Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzidtka']jakich sukcesach ??? zlituj się :) każdy z moich lhasaków więcej wygrał niż Twoje wszystkie razem, porównaj sobie :)[/quote]

czyzby nie masz za duzego mniemania o sobie :):):)pozyjemy zobaczymy teraz sledze gdzie beda wystawiane twoje suczki :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Chłopak!!!! Chłopak!!!!:loveu:.....mam nadzieje, że będzie w nim płynęła prawdziwa południowa krew :laugh2_2:Mogę zdradzić, że posiada super rodowód.....
Jak przyleci obiecuję, że zaraz zamieszczę jego fotki:lol:
[/quote]

Nie ukrywam,że niezmiernie się cieszymy, aż nam tu na północy buźki się śmieją. :multi:
Osobiście mam wielki sentyment do "południowców". ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal']czyzby nie masz za duzego mniemania o sobie :):):)pozyjemy zobaczymy teraz sledze gdzie beda wystawiane twoje suczki :):):)[/quote]

śledź, śledź dużo będą wystawiane :)
mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie interesuje to gdzie będziesz wystawiał, chociaż wyniki będe sprawdzać w oddziałach żebyś nie mógł oszukać z tytułami, championatami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']oj chyba się nie dowiemy gdzie Anakin skończył championat polski...[/quote]

Widze , że jest bardzo ostra dyskusja. Ale moge potwierdzić , wniosek na Championa Polski jest w zatwierdzeniu w Warszawie dla Anakina. Wiem o tym nie tylko ja ale i inne osoby. Jak to powiedziała mi Basia Długosz , że jeśli wniosek jest w zatwierdzeniu to dla nas on juz jst championem. Dlatego bede pisac w swoich ogłoszeniach , że moje szczeniaki są po Championach.

Link to comment
Share on other sites

oczywiście jeśli są dokumenty złozone, pies dostał to nawet jak nie ma dyplomu, na który się czeka mozna tak pisać i to jest ogólnie przyjęte.
Nie wiem o jakiej wystawie piszesz, raczej znam wyniki lhasa z wystaw no ale skoro tak piszesz pewnie tak jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora32']Widze , że jest bardzo ostra dyskusja. Ale moge potwierdzić , wniosek na Championa Polski jest w zatwierdzeniu w Warszawie dla Anakina. Wiem o tym nie tylko ja ale i inne osoby. Jak to powiedziała mi Basia Długosz , że jeśli wniosek jest w zatwierdzeniu to dla nas on juz jst championem. Dlatego bede pisac w swoich ogłoszeniach , że moje szczeniaki są po Championach.[/quote]

dora jej to mozesz pisac ona i tak wie najlepiej ,zreszta jaki sejm taki naród jak kogoś stworzył giertych z miłosci do lepera to tak wyglada i tak sie zachowuje zreszta wyzywała juz sedziów od pedałów no to pisowiec gwarantowany jednym słowem wszechpolka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']chyba też jesteś Polakiem więc to co piszesz o polityce i ciebie dotyczy :)
znam wielu sędziów, hodowców gejów w kynologi to normalne i mi to nie przeszkadza, tobie widac bardzo[/quote]
nioe to ty wyzywałas nie ja to ty pisałaś co znowu krecisz

Link to comment
Share on other sites

teraz chce przetłumaczyc ivetry odpowiedz na twoje oszczerstwa
Marco był w niemczech by zrobić czempionat niemiec, wszelkie krycie Marciem jest uzgadniane indywidualnie .zachowanie Pani w stosunku do mojego psa jest dla mnie niezrozumiałe zycze Pani sukcesów w dalszej chodowli oraz wywazone wypowiedzi w stosuku do innych hodowców w europie

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Kasjana:

PAnie Robercie jezeli pan pisze ,że wyszedł Pan z podstawówki to dlaczego jeszcze nie nauczył się pan zasad ortograffi ???? , bo nie pisze się chodowców, ani chodowli przez ch!!!!!!!!!! tylko samo h .

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Kasjana;

To smutne.!!! Musi być Panu trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach:shake::shake: Jeszcze raz współczuje. Tyle dobrze, że psom to nie przeszkadza.... .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marketa2312']Kasjana;

To smutne.!!! Musi być Panu trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach:shake::shake: Jeszcze raz współczuje. Tyle dobrze, że psom to nie przeszkadza.... .[/quote]

nie spoko mam zonke dwójke dzieci ,syn wyszedł z wojska córka teraz szkonczyła mature w domu do mnie mówia tato lub tatusiu do starszych odzywaja sie z szacunkiem ale to kwestia wychowania które otrzymały w domu wiec nie jest tak zle poprostu kultura pisowni ortograficznej nie ma sie jak do kultury osobistej:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dostałem własnie wiadomośc od ivety Marco ukończył czempionat Chorwacji posiada juz czempionat POlski czech słowacji wegier austri niemiec rumuni słoweni i teraz Chorwacji Gratuluje !!!!! jeszcze kilka krajów np ukrainy czy Mołdawi i bedziesz super heheheheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marketa2312']Kasjana:

PAnie Robercie jezeli pan pisze ,że wyszedł Pan z podstawówki to dlaczego jeszcze nie nauczył się pan zasad ortograffi ???? , bo nie pisze się chodowców, ani chodowli przez ch!!!!!!!!!! tylko samo h .[/quote]
Kasjana mnie razi również pisanie champion - czampion:lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Rany blagam skonczcie juz.... :roll: kloccie sie na priva, mysle, ze publiczne forum temu nie sluzy.....
Niech tu bedzie fajna atmosfera, w koncu wszyscy mamy jedna pasje.....[/quo
tak tylko człowiek bedxzie zawsze walczył w obronie rodziny no i własnych psów tez a ja mam juz dośc wysłuchiwania o petach wyzwiskach na chodowców w koncu miarka sie przebieze mysle ze wiekszośc to widzi na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Rany blagam skonczcie juz.... :roll: kloccie sie na priva, mysle, ze publiczne forum temu nie sluzy.....
Niech tu bedzie fajna atmosfera, w koncu wszyscy mamy jedna pasje.....[/quote]


Nie wiem dlaczego jakos od dłuższego już czasu wśród hodowców Lhasa trwają spory. Wiadomo, że każdy z nas bedzie obstawał za swoim psem. I tak jak już kiedyś pisałam każdy z nas wie co ma w domu - jakiego lhasaka- ale dla każdego znas jest on naszym przyjacielem. W innych rasach naprawde jest rzadkościa ze hodowcy sie tak kłócą między sobą. Kiedyś tak nie było, wiem że czasy się zmieniają i ludzie też ale myslę ze mozna jeszcze to zmienic. W końcu wszyscy mamy jednego i tego samego świra na lhasaczki:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...