Jump to content
Dogomania

Leszno ( CACIB SHOW)


sh_maniak

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, się zapierałam, tak się zapierałam no i musze jechać :razz: choć to tak daleko :razz:

pisałam w zesżłym tygodniu do związku prosbe o wskazanie sędziego dla owczarka australijskiego i nie dostałam odpowiedzi :shake:

czy ktoś może wie kto będzie je sedziował ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
Czy ktoś ze Szczecina albo okolic, np. Goleniów ma wolne miejsce dla dziewczyny i psa? Oczywiście dokładam sie do paliwa ;) Najwyżej pojadę z kimś ale niestety bez B.J :( I wtedy będe musiała poszukac psa... Propozycje dotyczace perwszej opcji prosze skladac do 3 maja, bo do 5 zgloszenia i nie wiem czy mam psa zglosic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Witam,
Czy ktoś ze Szczecina albo okolic, np. Goleniów ma wolne miejsce dla dziewczyny i psa? Oczywiście dokładam sie do paliwa ;) Najwyżej pojadę z kimś ale niestety bez B.J :( I wtedy będe musiała poszukac psa... Propozycje dotyczace perwszej opcji prosze skladac do 3 maja, bo do 5 zgloszenia i nie wiem czy mam psa zglosic[/quote]

Szczecin jedzie !
Jedziemy w składzie:
3 osoby/2-3 silky ,1 osoba/2 parsony
1 osoba/2-4 jacków ,1 osoba /2 silky
Jedziemy dwoma autkami, więc pewnie gdzieś się wciśniesz, co do psa, to kiepsko, ale moje dwa bambusy mogę pożyczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesteś dla mnie zbawieniem :) Tylko zadzwonię jeszcze 3 do hodowczyni, więc rezerwuj dla mnie wolne miejsce ;) A czy mogłybyśmy wrazie czego spotkać się przed wystawą i bym z nimi poćwiczyła do MP? Na pw napisz jakie nas koszty wynosza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Jesteś dla mnie zbawieniem :) Tylko zadzwonię jeszcze 3 do hodowczyni, więc rezerwuj dla mnie wolne miejsce ;) A czy mogłybyśmy wrazie czego spotkać się przed wystawą i bym z nimi poćwiczyła do MP? Na pw napisz jakie nas koszty wynosza ;)[/quote]
Przed wystawą na pewno sie spotkamy ;), wybierzesz sobie jakiegos potworka ;) z całej naszej gromadki ;)
Co do kosztów dam znac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']ja juz zgloszona...przysylaja potwierdzenie na zgloszenia mailowe??
zeby potem nie bylo ze nas nie przyjeli...:roll:[/QUOTE]
Nie wiem czy przysyłają , bo dwukrotnie dziś wysyłałam zgłoszenie i obydwa maile do mnie wróciły , więc mogą mieć zapchaną skrzynkę mailową . Wolałam nie ryzykowac i wysłałam listem poleconym ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...