Jump to content
Dogomania

Agility, frisbee i inne- pomysł na spacer w Kielcach(klub)


Aga & Castor

Recommended Posts

Witam wszystkich kieleckich jak i swietokrzyskim Dogomaniaków!!! :) Kiedyś powstał pomysł stworzenia w Kielcach toru agility! Pomysl jednak nie wypalil z braku miejsca i chetnej osoby zainteresowanej oragizacja tego typu wypoczynku czynnego dla psów i ich włascicieli. Chcialabym bardzo dowiedziec sie ile osób jest chetnych na agility, frisbee,wspolne spacery, ogniska i inne tego typu spotkania. Jest byc moze pewna mozliwosc zorganizowania klubu dla osob, ktore sa chetne bawic sie ze swoimi psami, wymieniac sie doswiadczeniami, pomyslami z innymi, spedzac czas w "swoim" psim towarzystwie. Jest tez pomysl dla osob posiadajacych psy rodowodowe jezdzace na wystawy, aby zorganizowac np. autokar czy cos i wspolnie pojechac na wystawe co obnizyloby koszty a i przejazd bylby ciekawy! :)
Colosc jednak wymaga nie tylko organizacji ale tez pewnego nakladu (nie mowa tu o nakladzie finansowym). Tak wiec osoby chetne podjecia sie zabawy z psem i milego czynnego spaceru oraz nauczenie sie byc moze czegos nowego nie tylko w zakresie sportow ale takze kontaktu z psem, "rozmowy" z nim, dogadywania sie i innych tego typu rzeczy bardzo prosze o wpisanie tytaj sie. Wszelkie pytania sa mile widziane, sugestie i pomysly takze. Pisac tutaj albo na priv :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Już się cieszę na wspólne psie kieleckie spacery!!
Jestem za :)

Co do rodowodowych spraw, wystawowych wyjazdów, to przypominam że:

7 lutego 2010r. o godzinie 10 w Gimnazjum nr 2 przy ul. Prostej w Kielcach rozpocznie się
[B]Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Kieleckiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce.[/B]

Spotkajmy się tam, poznajmy się, zgłośmy swoje potrzeby (jak choćby autokar) i wybierzmy sobie Zarząd, który będzie nasze plany realizował.

:)

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne psie spacery ja również się piszę ;-) Ale może nie tyle kieleckie, co okoliczno-kieleckie? Mamy tyle fajnych terenów na długie marsze... Nie wiem, jakie są Wasze doświadczenia w mieście, ale ja idąc z dwoma psami (czasami z trzema, jak zabieram sąsiedzkiego) spotykam się najczęściej z masowym pukaniem się palcem w czoło a w najlepszym wypadku z masową ucieczką ludzi na okoliczne drzewa. Może mi tak źle z oczu patrzy? ;-) Ale np. fajnie się chodzi po Domaniówce, Klonówce a nie jest daleko. Czy chociaż po krzakach za Realem? ;-)

Link to comment
Share on other sites

O jak fajnie :)
Niwa, a gdzie trenowałaś? w Jakim klubie?
Nad torem Agility też myślę w przyszłości. Zależy jak dużo osób będzie zainteresowanych założeniem klubu.

Wspólne psie wypady za miasto jak najbardziej :)
A w tą sobotę na początek proponuję do południa spacer po obrzeżach Kielc, za osiedlem Dąbrowa. Dojazd autobusami 15, 103, 33, 41. Możemy przejść kawałek żółtym szlakiem.
Co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Trenowałam, kiedy jeszcze mieszkałam zagranicą - no a w Kielcach z braku możliwości się skończyło :roll: Szkoda, bo moja suczka jest samorodnym talentem - bieganie z nią to sama przejemność (w przeciwieństwie do psa) .
Sobotni spacerek bardzo chętnie - nawet pasuje, bo zdążymy pogadać przed zebraniem ZK ;-)
Chodzi Ci o tą pętlę autobusową na samym końcu Dąbrowy, pod górką?

Link to comment
Share on other sites

A duży ten Twój chłopak? Bo jak duży, to ja nie mam nic przeciwko, żeby wtrzepał mojemu (jak mały, to na Twoje ryzyko, bo wtedy Twój może przegrać ;-) ). Drugi wypożyczony b. szybko biega, więc nie stanowi problemu.
Z moich doświadczeń wiem, że psy w większości przypadków same dogadują się ze sobą, o ile im pozwolić ustalić sobie relacje - spiorą się raz i zazwyczaj starcza.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo wszystkim za wspólny spacer! Było super :) Mam nadzieję, że uda nam się powtarzać takie spacerki jak najczęściej, a i z czasem rozwinąć inne formy aktywności z psiakami.
Zostałam poproszona o wrzucenie fotek, więc to robię. Dziś jest ich niewiele, ale to się nadrobi na kolejnych spacerkach ;)

[IMG]http://i49.tinypic.com/2hs3z81.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/30lnw1t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/34s2ex2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/2j3fdpd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/szviip.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/depqar.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wspólony spacer :)
Bardzo mi miło, że mogłam Was i Wsze Psy poznać osobiście.
Mam nadzieję, że wspólne spacery szybko staną się tradycją.
Dziękuję Juga za wrzucenie na forum wszystkich 6 fotek, które udało się dzisiaj zrobić, zanim bateria na zimnie odmówiła współpracy.
No to do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri]Ja również jestem b. zadowolona ze spaceru – no i z poznania innych psiarzy :-) Psy zdecydowanie najładniej wyglądają w stadzie – a moje najlepiej się właśnie w stadzie czują (nawet lekko stłamszony Ponti –jestem pełna uznania dla Castora, że go tak szybko ustawił :-) ) Do zobaczenia więc za tydzień ;)[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

To jak z jutrzejszym dniem - kto się stawia oprócz Banderii, której nie będzie? Wydeptałam już dzisiaj trasę ;-) Dajcie znać, kto idzie! Ja się przejdę na pewno, tylko Jingli ma cieczkę - więc jeśli się wybieracie, to zostawię ją w domu. Nawet nieźle się chodzi, chociaż śnieg jest dosyć mokry i przykleja się psom do sierści - ale Wasze psy i tak maja z tym mniej problemów od moich ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...