny ten domek gdyby tu zajrzał i poczytał ile to rzeczy powinni zrobić aby być dobrym domkiem - powtarzanych jak mantra.

Funiu, jeśli możesz to proszę napisz kiedy planujecie wizytę poadopcyjną, to ja już na wszelki wypadek nie będę wchodzić aż do jej terminu, żeby niepotrzebnie nie kłapać dziobkiem. Spokojnie sobie poczekam do Twego sprawozdania i nie będę musiała w międzyczasie czytać nowych wytycznych w które miejsce państwo mają przenieść w ganku Henia, żeby było dobrze. A do tego czasu mocno trzymam kciuki aby układ Heniowo-Pańciowy się sprawdził. I milknę znowu :)

Link to comment
Share on other sites

Winter mnie osobiscie jest bardzo znana i jakis czas temu zastanawiala sie nad adopcja Henia, ale niestety ze wzgledu na ilosc wlasnych psow, z tego co pamietam to byly tez jakies inne komplikacje, niestety nie byla w stanie tego zrobic. Czego ja bardzo zaluje, bo mial by u Niej jak w raju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...