Jump to content
Dogomania

Puchar Polski w Dogtrekkimgu 2010


jolkablaszczyk

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

My (ja + 2 beagle) też się wybieramy na pewno do Pawełek, zresztą na następne wyjazdy pewnie też, jeśli chodzi o szkolenie/kursy to najwyżej ominiemy jeden weekend:) Jedyny minus dla nas to taki że z Warszawy wszędzie daleko a już do Złotego Stoku i szczególnie Przesieki to bardzo daleko i złe drogi, nad tą ostatnią jeszcze się zastanowimy:) Do zobaczenia w Pawełkach:cool2:

A propos: gorąco namawiam do startu w Pawełkach, trasa jest tam łatwa i bardzo dobra na początek i na rozgrzewkę (płaska). Następne starty to już jednak góry, trasa trochę trudniejsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Za niecałe dwa tygodnie odbędzie się dogtrekking w Przesiece w ramach Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Na zachętę dla pierwszych dwóch forumowiczów z dogomani którzy zapiszą się na zawody w tym tygodniu i w formularzu zgłoszeniowym w rubryce o sobie wpiszą "Dogomania" startowe wyniesie 10 zł (normalanie 45 zł).

Link to comment
Share on other sites

Hmm no ja z moimi beaglami /Bemol, Edur/ chętnie skorzystałabym:) Tylko że już byłam na 3 zawodach i teraz i tak też się wybieram więc chyba tego nie zrobię żeby dać szansę komuś nowemu:razz:

Serdecznie zachęcam, to świetna zabawa i nie bójcie się dystansu, mida spokojnie da się przejść jeśli tylko lubicie spacery z psiakiem. Nie trzeba bić rekordów, samo ukończenie trasy daje dużą satysfakcję:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Blisko masz:) Ja na 100% jeszcze nie wiem, czy będę, bo jadę z Warszawy i trochę się boję stanu dróg po powodzi... ale raczej dojadę. Nie masz się czym stresować, atmosfera na zawodach jest bardzo fajna i sami psiarze biorą udział.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

temat trochę stanął w miejscu ale lubię rozruszać stare tematy .:cool3:
Jestem ciekawa czy wybiera się ktoś 28 sierpnia do Brennej na zawody?
A i mam takie pytanie jeszcze, bo nie chcę zakładać osobnego tematu: mam psa który ma 8 lat, mały kundelek, mimo wieku bardzo ruchliwy i lubi chodzić na długie spacery czy mogę z nim a właściwie z nią wziąć udział w tym konkursie? I czy osoba niepełnoletnia (ja 17 lat) może sama wziąć udział w tych zawodach?
Dziękuję za odpowiedzi :) To by były moje pierwsze zawody :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...