Jump to content
Dogomania

Leszno ( CACIB SHOW)


sh_maniak

Recommended Posts

[I]Witam,

Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was może mi pożyczyć psa na Mp/gr mlodsza/ na niedziele,oczywiscie jesli on/ona by ze mna poszla i była po ocenie na ringu :smile:

Pozdrawiam,
Martyna[/I]
[I] [/I]
[I]P.S. Kivik bardzo dziekuje za propozycje,lecz psa na sbote już mam :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martyna2006'][I]Witam,[/I]

[I]Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was może mi pożyczyć psa na Mp/gr mlodsza/ na niedziele,oczywiscie jesli on/ona by ze mna poszla i była po ocenie na ringu :smile: [/I]

[I]Pozdrawiam,[/I]
[I]Martyna[/I]

[I]P.S. Kivik bardzo dziekuje za propozycje,lecz psa na sbote już mam :)[/I][/quote]

Czyli niestety nie mogę Ci pomóc:(ale jakbyś kiedyś potrzebowała, to daj znać:) moja suka za żarcie i piłkę wszystko zrobi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Nagle się okazało, że nie ma transportu :( Czy ktoś ze Szczecina i okolic (Goleniów) ma wolne miejsce i mógłby mnie wziąść? Oczywiście dokładam się do paliwa[/quote]

Asta, ja jestem z Czarnej Łąki, czyli tuż pod Szczecinem, i na 99% będę miała jedno wolne miejsce. Tylko bez psa, bo mój Tajfun zajmuje cały bagażnik (kombi). W poniedziałek dam znać, jak sprawa wygląda na 100%. W razie czego kontaktuj się ze mną na priva.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli się nie mylę, masz bernardyna? A bernardyny w niedzielę... Chciałam jechać w sobotę, ale nie przepuszczę takiej okazji ;) I na wszelki wypadek pytam się, kto mi pożyczy pieska na niedzielę na konkurs młody prezenter?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']No i ja dostałam już potwierdzenie :lol: ale niesty bez numerka tzn że nie dostali mojej zapłaty i musze potwierdzić na miejscu :mad:[/quote]

Chyba nikt nie dostal numerkow bo oni wpisuja jeszcze zgloszenia i chyba wszyscy bedziemy na miejscu odbierac numerki
bo ja dla zapolaconych psow tez dostalam bez numerkow

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos może mi powiedzieć, ile ma zapłacić wystawca zagraniczny? Na ichniejszej stronie jest tylko znak zapytania. Telefony - bez przerwy zajęte, a na maile nikt nie odpowiada(mimo, iz sa odbierane)! Co jest grane?! Oddział w Lesznie nie chce pieniedzy?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Też jestem ciekaw co z tym ZK w Lesznie.. od poniedziałku próbuję się dodzwonić i nic. Nawet w nocy mają zajęty numer :\ Raz się dodzwoniłem 05-05 w piątek i bardzo miły pan kazał mi dzwonić w poniedziałek, bo mają problem z mailami.. i dzwonię tak od poniedziałku i kicha.. Jakby ktoś wiedział jak się z nimi skontaktować to będę wdzięczny :)

a tak btw. to na ich stronie jest:

[CENTER][B]PROSZĘ O PONOWNE PRZESŁANIE MAILI ZE ZGŁOSZENIAMI WYSYŁANYCH W DNIU 5.05.2006 MIĘDZY GODZINĄ 14.00 A 21.00.[/B][/CENTER]
[LEFT]

[B]pozdr @ll
[/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też się nie mogę dodzwonić,
a kiedy wysłalam zgłszenie mailem z opcją aby potwierdzili przeczytanie wiadomości to niestety to zignorowali.
Więc wysłałam jeszcze raz pocztą razem z potwierdzeniem zapłaty, no i mam nadzieję, że przyjmą moje zgłoszenie.

A z tego co pamiętam to w Lesznie zawsze wydają numerki w sekretariacie mimo wcześniejszej opłaty, ale idzie im dość sprawnie bo mają porozkładane na kilka osób alfabetycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Ja juz tez dostałam potwierdzenia przyjecia moich psow.Ale uważam ze troche to niepowazne ze mamy stac w kolejce bo po to sie płaci w terminie zeby spokojnie jechac na wystawe.[/quote]
Na niektórych wystawach zagranicznych numerki pobierane są bezpośrednio na ringu a do domu dostajemy tylko potwierdzenie. Organizatorzy (a szczególnie gospodarz i sekretarz ringu) wiedzą wtedy, kto szczęśliwie dotarł na wystawę.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']No cóż, może jeszcze ktoś będzie potrzebował pomocy na sobotę ;)[/quote]
Asta, gdyby stał się cud (w co wątpię) czyli wyszły zklasy obie moje suki, to mogę potrzeboweąc pomocnej dłoni do ringówki:evil_lol:
dobrze byłoby wiedzieć, że któs mógłby pomóc..byłabyś chętna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Tak, byłabym :) A jakiej psiaki rasy?[/quote]
jamniki szorstkie standardy, suki, jedna raczej z obcymi nie bardzo, a druga za piłkę i jedzenie robi wszystko..a z kimś takim jak ty, to pewnie pójdzie super:) byłabym wdzieczna za pomoc:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...