Jump to content
Dogomania

Kudłate szczeniaczki - mają domki


leni356

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,bardzo rzepraszam,że nie zaglądałam tutaj....cieszę się,że i teraz pomogliście :)Czekam na wieści,jestem bardzo ciekawa,gdyż Pani zależałoby aby Florek jak najszybciej mógł do niej dotrzeć.
A co u Florka....jutro zrobię nowe foty,rośnie jak na drożdżach...lubi bardzo spać na dworze,w ciągu dnia nawet woli......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Anita może po świetach. Napisałam też do DIF[/QUOTE]

O matko, rzeczywiście dostałam pw, ale przez te święta w ogóle nie logowałam się na dogo! :oops: Przepraszam!

Jeśli chodzi o wizyty przed/po w okolicach Halinowa, Sulejówka, Miłosnej, Rembertowa możecie na mnie zawsze liczyć! Tylko błagam piszcie również na maila : [email][email protected][/email]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']O matko, rzeczywiście dostałam pw, ale przez te święta w ogóle nie logowałam się na dogo! :oops: Przepraszam!

Jeśli chodzi o wizyty przed/po w okolicach Halinowa, Sulejówka, Miłosnej, Rembertowa możecie na mnie zawsze liczyć! Tylko błagam piszcie również na maila : [email][email protected][/email]![/QUOTE]

Nie ma problemu :) Czekamy na Anitę i relację - dzięki za wizytę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak,tak,ja pisałam do Leni,wsłałam też fotki by wstawiła...jednak pewnie nie miała cZasu...
W drugi dzień swiąt Florka zawiozłam do domku,poznałam rodzinę,pózniej teZ kilkakrotnie telefonowałam,Florek zresztą w pierwszej chwili już swoją Panią polubił,podszedł do niej,a że po podróży był zmęczony(zwracał)po prostu siedząc usypiał.Głowa mu na lewo i prawo sie kiwała,to byyył obraz.Florek polubił ich,a oni to odpowiedzialna,pracxowita rodzinka,ktora ma doświadczenie z dużymi psiakami.
A Nastinka ma też domek w okolicach Berlina,jeśli fotki optrzymam to prześlę.
Może Leni czytając nowe posty wstawi Fotki Florka.Ja postaram się do Florka podjechać jak będę w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

o to bardzo się cieszę że do maluszków w końcu się szczęście uśmiechnęło. A Florek daleko od Gorzowa zamieszkał.

A u mnie też wielka zmiana mam już swojego maluszka w domku:loveu:. a mój psiak- lepszej elektronicznej niani nie mogłam mieć i to za darmo. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ancyk1']o to bardzo się cieszę że do maluszków w końcu się szczęście uśmiechnęło. A Florek daleko od Gorzowa zamieszkał.

A u mnie też wielka zmiana mam już swojego maluszka w domku:loveu:. a mój psiak- lepszej elektronicznej niani nie mogłam mieć i to za darmo. Pozdrawiam[/QUOTE]

Hurra,hurra,dzidzia w domu,a to chłopczyk ,czy dziewczynka?Gratulacje mamusiu!!!
Florek mieszka koło skwierzyny,teraz nie mogę sobie tej miejscowości przypomniwwec,ale warto by byłotam sprawdzić,jesteś już na chodzie?jeśli bym potrzebowała kontroli poadopcyjnej?

Link to comment
Share on other sites

pomózcie dzieciakom!!!!!tez kudłate i duze :/

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184553-dwa-szczeniaki-ON-i-ONA-w-typie-LEONa-XXL-podrzutki-na-niezamieszkałej-działce-DT-DS[/URL]

w duzej potrzebie...
bezdomne zabrane do pseudoschronu....
walczymy

jeden ma DT u mnie
drugi nie ma nic /awaryjnie hotelik....ale kasy brak :(((((((((((((((((/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...