Jump to content
Dogomania

I ♥ my little silver dog


Mi.

Recommended Posts

[quote name='ß@$!@']ale najpierw wieczór panieński :loveu:[/quote]
[B]no oczywiscie:loveu: [/B]

[quote name='justys95']U jakiego znowu Brada...:diabloti: chyba nie Pitt-a :evil_lol:[/quote] [B]Tak to Pitt[IMG]http://pretty.wizaz.pl/forum/images/smilies/sbav.gif[/IMG] [IMG]http://pretty.wizaz.pl/forum/images/old_icons/icon28.gif[/IMG][/B]

[quote name='ß@$!@']Pitta! Pitta! Widzisz! ha! Nasza Ola se znalazła :cool3::evil_lol:[/quote] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JESS:)']Ale Twój piesek :cool3:[/quote]
:siara:

[quote name='goldenka245'][B]HELL[/B]oł!:diabloti:
Jak tam zabawa-bez picia, przeklinania i papierosów?:evil_lol:[/quote]
[B]super:multi:potrwa do rana:)[/B]

[quote name='bonita'][B]Patrzam i patrzam co to za galeria Srebrnego Ducha, a to się okazuje- Erga to jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
[B]Witajcie dziewczyny:multi:[/B]
[/quote] [B]czesc czesc czescc :sweetCyb:[/B]

[quote name='goldenka245']Dzień dobry:p I dowidzenia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B]dzieki ze przypomnialas o istnieniu mojej galerii:splat: to naprawde ladna galeria...:hmmmm:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JESS:)']Luthien bez fotek się niepokazuj :mad: :cool3: :mad:[/quote] :crazyeye: [B]wyrzucasz mnie z wlasnej galerii? :angryy:[/B]
:evil_lol:

[quote name='ß@$!@']Dzień Ziobry! :evil_lol: Przyszłam Ci ukraść 1 gr na rogza :diabloti:[/quote] [B]osz ty:angryy: to moj grosik!:angryy:[/B]

[quote name='goldenka245']Proszę :D Tak, to piękna galeria, ale jak są fotki:eviltong::eviltong::eviltong: Więc rusz to doopsko i dawaj foty!:eviltong:[/quote] [B]jak są fotki to was niezadowalaja jak nie ma to rowniez, wiec nie ma co dawac:evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@'][quote name='*luthien*']

zapomniałaś dodać to BYŁ mój grosik :cool1:[/quote]
[B]jak sie dostalas do mojej skarbonki??[/B]

[quote name='Weron_ciau']to ja też nie 8)[/quote]
[B]a co chcialas pokazac?:D:D:D[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@'][quote name='*luthien*']
Przecież umiem podrabiac podpisy :roflt: więc rozszyfrowalam twój kod :roflt:[/quote] [B]buhaha, ale to byl bardzo tajny kod:eviltong:[/B]

[quote name='Weron_ciau']a co chciałabyś zobaczyć?? 8)[/quote]
[B]duzo rzeczy:evil_lol: a co?powrozysz mi?:angel:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BASIULKA :P:P:P']
No wUłaśnie! BYŁ! Już nie jest :cool3:[/quote] [B]to moze powiesz jaki jest bo uznam ze zartowalas:p[/B] :evil_lol:

[quote name='Weron_ciau']nie umiem, to Ty należysz do sekty, więc powinnaś coś tam umieć ;)[/quote] [B]a u mnie wczoraj wrozka byla:eviltong: moglam sie zapytac:evil_lol:. Ale sie spieszyla:evil_lol:. Ja nie naleze do sekty:D:Dprzeciez ty tez chcesz Rogza:razz:nie watpie w to:evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weron_ciau']wykluczone..na razie zdecydowanie bronie się, przed tym szalonym kupnem rogza.
Wszytkie rogziary należą do sekty 8)[/quote]
[B]pff... skad wiesz?:Da czemu nie chcesz rogza?:D[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...