Jump to content
Dogomania

Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)


mgie

Recommended Posts

  • Replies 491
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Agnieszko :) Może małemu wreszcie się uda. Rzadko który pies ma tyle ogłoszeń, aż dziwne, że taki mały odzew z nich był.

Przy okazji zaproszę na mój bazarek, na którym można zakupić imię dla szczeniaka :cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182641-Chcesz-chrzeA-niaka-WejdA-i-wybierz-imiAE-dla-szczeniaka-Edycja-II-do-8-kwietnia?p=14373623#post14373623[/url]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy to pisala? wizyte miala przeprowadzic w tym tygodniu, bo tylko w ten weekend moglysmy psa do pana dostarczyc.
Pan do mnie wczoraj dzwonil i mowil, ze rozmawial z Asia raz, tydzien temu i mieli sie umowic. Pozniej cisza i zaniepokojony zadzwonil do mnie.
Ja do Asi dzwonilam, wyslalam sms i bez odzewu. Dlatego zaczelam szukac kogos do wizyty zeby nam dom nie przepadl.
Rozumiem, ze moglo cos wypasc, ale nie mialam najmniejszej info na ten temat...((((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Kiedy to pisala? wizyte miala przeprowadzic w tym tygodniu, bo tylko w ten weekend moglysmy psa do pana dostarczyc.
Pan do mnie wczoraj dzwonil i mowil, ze rozmawial z Asia raz, tydzien temu i mieli sie umowic. Pozniej cisza i zaniepokojony zadzwonil do mnie.
Ja do Asi dzwonilam, wyslalam sms i bez odzewu. Dlatego zaczelam szukac kogos do wizyty zeby nam dom nie przepadl.
Rozumiem, ze moglo cos wypasc, ale nie mialam najmniejszej info na ten temat...(((((((([/QUOTE]

Mam wiadomość z wczoraj,że na wizytę w Uniejowie jest umówiona we wtorek po popołudniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Nie wiem Mgie ((( nadal nie mam zadnego sygnalu od Asi.Nie mam bladego pojecia co zrobic, czy wysylac tam kogos innego, czy czekac. Szczerze, to mam dosc takiej roboty. Rece mi opadaja. Ide zalozyc watek Zwirkowi.[/QUOTE]

Ja tez już nie wiem :wallbash::wallbash::wallbash: Żeby się dom w końcu nie rozmyślił.


edit

ciekawe jak po wizycie ... ?

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, raczej nic z tego.
Ale. Zadzwonil do mnie pan z Kola, ktoremu ok 3 miesiecy temu zaginal identyczny pies.
Z zachowania tez identyczny.
Sa z zona zdecydowani adoptowac naszego.
Mieszkaja w domu, duzy teren, ogrodzony. Poprzedni pies jak napisalam zaginal, szukali wszedzie, w gazetkach, po lesniczych itd. BVez skutku.
Nasz pies w lecie mieszkalby w kojcu i mialby do dyspozycji caly teren, ocieplona buda itd.
W zimie zabierany bylby do domu.Pomieszczenie na parterze z ocieplana podloga.
Z poprzednim mieszkali najpierw w bloku, pozniej sie przeprowadzili.
W domu dwojka nastolatkow.
Co Wy na to?
Mamy w ogole kogos w Kole do wizyty ?

Link to comment
Share on other sites

Na mapie Dogo znalazłam kogoś z Konina można podpytac
Nietoper
Wielkopolska
mieszkam w Koninie (jak najbardziej domek tymczasowy także)
Konin/ Kalisz (codziennie) 60 km
100km od Poznania (dwa razy w m-cu)
Samochód jest "tylko mój"
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
693-697-767
Suczki, psy wysterylizowane
allegro, plakaty i kombinowanie...

Link to comment
Share on other sites

Mgie musimy szukać tez same osoby chetnej do zrobienia wizyty bo po tytule to raczej mało kto wchodzi :(


Cioteczki z okazji zbilżających się Świąt chcę Wam złożyć serdeczne życzenia za pośrednictwem Morgana Przystojniaka
[url]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Mgie musimy szukać tez same osoby chetnej do zrobienia wizyty bo po tytule to raczej mało kto wchodzi :(
[/QUOTE]

Szukam,szukam tylko jeszcze woj. trzeba znać.


[B]edit: wysłałam pw do osoby z Konina[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...