Jump to content
Dogomania

Ca de Bou NOWOŚCI (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Janusz45

Recommended Posts

i znowu nie na temat

jak zwykle wymijająca odpowiedź
żeby tylko sobie popisać

no cóż
co napiszesz to twoje :eviltong:

ja nie mówię nic o żadnych opiniach -wiesz co myślę o che
w porównaniu z twoim pieskiem- tak- moje psy są duże i ... bardzo mnie to cieszy :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:mad: Ale nudzicie! Gorzej niz ja! Zaogniarzacze!:mad: :cool3:
A moja Rośka ma 48-50 cm i wazy 25-26kg i jest najlepsza!

Aniu!
Nie martw sie odbiorem swojej osoby! :cool1:
Jesli nadal bedziesz na spotkania przynosic miskeczke z woda to bedziesz uwielbiana nadal i bezgranicznie!:loveu:
A co do tego pocieszania - moja patrzy na mnie taka zadzwiona mina, ze az serce peka. Do tego jak juz tylko na nia spojrze, to wskakuje mi na kolana i robi ta swoja glupia mine Yody ze nie moge sie nie zaczac smiac!

Asiu!
Witam, witam!:razz:
E tam! nie ma co sie zastanawiac nad takimi sprawami jak centymetry! Szkoda walkowac ten temat!
Mam nadzieje, ze bedziesz bawic sie tutaj dobrze w milej atmosferze, nad ktora staramy sie pracowac. Poki co bezowocnie, ale jestesmy na najlepszej drodze do tego. Mam nadzieje, ze nam w tym pomozesz:evil_lol:
Poki co! Opowiedz nam cos o swoich psiakach! :razz:
Cos nowego, bo stare sprawy znam:roll:

Link to comment
Share on other sites

@gorzała

różnie bywa
ocenę doskonałą też ma- z wystawy w Zielonej Górze, gdzie dostała lokatę I do tego, więc bez przesady


@Archiesa
dzięki za powitanie
prawdę mówiąc wątpię w to że można tu się dobrze bawić - pewnie każdy wie o co mi chodzi

Link to comment
Share on other sites

Asiu!
No co Ty! Zapraszam na Nasze majorasy-potworasy! Tam sie swietnie bawimy! Zapraszam rowniez do Galerii, gdzie ubaw jest po pachy! :cool3:
Jesli ktos chce znalezc sobie fajne miejsce do zabawy, to znajdzie. :evil_lol:
Mam nadzieje, ze dolaczysz do nas, a nie do jatek, bo te sa juz lekko zmurszale i malo ciekawe. W koncu prowadzicie je od 2 lat:mad:
Serdecznie zapraszam do nas, gdzie najwazniejsze sa nasze psiaki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]@ Asia[/B]

Witam na forum.

[B]@All[/B]

Widzę ze piszecie tu o Sopocie może wystawa nie specjalna ale nasza znajomość z Asią zaczęła się od oceny b.dobrej i dobrej nie przeszkadza nam to.Różne mogą być przyczyny takich ocen napewno Asia nie pisze SMS by coś tam sobie załatwić,oceniają sędziowie a oni są tylko ludzmi.

Link to comment
Share on other sites

[B]@ Gorzała[/B]


[quote name='gorzała']@Asia

[B]Wiem, wiem, ale dla mnie CdB to nie pies wielkości przyzwoitego DC.[/B]
Jeżeli Masz z tym problem to napisz do Agi4, ASA, Archie, Renaty, Janusza, Gringo etc...oni wszyscy mają małe CdB w Twoim mniemaniu. Co mnie obchodzi, że akurat Che nie jest typem jaki Ci się podoba, wiemy o tym od dawna - już tu pisałem o psach Hiszpańskich, które również są nieduże, a często za małe wręcz. Ty hodujesz CdB takie ja nie...i tyle...i nie jest to wymijająca odpowwiedź zwyczajnie moje psy mierzy sędzia i tylko sędzia, nie jakiś dęty asystencina z Krakov ...ani nikt kto wysyłał do mnie groźby i obraźliwe maile. Mam nadzieję, że to jest na temat i dotarło...tym razem.[/quote]

Czytam to i jakoś wnioski moje się płączą a mianowicie wstawiłeś zdjęcie Pako to brat rodzony twojej Chimy z odpowiednim opisem co do wymiarów i wagi.Jak ja mam to rozumieć do tego co napisałeś??:idąc dalej to Pako nie jest CdB dziwne.Zdjęcie to znalazłem na forum Rosyjskim czyżby to gra do własnej bramki w twoim wykonaniu??? A oto problemowe zdjęcie.
Tylko nie mów że Ca de Bou z Pr tak może mieć bo to taki standard -tak jak potrafisz.
[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0603/fdce2e7f1e78.jpg[/IMG]

Twój Che był wystawiany z moim Agatem a on ma 50cm jest o 3cm niższy od Che i nie pisz że ma 55cm.Chyba że urósł to można udowodnić tylko go mierząc a ty jesteś temu przeciwny nie wiem dlaczego???

Link to comment
Share on other sites

@Archiesa

już przedstawiam moje niuńki

BARACUDA ESPANA Juhasz

i

REX z Piotrowego Sadu

zdjęć na razie nie wstawię -może jutro
póki co można sobie kilka fotek i rodowód zobaczyć na stronce moich łobuzów

[url]www.niziolek.net.pl[/url]

stronka młoda, więc za dużo tam jeszcze nie ma -ale poprawimy się

Link to comment
Share on other sites

a co do zachowania

BARACUDA- w domu Ina, Niunia, Niunia Zołzunia - a więc moja kruszyneczka :cool3: kochaniutka :loveu: jest poważną damą,
poważna jest mniej więcej od siódmego tygodnia życia
oczywiście pieszczocha i obrażalska wielka

REX -w domu Kay to łobuz- jak to facet :razz:
pieszczoch i "obsikiwacz"

najbardziej z całego stada naszego oni się lubią
majorki trzymają się razem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=black][B]@ All,[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black][/COLOR][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Kochani, przez ostatnich kilka dni " przerabialiśmy " z Jarkiem temat[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]"korzeni " w rodowodach psów.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Niestety , na moje ostatnie posty Jarek nie odpowiedział. :shake: Odnoszę[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]wrażenie, ze temat stał się dla niego "niewygodny " , wiec po prostu[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]przestał się odzywać, licząc na to , ze " umrze śmiercią naturalną ".:-( [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]I oczywiście ma racje , bo przecież sama ze sobą dyskutować nie[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]będę. Ponieważ jednak to ja zaczęłam ten temat, wiec postanowiłam,[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ze rownież ja go zakończę.:p [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Przypominam o co chodziło:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Jarek Gorzała twierdzi na wielu forach, ze " OBA jego psy maja [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]w rodowodach stare , hiszpańskie korzenie, LEPSZE od tego co [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]zostało już w Polsce rozmnożone "[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Ja twierdze, ze to zwyczajne kłamstwo.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Skoro cos jest LEPSZE, to -zgodnie z logiką - musi być również INNE.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Zadałam wiec Jarkowi dwa proste pytania:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]1. w którym dokładnie miejscu, w rodowodzie Chimy pojawiają się hiszpańskie korzenie INNE niż to co jest dotąd rozmnożone [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]w kraju? Pytanie wydaje mi się proste i oczekuję prostej odpowiedzi:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]- wymień nazwy psów z hiszpańskimi numerami RRC[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]2. jesli sie pojawiają to na jakiej podstawie twierdzisz że są lepsze?[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]najpierw otrzymalam odpowiedz od Jarka, ze PODPISUJE SIE POD TYM[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]WSZYSTKIMI CZTEREMA KONCZYNAMI.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Pozniej pojawila sie na jego stronie piękna, kolorowa tabelka, w której[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]"korzenie " jego psów są dokładnie rozpisane.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Z tej wlasnie tabelki jasno wynika, ze w rodowodzie jego psa Che[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]NIE MA ZADNYCH INNYCH korzeni, niż te, które są w rodowodach[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]większosci ca de bou w Polsce.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Nie może wiec byc mowy o tym, ze sa lepsze.:shake: [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Po dokladnej analizie rodowodu suki Jarka - Chimy, stwierdzilam,[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ze jedyne INNE korzenie, wystepuja pod postacia trzech psow.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Te trzy psy nie wyrozniaja sie niczym szczegolnym - ich rodzice sa[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]nieznani [ ale to normalne dla "korzeni" ] , niestety nie maja tez[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ZADNYCH tytułow.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Na moje pytanie, dlaczego - w tej sytuacji - Jarek uważa, ze " sa LEPSZE ",[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]NIE OTRZYMALAM zadnej odpowiedzi.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Z dalszej analizy rodowodu suki Jarka wynika, ze JEST ONA SPOKREWNIONA Z WIEKSZOSCIA CA DE BOU W POLSCE.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]A to za sprawa psa Dino del Gor Blau, który w rodowodzie Chimy[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]wystepuje [ i to nie raz ], a ktory jest rowniez OJCEM EMBATA i BOIRY[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]del Gor Blau, czyli pary psow, ktore przyjechaly do Polski juz 12 lat[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]temu jako pierwsze egzemplarze tej rasy.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]W tym miejscu chce szczegolnie serdecznie podziekowac Jarkowi Gorzale,[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ze tak szybko zareagowal, na bląd, który wczesniej popelnilam[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]i zwrocil mi uwage, ze " Alga, Aldze nierowna ".[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]To wlasnie dzieki temu odkrylam, ze jego suka jest SPOKREWNIONA
Z JESZCZE WIEKSZA ILOSCIA CA DE BOU W POLSCE NIZ
SADZILAM POCZąTKOWO .[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]W wyniku dalszej analizy stwierdzam tez, ze w zwiazku z innymi[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]korzeniami, suka Jarka jest tez spokrewniona z psami:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Divo de Can Estruch [ i z calym jego potomstwem ][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Parys Domi [ i z calym jego potomstwem ][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Cala de Can Estruch [ i z calym jej potomstwem ][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Viva les Gardes du Clos Masure [ i z calym jej przyszlym potomstwem ].[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Wniosek koncowy:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Chima de Brisan, suka Jarka Gorzaly, importowana z PR jest spokrewniona[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]z niemal WSZYSTKIMI CA DE BOU W POLSCE, poczawszy, od tych,[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ktore przyjechaly do naszego pieknego kraju jako pierwsze, a skonczywszy[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]na tych, ktore pojawily sie w latach 2003 - 2005.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]NIE MA WIEC MOWY O TYM, ze jej rodowod [ podobnie jak rodowod Che], jest w JAKIKOLWIEK SPOSOB WYJATKOWY, chyba ze............[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]chyba ze, zgodnie z twierdzeniem Jarka Gorzaly, Mora z rodowodu[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]jego suki " nie ma nic wspolnego z Europa " [ ja twierdze inaczej,[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]ale Jarek nie raczyl wyjasnic tego do konca ].[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]W takiej sytuacji, musze przyznac, ze rodowod Chimy jest na swoj sposob[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]"wyjatkowy ", tak jak wyjatkowa jest sytuacja, ze w rodowodzie podobno[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]"rasowego" psa, w trzecim pokoleniu pojawia sie zwykly kundelek zlapany[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]na ulicy.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]Pod tym co napisalam, ja rowniez podpisuje sie wszystkimi czterema[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial]konczynami.:p :p [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][SIZE=3][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]@Gorzała[/B]

[B]A kiedy mi odpowiesz????[/B]
[B]Cyt. [/B]twoje zdanie: ...naprawdę szkoda mojego czasu...już mi się zwyczajnie nie chce...o tym pisać...

[B][COLOR=#ff0000]Pytania bez odpowiedzi?????[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]


[/COLOR][B][COLOR=black][COLOR=#ff0000]Czy [/COLOR][/COLOR][COLOR=#003366]CHE GUEVARA "ANIMUS FORTIS" [COLOR=#ff0000]MULTICHAMPION [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]ma braki w uzębieniu ???????[/COLOR][/B]

[B]Czy CHE GUEVARA "ANIMUS FORTIS" [COLOR=red]MULTICHAMPION [/COLOR][COLOR=black]nie jest w dolnej granicy wzrostu?????[/COLOR][/B]

Pytania te zadałem właścicielowi już jakiś czas temu by oczyścić panujacą atmosfere na forum.
Właściciel nabrał wody w usta,co o tym sądzicie ???

Link to comment
Share on other sites

[FONT='Century Gothic'][B]@ Gorzała,[/B][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']Wiesz, z Tobą jest naprawdę gorzej niż myślałam:shake: : z językiem polskim-[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic'][B]tragicznie [/B][ nowej matury NIE ZDALBYS NA PEWNO, bo tam jest[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']pozycja: czytanie ze zrozumieniem tekstu ], [B] z historii[/B] - jak można było[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']przekonać się podczas ostatniej dyskusji - tez jedynka. [B]Logiczne myślenie[/B] -[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']brak. A teraz dochodzi jeszcze [B] matematyka.:shake: [/B][/FONT]
[FONT='Century Gothic'] [/FONT]
[FONT='Century Gothic']Ja, w przeciwieństwie do Ciebie wole konkrety:p , a wiec: w trzypokoleniowym[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']rodowodzie mojego psa Big Cardinality na 14 możliwych ROZNYCH[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']psów, jest 12 różnych. Powtarza się tylko Embat del Gor Blau.[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']Pies wybitny [ przypomnieć wszystkie jego tytuły? ]:cool3: , przodek NAJLEPSZYCH[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']ca de bou świata z ostatnich lat. Tak właśnie wygląda PRZEMYSLANY,[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']inteligentnie zrobiony inbred.:p [/FONT]
[FONT='Century Gothic'] [/FONT]
[FONT='Century Gothic']A teraz trzypokoleniowy rodowód twojej Chimy: na 14 możliwych[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']różnych psów, jest 11 różnych. Powtarza sie Chimo - pies wybitny -[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']wiec O.K.[/FONT]
[FONT='Century Gothic'] Chociaż wg Ciebie „... CHIMO NIE TEN.......” więc nie wiem: ten „Twój” też był WYBITNY ????:oops: [/FONT]
[FONT='Century Gothic'] [/FONT]
[FONT='Century Gothic']Niestety powtarza sie tez Guanina - suka BEZ żadnych[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']osiągnięć i - o zgrozo - zgodnie z Twoja wersją mieszaniec złapany[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']na plaży w Puerto Rico - Mora. Naprawdę " świetna koncepcja hodowlana ".!!!:-( [/FONT]
[FONT='Century Gothic'] [/FONT]
[FONT='Century Gothic']Wstawić ilustracje do tego co napisałam, czy tym razem zrozumialeś?[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']O tym, ze KAZDA rasa rozpoczyna się od kilku psów i jest to normalne[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']pisałam osobiście parę dni temu [ znów te Twoje braki z jezyka polskiego ][/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']I nie wypowiadaj sie o 99% hodowcach ca de bou na świecie, bo[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']ani ich nie znasz, ani nie wiesz co robią, a juz na pewno nie wiesz[/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]
[FONT='Century Gothic']co myślą. :shake: :p :p [/FONT][FONT='Century Gothic'][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=3]@ Gorzała,[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] Twój post tylko dowodzi, tego co już napisałam: nie rozumiesz [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]tego co czytasz.:shake: [/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Nie kwestionowałam tego , że zdałeś maturę, ani nie pytałam [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]cię o jej wynik (bo nie obchodzi mnie to). :cool3: Stwierdziłam tylko, że nie zdałbyś nowej, bo[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]nie rozumiesz tekstu, który czytasz, a to jak widać - niestety [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]prawda.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]No cóż, tak już jest w układach międzyludzkich, ze w dyskusjach, [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]niezależnie od tematu, biorą udział dwa rodzaje ludzi:[/FONT][/FONT][/SIZE]
[COLOR=darkgreen][SIZE=3][FONT=Georgia][I][FONT=Arial]- fachowcy, którzy w sposób kulturalny wymieniają swoje poglądy, [/FONT][/I][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][I]a na ich poparcie maja inteligentne, rzeczowe argumenty,[/I][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen][FONT=Arial]oraz[/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=darkgreen][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]- [I]ignoranci, którzy na poparcie swoich poglądów nie maja żadnych [/I][/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][I][FONT=Arial]argumentów, ale że w związku z tym czują się niedowartościowani[/FONT] [FONT=Arial], [/FONT][/I][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][I]wiec obrzucają innych obelgami, bija pianę i dławią sie własną [/I][/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][I][FONT=Arial]śliną.........:p [/FONT][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Georgia][I][COLOR=darkgreen][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Ale co tam, w oczekiwaniu na wiosnę, przejrzałam posty @[/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Gorzały z kilku innych forum, zamieszczone w ciągu kilku [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]ostatnich miesięcy.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Po tej lekturze wylania się taki oto obraz wiadomości @ Gorzały [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]w temacie ca de bou:[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][B][COLOR=blue]1.[/COLOR] [/B][/COLOR] [COLOR=magenta]Budowa anatomiczna[/COLOR] [COLOR=magenta] wszystkich[/COLOR] [COLOR=magenta] ca de bou[/COLOR] na świecie - @ Gorzała wie o niej wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]psów , których nigdy nie widział.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=blue][B]2.[/B] [/COLOR][COLOR=magenta] Wzrost wszystkich ca de bou [/COLOR] na świecie - @Gorzała wie[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] o nim wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem psów,[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] których nigdy nie widział, a nawet jeśli widział, to nie mierzył.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][COLOR=magenta][COLOR=blue][B]3.[/B][/COLOR] [/COLOR] Uzębienie wszystkich ca de bou[/COLOR] na świecie - @Gorzała[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] wie o nim wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem psów,[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] którym nigdy w zęby nie zaglądał.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][COLOR=blue][B]4.[/B][/COLOR] Szczenieta ca de bou[/COLOR] na świecie - @Gorzała wie o nich[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które jeszcze[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] sie nie urodziły[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][COLOR=blue][B]5.[/B][/COLOR] Skojarzenia ca de bou [/COLOR]na świecie - @ Gorzała wie o nich[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które jeszcze[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] nie zostały zrobione[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][COLOR=blue][B]6.[/B][/COLOR] Wystawy ca de bou[/COLOR] na świecie - @ Gorzała wie wszystko[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] o ich wynikach, ze szczególnym uwzględnieniem tych wystaw,[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] które jeszcze się nie odbyły.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][COLOR=blue][B]7.[/B][/COLOR] Hodowle ca de bou [/COLOR] na świecie - @ Gorzała wie o nich[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] wszystko, ze szczególnym uwzględnieniem tych, w których[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] nigdy nie był.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial][COLOR=magenta][B][COLOR=#0000ff]8.[/COLOR][/B] Hodowcy ca de bou[/COLOR] na świecie - @ Gorzała wie [/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] wszystko o 99 % z nich, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial] o tym co myślą.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Naprawdę jestem pod wrażeniem![/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Czy Ty się Jarek czasem nie marnujesz?[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Przestań udawać hodowcę ca de bou i zostań prorokiem!:diabloti: :diabloti: [/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][FONT=Arial]Tak będzie lepiej dla wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem dla psów.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Georgia][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Georgia]We wszystkich moich postach naprawdę bardzo się starałam aby Ci nie ubliżyć ponieważ nie lubię chamstwa i udało mi się to. :multi: [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Georgia]Ale Twoje obelgi w stosunku do mojej osoby takie jak (kompletny głupol, beton, błazenada itp.) są wysoce nie na miejscu i mam nadzieje że z tego tytułu poniesiesz jakieś konsekwencje.:angryy: [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Georgia]Przypominam Ci 2 punkt regulaminu:[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Georgia][U][COLOR=sienna]Zabrania się umieszczania na forum postów o treści :[/COLOR][/U][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Georgia][U][COLOR=sienna][FONT=Arial]- obraźliwej ( a epitety jakich używasz w stosunku do mnie właśnie takie są).:angryy: :angryy: [/FONT][/COLOR][/U][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][U][COLOR=sienna][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/U][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][U][COLOR=sienna][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/U][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][U][COLOR=sienna][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/U][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkslategray][FONT=Arial]Ps.[/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkslategray][FONT=Arial] Nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie nowych, lepszych,hiszpańskich korzeni u Twoich obydwu majorek ?????:p Szkoda !!! Chetnie posłuchałabym jakiejś bajeczki.........[/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Georgia][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ach, i te Twoje (jak Ty to mówisz) bazarowe historie......:p ,

wiesz o tym doskonale , że jeszcze nikt nie przeanalizował tak dokładnie i wnikliwie rodowodów Twoich psów czyli jestem pierwszą osobą która dowiodła iż Twój import to nic nowego , nic lepszego bo to u nas w kraju jest już od dawna. .....ach te bazarowe Twoje teorie.....

Ale chwała Ci za to że z PR bo to zawsze nie Hiszpania....przecież:p

Jeżeli nie chcesz na ten temat rozmawiać. Rozumiem. Ale napewno do niego powrócimy szybciej niż myślisz:p Berlin-to będzie Nasze Spotkanie, tam sie poznamy....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerz że atmosfera tych rozmów jest dalece niesmaczna i nieciekawa. Ja jestem od niedawna z Wami i myślałAM ŻE IDEA TEGO FORUM JEST CAŁKIEM INNA. Natomiast to co czytam jest bardzo rozczarowujące. Ludzie pomyślcie czy warto się nieustannie kłócić o to czy dany pies ma 2 cm za mało czy 2 za dużo czy ma zęby czy nie ma itd Przecież jesteśmy miłośnikami tych psów a te strony powinny nas jednoczyć powinniśmy się wspierać i raczyć poradami o wychowaniu żywieniu i zachowaniach naszych majorek. Przecież wiadomo że dla każdego z nas jego pies jest najpiękniejszy najwspanialszy czy musimy tutaj wyciągać takie brudy. Ja byłam z Archie i ASA na spotkaniu było super i nie zastaniawiałyśmy się nad tym któremu z naszych psów bliżej do ideały. BO IDEAŁY NIE ISTNIEJĄ NA ŚWIECIE.Wiem że jestem tutaj krótko a wy macie kilkuletnie staże ale tak napisałam żeby może na przyszłość było przyjemniej nam razem. Wszystkich majorkowiczów pozdrawiam niedługo wstawie fotki naszego puila bo 23.03 kończy roczek:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']Twoja pisanina to wyłącznie demagogia i bicie piany bez większego sensu...
Jak napiszesz w końcu coś ciekawego o CdB to pewnie przeczytam, ale raczej mocno wątpię czy ten dzień nadejdzie...pozdro[/quote]

@ Gorzałą,

cały czas piszę o psach i ich rodowodach a Ty [B]czytasz[/B] ale nie wiesz co masz odpowiedzieć.......:p dlatego nie odpowiadasz, bo wiesz że to co ja piszę to niestety (dla Ciebie) prawda:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']Wszytko już jest napisane i zostało powiedziane na ten temat.
Tak uważam, ciągnięcie tej bezsensownej wymiany nie ma sensu- dla mnie oczywiście. Wszystko jest ropisane, rozrysowane, opatrzone zdjęciami etc.....
Lepiej i bardziej szczegółowo się nie da ...dla każdego kto ma pojęcie o hodowli i CdB jest to oczywiste poza Wami. To jednak nie mój problem:p[/quote]


[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3]A propos "rozpisane....." [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial] [SIZE=3] Moze i zostalo rozpisane, ale nie wyjasnione:shake: , wiec dyskusja nadal ma [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=3]sens.[/SIZE] [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=3][FONT=Arial] Miedzy obrazajacymi mnie epitetami znalazly sie takie oto[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]twoje slowa [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial][B] " Chimo nie ten, Mora nie ta ".........[/B][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]Spytałam ćie juz pare razy co z tą [B]" Twoją " Morą? [/B] To jest ta, o której[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]JA pisałam, ta rodowodu Parysa [ a także Diva, Cali i Vivy ], czy[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3]mieszaniec złapany na plaży ?:p [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial] A w ostatnim poście spytałam o to samo w odniesieniu do Chimo: czy to ten, o którym JA pisalam,[/FONT] [FONT=Arial]Ch i Zwyc. Swiata, ten z rodowodu Parysa [ a takze Diva, Cali i Vivy ],[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]czy tez jakiś inny, dotąd nikomu nieznany syn Tita i Anastasi, tylko[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3]przypadkowo nazwany tak samo??????:p [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]Znów zadałam dwa proste pytania. [SIZE=3]Czy ty znów " nie zrozumiesz[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Georgia][SIZE=3]tekstu " i będzie jak " w sklepie spożywczym ", wchodzę i pytam jakie są gatunki sera a pani zza lady na to że ma tani cukier....:p [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial] czy moze po prostu[/FONT] [FONT=Arial]ODPOWIESZ?[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]A moze ci je dla ulatwienia PONUMEROWAC ?[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]WSZYSCY, ktorzy to forum czytaja wiedza doskonale jaka MUSI byc[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]odpowiedz, ale poniewaz prawda napisana PRZEZ CIEBIE to[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]przyznanie sie do wlasnej NIEWIEDZY [ o ktorej tak barwnie i sympatycznie[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]piszesz w odniesieniu do wszystkich innych ], to widac zwyczajnie[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]boisz sie, zeby Twój misternie opracowany MIT " o @ Gorzale znawcy[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]ca de bou ", nie runął jak domek z kart.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]A jesli mowa o śmianiu się - to faktycznie, ludzie się śmieją, ale[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial]z Ciebie wlaśnie.:p [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

czesc gorzała !!!!!!!!! czytam tak sobie czytam od kilkunastu dni forum chociaż nigdy w życiu cie nie widziałem stwierdzam!!!!! że jestes beznadziejnym gościem pozbawionym somokrytyki i zadufanym w sobie !!!!! Z gringo tworzycie jakąs spółke niewiadomo na czym oparta ????? cieżko cie zrozumieć uwierz mi jestem całkowicie bezstronny w tej ocenie!!!! zastanów się nad sobą polecam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...