Jump to content
Dogomania

Ma dopiero 4 dni a już została skrzywdzona-BUNIA JUŻ MA DOMEK I WŁASNYCH 'CZŁOWIEKÓW'


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kar0la']A czy Bunia lubi dzieci?[/quote]

uwielbia
a szczegolnie uwielbia spac z nimi w łóżeczku
codziennie wieczorem wyciągam ją z łóżeczka Oliwki
Bunia lubi dzieci, koty i psy - żyje w tej chwili w stadzie w którym sa psy , suczki, dwa koty i my "człowieki"

Link to comment
Share on other sites

Irmo mam osobę bardzo zainteresowną Twoją Bunia, dlatego pytałam się o jej stosunek do dzieci. Wysłałam pewnemu Państwu kilka ofert psiaków, min. także Bunię. Panu podoba się mój Mikuś, ale Pani zastanawia się jeszcze nad Bunią. Mam im wysłać dzisiaj więcej informacji, jeśli się zdecydują psiak pojechał by do Warszawy. Jednak przedtem chciałabym żebyś Ty porozmawiała z nimi czy wdług Ciebie to dobry domek dla Buni.

Link to comment
Share on other sites

wszystko wskazuje na to, że Bunia zostanie warszawianką
ale smutno mi, że 'wygryzła' Mikusia - bo on jest w schronisku, tak ?
a Bunia czeka na domek w 'luksusie'

czy jakos mogę pomóc Mikusiowi - on ma mniejsze szanse na adopcje bo Bunia to szczeniak a on czterolatek

Link to comment
Share on other sites

No to cieszę się, że Bunia będzie miała nowy domek. :multi:Mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze. :loveu:Ludzie wydają się fajni.

Irmo mnie też jest szkoda Mikusia, bo on już tyle czeka w schronisku.:-( Problem w tym, że on jest taki zwykły, fajniutki i kochany, ale zwykły. Ale głowa do góry, ważne, że Bunia będzie miała domek, a do Mikusia też się jeszcze szczęście uśmiechnie. Pomóc Mikusiowi nie ma jak. On potrzebuje tylko domku i miłości. Przyjdzie czas i na niego, cały czas na tym pracuję.
A tak wygląda Mikuś.:loveu:
[IMG]http://images3.fotosik.pl/98/d131a0328d57bf40med.jpg[/IMG]


Czy Bunia już się pakuje? :cool3: Czy szukamy transportu?

Link to comment
Share on other sites

transport załatwię - mój TZ często jeździ w okolice W-wy więc namówię go na wyjazd służbowy
przyszły Pan Buni ma znajomych, którzy też krążą na trasie gdynia-Warszawa więc o transport suni proszę się nie martwić
a Mikusia mi strasznie żal
taki fajny maluch powinien znaleźć dom

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie, że nie będzie problemów z transportem. Mam nadzieję, że Bunia będzie tam szczęśliwa.

Agnieszko pan dzwonił do mnie w sprawie Mikusia, bo jemu się bardzo podobał, ale poprosił mnie o przysłanie propozycji jeszcze kilku psiaków i żonie bardziej spodobała się Bunia. Zastanawiali się dwa dni i wybrali Bunię.
Tak bywa, ważne, że chociaż ona będzie miała domek. Mikuś też znajdzie domek, ja w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Irmo jeśli wcześniej nie znalazł by się transport dla Buni to na wątku transportowym znalazłam coś takiego. Tula oferuje.

[I]Przepraszam że tak późno ale może się przydam, jadę dzisiaj ( no bo już niedziela) z Radomia do Olsztyna przez Warszawę jeżeli komuś byłby potrzebny transport to się polecam. W poniedziałek jadę z Olsztyna do Trójmiasta, a z [B]Trójmiasta wracam do Radomia w czwartek[/B], więc wtedy na tej trasie tez bym mogła zabrać jakiegoś potrzebującego psiaka lub kociaka.
Jeżeli bym mogła komuś pomóc to podaje nr tel: 505 252 365, bo nie wiem czy będę miała dostęp do netu.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...