Jump to content
Dogomania

co w duecie do CC ?


Szerkanka

Recommended Posts

Witam, jak myslicie co w duecie do chlopczyka CC tzn. Chcialabym nabyc drugiego pieska, tylko takich gabarytow zeby w zabawie psy nie zrobily sobie krzywdy, wiadomo ze jak CC walnie lapka to jakas sila w tym jest. Zakup/adopcja kolejego psa odbylaby sie w sezonie wiosna/lato, wiec troche czasu na przygotowanie sie do tego mam. Prawdopodobnie jezeli bedzie piesek to kastrowany, zeby wrazie co zmiejszyc ryzyko konfliktow i jezeli suczka no to tym bardziej sterylizowana zeby dzieciaczkow nie bylo.
Chcialabym troche mniejszego psa od CC myslalam o bull terrierze, albo o staffiku?
Napewno chcialabym cos z bullowatych, choc wydaje mi sie ze duet z ASTem bylby zbyt ektramalny jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam suke CC i samca Sznaucera Olbrzyma- duecik rewelacja jest, swietnie do siebie pasuja. Za kilka miesiecy dolaczy prawdopodobnie kolejny CC, tymrazem samiec. Sznaucer przy najblizszej okazji powzbywa sie klejnotow ;)
W hodowli CC Nux Vomica z powodzeniem jest CC i AST, z tego co czytam i widze na fotkach tez swietnie sie dogaduja. Ale jesli mnie pamiec nie myli tam rowniez jest roznica plci. Nie wiem czy ryzykowalabym duet 2 samcow o takich charakterach jak maja Ccty i Asty hmm ale to tez od psa duzo zalezy i naturalnie widzy przewodnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam serdecznie.Ja mam CC (samca) i również sznaucera ale miniaturkę (samca).Dogadują się świetnie, ale to chyba tylko dzięki cierpliwości CC.Maluszek to typ zawadiaki.Przyznam, że na początku były problemy jeśli chodzi o masę, zdarzały się nawet lekkie kontuzje.Ale mały już się tak wyrobił, że w razie potrzeby szybciutko odskakuje.Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem jak wstawiać fotki, ale powoli wszystkiego się nauczę.Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...