Jump to content
Dogomania

Kudłate szczeniaczki - mają domki


leni356

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy bardzo Asiaf1 za sprawdzenie domku :Rose:
Wnioski pokontrolne niestety dyskwalifikują ludzi, zarówno z powodu braku możliwości zapewnienia dobrych warunków bytowania, jak i odpowiedzialności za powierzone pod ich opiekę zwierzę.
Moim zdaniem nie będą nawet zadowalającym opiekunami dla zwykłego małego kundelka. Wydanie im mieszańca kaukaza gwarantuje praktycznie że niedługo w najlepszym wypadku znajdziemy go w schronisku, o gorszych nie wspomnę...

Link to comment
Share on other sites

Witam Cioteczki,a to same przykre sprawy,domek nieodpowiedzialny....są jeszcze 2 zapytania,tego Pana z Mazur,jednak to nie ten z czarnych kwiatkow,jest jeszcze jedna rodzina chętna ,też z Mazur,z Mnicowa,czy znacie kogoś z tamtąd do kontroli?
Do Leni nie mogę się dodzwonić,czy udało się kogoś znależć,by tą drugą kontrolę przeprowadzić,a czas goni i pracownicy schroniska chcą wydawać je chętnym ,którzy zechcą je,a więc mam stresa,co będzie,gdzie one trafią.....jutro zaproponuje by też informowali mnie bym mogła osobiście przeprowadzić kontrolę przed adopcyjną,ja myśłlałam,że jednaj będzie łatwiej znalezć odpowiednich ludzi.

Mam jednak bardzo,bardzo przykrą nowinę,nie wiem jak mam to napisać....Nataszka NIE ZYJE:((umarła wczoraj rano w lecznicy na wirusowe zapalenie wątroby,biedula we wtorek sama zjadła śniadanie,a pózniej już coraz mniej interesowało ją jedzonko,była dokarmiana szczykawką,ale co z tego.....wczoraj rano odeszła,lekarze sami byli przykro zawiedzeni,tyle ratowali,cieszyli się jak zaczęła merdać ogonkiem,zadzwonili bym ją odebrała,a to był tylko dzień euforii,pózniej wszystko się pogarszało:(
Przeprowadzono sekcję zwłok,by sprawdzić powód,i co...wątroba była wypełniona żółtym płynem...zmarła na wirusowe zapalenie wątroby,poprostu koszmar...tak mi przykro i dlatego martwię się o całe rodzeństwo.
Jutro zawiozę do lecznicy tą sunię z tym chorym oczkiem,zobaczymy jaka będzie decyzja...

A dzisiaj byłam w schronie ,karmiłam wszystkie psiaki ,u szczeniaczków wszystko ok,wszystkie zabiegają o względy,urosły już,a o aparacie zapomniałam zabrać,poprostu mam trochę doła i nie potrafię pozbierać myśli po stracie Nataszki...
Proszę pomóżcie z tymi kontrolami,by znalezć tym bidom dobre domki,mnie dyprymują te ilości szczeniaczków w schronie,chorują,odchodzą,a lbo strafiają do ludzi,ktorzy tak naprawdę potrzebują stróża ,nawet nie szczepią,itd

Link to comment
Share on other sites

mam świetną wiadomość i pilnie proszę o odp. Kopiuję z forum psi ratownicy

Kozłowo jest ode mnie 60 km, Mnichowo (nie znalazłam na mapie Mnicowa) 70 km. Na kiedy te domy muszą być sprawdzone (rozumiem, że natychmiast, bo pewnie psy czekają na dom, ale takie maksimum)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ancyk1']mam świetną wiadomość i pilnie proszę o odp. Kopiuję z forum psi ratownicy

Kozłowo jest ode mnie 60 km, Mnichowo (nie znalazłam na mapie Mnicowa) 70 km. Na kiedy te domy muszą być sprawdzone (rozumiem, że natychmiast, bo pewnie psy czekają na dom, ale takie maksimum)?[/QUOTE]

Oj,a przecież te dwie miejscowości na Mazurach,nie wiem może jak Ty mieszkasz koło Międzyrzecza to Kozłowo jest jeszcze inne...a Mnichowo to też gdzieś na Mazurach koło Reszla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wioletat']Wlasnie dzonilam do lecznicy zapytac Nataszy stan zdrowka....tak wiec juz po kroplowkach i surowicy lepiej,choc lepiej nie zapeszac...Natasza merda ogonkiem,co 3 godz jest karmiona dodatkowo strzykawka,juz nie wymiotywala,teraz trzymjmy kciuki!![/QUOTE]
pani wioleto, pisalam do pani w sprawie kamy,dostala pani wiadomosc?
a te szczeniorki sliczne,sama bym wziela.
pozdrawiam serdecznie.h

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, wczoraj mnie dopadła migrena :( Przykro z powodu Nataszki :( Podmienię jej allegro na inne kluchy.
Ten domek na Mazurach do sprawdzenia to Kozłowo, ja nikogo nie znalazłam, więc dzięki wielkie za pomoc

Kozłowo na Mazurach (11 km od Nidzicy, 11 od Działdowa, 30 od Mławy)

Link to comment
Share on other sites

Witam,dzisiaj zrobiłam kilka fotek w schronie,wysłałam do Leni,zapewne niedługo wstawi.
A co u szczeniaczkow...wczoraj zawiozłam sunię z chorym oczkiem,dowiedziałam się,że to było po przebytym wirusie zapalenia wątroby.
Sunia ma jutro mieć usunięte oczko.
A Florek,tak nazwałam pieska,tego ,ktory jest już zamówiony przez Pana z mazur(jeszcze czekamy na kontrolę)dzisiaj jest u mnie...był dzisiaj apatyczny,taki smutas,zabrałam jego do lecznicy,gdyż również jego dziąsła były bledsze.U weta okazało się jeszcze,że Florek ma niedobór witamin,jego łapka się wykrzywia,zrobiłam fotki,też ma Leni,wysłałam wiele fajnych fotek,też Florka na pierwszym spacerku na smyczy,moja jedna z suk bardzo Florka pokochała....
A 3 dziewczyny są w schronie bardzo ruchliwe,szybciutko podbiegają do krat prosząc o względy..

Link to comment
Share on other sites

Fotki Florka z lecznicy:

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/66593772a3372ddc02d68d9481a4aa57,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ded1624870aa690c055810ea1ba36b1b,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8332583cfbbc340115d3cffe1e3352d,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8c54ae36957bb5b60dac532b8fad916e,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3fe9e704807d1f2c23e82dd1df420ee7,14,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Florek na spacerku (to ten mniejszy :)):

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5417d8427838f65574c062e3030cb3d3,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a99bc1668119318f2ba46a49d11eace0,14,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0ff3933a2e4bd8215cff7f0bd9a829d6,14,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ten pan z mnichowa chce adoptowac pieska,czyli Florka,gdyż jest jeden piesek....a on jest szczególnej troski,potrzebuje dłuższy czas odpowiednią karmę,co widać jak niedobory mogą psiaka powoli powalać z nóg...
Dzisiaj raz jeszcze byłam z Florkiem w lecznicy,gdyż nic od wczoraj ,tzn 24 h nic nie jadł...wet nie zauważył wczoraj,że on ma (możliwe w czasie zabawy skaleczenie),było zgrubienie w gardle,co przeszkadzało,wręcz sprawiało ból przy połykaniu,tak więc Florek dlatego nie jadł.
Dzisiaj dostał antybiotyk i aż do soboty muszę jezdzić na zastrzyki,jednak po kilku godzinach zauważyłam poprawę,Florek pije mlezko dla szczeniaczków...narazie.

A z sunią ,tą z jednym oczkiem są problemy...jej drugie oczko zaczyna też zachodzić....to ta choroba pozostawia straszne wyniszczenie organizmu,decyzja co dalej jutro.A Leni może wstawi te fotki z lecznicy...zobaczycie jak te szczenięta nabrały na wzroście

Link to comment
Share on other sites

Witam,tyle czasu minęło,mam ręce pełne pracy,że nawet nic nie napisałam.
Florek czuje się znacznie lepiej,nabrał wagi,zaczął nawet się bawić.
A siostrzyczka z oczkiem jest po operacji usunięcia gałki ocznej,drugie oczko jest leczone,jest bardzo wesołym psiakiem,dzisiaj byłam na zasrzyku z Florkiem to odwiedziliśmy jego siostrzyczkę,powąchali się,jednak Florek bał się kołnierza wokół suni szyi.
A w schronisku odeszła jedna z trzech suń,wczoraj zabrałam te dwie sunie na pierwszy spacer i jedna z nich rozkochała w sobie ludzi,którzy szukali dla siebie pieska....a ludzie naprawdę cudowni,zaraz przytulili malutką,najmniejszą z miotu i zapraszali na kontrolę do siebie.Zdjęcia z jej nowego domku już wkrótce.
Została jedna sunia i Florek,dzisiaj kontrole przed adopcyjne,mam nadzieję,że domki okażą się ok.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z wizyty. Jedna osoba telefonowała do mnie i była zmuszona odwołać wizytę, bo coś jej wypadło. Mam czekać na telefon, by umówić się na inny termin. W drugim domu mieszka bardzo sympatyczna rodzina. Zadzwoniłam do Wiolety, która zdecydowała, że piesek pojedzie do tego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...