Jump to content
Dogomania

Leszno ( CACIB SHOW)


sh_maniak

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja zglosilam tez mailem i teraz znowu sie denerwuje,czy nas przyjeli-w lodzi nas przyjeli bez problemu,tak samo w Inowroclawiu i slupsku-teraz ciekawa jestem czy i tu sie udalo-ja w zadnym wordzie nie kombinuje,po prostu w mailu ujmuje wszystkie informacje jakie sa na normalnym zgloszeniu,zalaczam rodowod i nigdy nie bylo problemu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']jadę do leszna :) wiecie może ile było sznaucerów mini czarnych w zeszłym roku?[/quote]

12 we wszystkich klasach
5-psów,po jednym w każdej klasie,a dwa w otwartej,nie było chemp
7 suk-1 szczeniak,3 w młodzieży i 3 w otwartej

Link to comment
Share on other sites

a mi właśnie przyszło potwierdzzenie i jestem strasznie zła..bo dzwoniłam i Pani sprawdzała, że moje nie dotarło..więc nie płaciłam i wykreśłiłam sobie całkiem a planów..a tu masz:(
nie mam z kim jechać...moj TZ to wystaw nie trawi..a moja mama wtedy nie może...help:cry:plizzzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']ja zgłaszałam na ostatni moment więc potwierdzenia jeszcze nie mam.

Kivik a chodzi ci o miejsce w aucie czy jechać z kimś na kilka samochodów na trasie?:lol:[/quote]

szczerze mowiac, to najchetniej albo bym kogos wzieła albo się z kimś zabrała..ja mam jamniczke, więc to małe i niekłopotliwe..ta droga mnie jakoś przeraża:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Witam,

Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was może mi pożyczyć psa na Mp/gr mlodsza/,oczywiscie jesli on/ona by ze mna poszla i była po ocenie na ringu :smile:

Pozdrawiam,
Martyna[/quote]
mogę zabrać dla Ciebie psa - szorstką jamniczkę, która nie będzie wystawiana, tylko że ja jadę w sobotę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...