Jump to content
Dogomania

BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonili fajni ludzie, którzy mają dwa boksery 2 -letnie (rodzeństwo sunię i pieska) Śpią z nimi w lóżku. Gdyby psy się zgodziły (łagodne, żywiołowe, chcące się wciąz bawić) moga adoptować Pelego. Chca spotkania na gruncie neutralnym zwierzaków. dzwonili dwa razy, więc im zależy. Boksie kochają. jak się nie uda pele ma szansę w poniedziałkowej Wyborczej. oczywiście jest wielka prosba do Mosii - poniewaz czasem na rasowe psy jest dużo telefonów, aby wszystkie kontakty zapisać i spróbowac wyadoptować inne boksie. W krakowskim schronisku ja nie kojarzę żadnego lagodnego, ale sprawdzę jeszcze w najbliższym czasie

Link to comment
Share on other sites

Nic "na siłę" - może ludzie przemyśleli sprawę ??? Wprowadzenie dorosłego samca do dorosłej pary "damsko - męskiej" to trudna sprawa, a na dodatek Pele większośc swego zycia (jesli nie całe ) spędził w kojcu więc raczej nie miał okazji do prawidłowej socjalizacji .
Ja wierzę, ze gdzies jest ten jego jedyny, wymarzony dom, tylko troche jeszcze musi poczekac by go odnaleźć.

[B]Czy zaglada tu dbsst ? -[/B] jeśli tak to dyplomy dla dzieciaków w razie udanej zbiórki czekaja u mnie na wysłanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Aga - a czy jakies inne "niełagodne" są ???[/quote] jest chyba jeden bokser, ale nic o nim nie wiem ZDAJE SIĘ, ŻE BARDZO BARDZO LĘKLIWY I CHOWAJĄCY SIĘ I JEST mix bOKSERA bardzo bardzo agresywny.


Natomiast w poniedziałek ukaże się w krakowskiej gazecie zdjęcie i głoszenie o Pele, które napisze pani Hania Rubczewska. Trzymam kciuki telefon podałam do Mosii

Link to comment
Share on other sites

Aga ,Kiwi
Dowiedzcie się coś wiecej proszę o tym boksiu i mixie. Jak trafiły do schroniska , kiedy ? gdzie są ??? Może uda sie Wam zrobic im zdjęcia . Co do agresji to ...... nie będę sie rozwodzic , wiem cos na temat "agresywnych" bokserów (a na pewno jednego) w krakowskim schronisku. Zapytam więc tylko , kto i na jakiej podstawie tak ocenia tego mixa ?????
Zastanawiam sie jak mogę pomóc ....... na odległośc raczej będzie trudno.....:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro'] kto i na jakiej podstawie tak ocenia tego mixa ?????
[/quote]
w sumie to my :]
to jakis mix z amstaffem, zwrocony chyba 2 razy z powodu pogryzien (tak mi mowiono), rzuca sie z furia na siatke, dominuje inne psy, nasz tobi byl z nim w boksie
a tego drugiego widzialysmy kiedys ze spring, wystraszony, schowany w boksie, zolty z wystajacym zabkiem
nie wiem czy jeszcze jest ale bardzo mozliwe ze juz nie

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/3782/peleavat5nf.jpg[/IMG][/URL]

Wyjatek, Ty szukuj sobie taki avatarek:razz: z podpisem: czekam chwili kiedy bedzie jadł mi z reki :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

dostałam takiego maila

Cze Monika! jestem zainteresowana twoim psem BOKSEREM. mam psa od 14 lat ale go musze uśpić (na polecenie weterynarza,jest już za stary i robi pod siebie pozatym zachorował na raka i trzeba go uśpić żeby nie cierpiał). W związku z tym chciałabym psa. Praktycznie od dzieciństwa w naszym domu były psy w tym Owczarek Niemiecki, od pokolenia nie wyobrażamy sobie życia bez ukochanego pupila. mieszkam w Wadowicach ale nie będę miała kłopotu z odebraniem tego ślicznego pieska. Chciałabym się jeszcze zapytać czy jesteś dyspozycyjna, czy pies jest do odebrania w każdej chwili bo nie wiem o której przyjadę do Częstochowy. I najważniejsze co w aukcji nie ma napisane chodzi o to czy Pele jest nauczony czystości bo psa w takim wieku trudno jest nauczyć załatwiania swoich potrzeb na polu.

co o tym myslicie??????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...