Jump to content
Dogomania

Stare psiaki z Marmurowej pragną domku!!! Różne wielkości !!! Pokochaj je !!!!


Borówka16

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie przeczytałam, że jamnisia Skowronka też staruszka z Marmurowej też znalazła domek i chciałabym się podzielić tą radosną nowiną [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183544-Pozwól-mi-odejść-przy-Tobie..Juz-w-swoim-domku-!!!!!!/page30[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ludzie te starusieńki to największe skarby!!!!!!!!!!!!nie gryzą nic w domu nie kopią dołów w ogrodzie nie musimy pędzić kilka razy na spacer wysłuchają nas popatrzą mądrymi oczami pragną tylko od nas miłości a wdzięczność ich nie ma końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja to wiem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Ludzie te starusieńki to największe skarby!!!!!!!!!!!!nie gryzą nic w domu nie kopią dołów w ogrodzie nie musimy pędzić kilka razy na spacer wysłuchają nas popatrzą mądrymi oczami pragną tylko od nas miłości a wdzięczność ich nie ma końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja to wiem!!![/QUOTE]
No właśnie ,Ty napisałaś wszystko co powinien każdy chętny na psiaka wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Boróweczko serce mi pęka na te psiaki,które nie mają prawie szans na adopcje te nasze starowinki, ludzie spróbujcie pokochajcie je!!!!!!!!!!!!!!Moja 14-letnia Babunia-Misiunia zabrana z Marmurowej daje mi wiele,wiele radości a jaką ja mam ogromną satysfakcje,że jej mogę pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Boróweczko serce mi pęka na te psiaki,które nie mają prawie szans na adopcje te nasze starowinki, ludzie spróbujcie pokochajcie je!!!!!!!!!!!!!!Moja 14-letnia Babunia-Misiunia zabrana z Marmurowej daje mi wiele,wiele radości a jaką ja mam ogromną satysfakcje,że jej mogę pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
No właśnie , staruszki są przekochane , robią wszystko ,żeby człowiek dał im odrobinkę miłości , takie ciut ,ciut ,a one mają z tego taką radoche...

Link to comment
Share on other sites

Popieram jak najbardziej, że starsze psiaki są bardzo wierne i wdzięczne, niekłopotliwe.Od czterech miesięcy mam starszego psiaka z Łodzi który przyjechał z dysplazją stawów i ciągnął łapki.Teraz po czterch miesiącach podawania taniego (20 zł) Artresanu miesięcznie,pies jest nie do poznania.Chodzi szybko a jak zobaczy za płotem obcego psa czy kota, dostaje takich biegów, że zastanawiam się czy ''nie ściemnia'' z tymi stawami.Jest psem niesłyszącym i o dziwo świetnie radzi sobie jako stróż.Obserwuje teren i głośno daje znak ,że on tu pilnuje,jak zaśnie można go wynieś z budą,ale któż z nas nie ma wad więc ile wymagać od psiaka?Ale popieram, warto staruszką dać dom.

Link to comment
Share on other sites

Mogę nawet krzyczeć ludzie spróbujcie, weżcie staruszka! my jesteśmy tu na wątku,żeby Wam potwierdzić to że te psiny są wierne i nie kłopotliwe moja Babunia jest wyjątkowa ma 14lat przyjechała z Marmurowej i nie oddałabym jej za nic na świecie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...