Jump to content
Dogomania

LETNI OBÓZ AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, 3-8 lipca 2006


Davie

Recommended Posts

[B]Davie[/B]
no co Ty???do Dyrektora??? :)) wystarczy że moja sucz go raz na bacznośc postawiła :mad: hehehe po tym to ja już nie śmiem dyskutować na psie tematy :)

A mi się przypomniało..."uczestnicy obozu powinni posiadać ubezpieczenie..." jakowe się pytam? na życie?:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kajka_777']Witam cieplutko. Ja mam pytanie (pewnie głupie,ale co mi :)) : Jaki jest przedział wiekowy ludzkich uczestników obozu? Pytam bo do młodzieży już nie należę, a temat kusi mnie bardzo.[/quote]

W zeszłym roku najmłodszy uczestnik miał ok 3 latka :evil_lol:, a najstarsi mieli ok 5x5x2+-5 :p Żekłabym, że młodzieży zaawansowanej wiekowo było duuużo :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']:P

[B]Wind[/B]
a Ty kurde przyjedziesz???bo wtedy to ja jeszcze bym dodatkowo musiała se jakąś fryzure fotogeniczną zrobić :cool3:[/QUOTE]


No wlasnie nie :( Mamy pokazy na Torwarze przy okazji bardzo fajnej, konskiej imprezy. Jest wiec okazja do pofotografowania i agility i koni w pieknym ruchu :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']No wlasnie nie :( Mamy pokazy na Torwarze przy okazji bardzo fajnej, konskiej imprezy. Jest wiec okazja do pofotografowania i agility i koni w pieknym ruchu :-)

W.[/quote]



Wrrrr
a ja w bydgoszczy......zamiast na pucharku....wrrrrrrr:angryy: :angryy: :angryy:

Swoja droga juz w zeszlym roku zastanawialam sie czemu psy nie skacza jako przerywnik nan Torwarze, w koncu pasuja tam jak ulal!


[B]Wind,[/B]
czyli , mam rozumiec, ze wkrotce Zobaczymy zajepiiiiiste zdjecia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Who is Iwona Dawidowicz? Może ktoś napisać coś więcej o instruktorach? My dopiero zaczęliśmy w październiku, więc raczej jesteśmy początkujący w dziedzinie agilitowej :cool3: . Szkoli nas Magda z Alteri, i ciekawa jestem jaką metodą jest prowadzone szkolenie na obozie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Who is Iwona Dawidowicz? Może ktoś napisać coś więcej o instruktorach?[/quote]

Iwona to Davie z dogo :lol:
a Magda to Zielsko :lol:
obie są instruktorkami w KA Fort
więc uderzaj z pytaniami do nich, chyba najpewniej dowiedzieć się "u źródła"
co do szkoleń - nie jest to kliker (a w Alteri chyba tak uczą?) ale z mnóstwem smakołyków i piłeczek/zabawek (piłeczki są obowiązkowym wyposażeniem na treningach:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Super- o to chodziło!! Bardzo byśmy chcieli pojechać, ale nie wiem czy się uda- możliwe że nie dostanę urlopu :-( . Co do szkolenia- nie szkolimy się w Alteri, oni nie mają toru, tylko szkoli Magda z Aleri na torze Krakowskiego Klubu Agility. Różnica o tyle, że my nie chcemy klikerem, tylko nagrodą- piłeczką. Uczymy się do obedience równocześnie, w innej szkole, Fox nie był nigdy uczony klikerem, i wolałabym żeby zostało jak jest. Magda nie widzi problemu, super uczymy się więc bezklikerowo , i właśnie mi o to chodziło czy ten kurs jest "klikerowy" czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Bo lepiej nam piłeczką, a do klikera nie jesteśmy przyzwyczajeni-zawsze uczyliśmy tak jak teraz i wolimy przy tym pozostać. A czy szybciej, to tego nie powiem. Widziałam Tollery szkolone klikerem i uczyły się dużo wolniej- to raz, po drugie- wcale nam nie zależy na milowych krokach- chcemy się dobrze na agility bawić, w zawodach nie planujemy na razie występować (nie jak w obedience :razz: ), więc czas szkolenia nie gra znowu aż tak roli.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A czemu nie klikerem? Nie byłoby łatwiej i szybciej?[/QUOTE]
A skąd wiesz że metody jakie my stosujemy nie są łatwe, szybkie i w dodatku przyjemne dla psa?
My bazujemy na motywowaniu psa, DUŻO smaczków, piłek, do tego nie potrzebny nam kliker ;) My wymagamy od właścicieli żeby entuzjastycznie motywowali psa do pracy, żeby nie bali sie go pobudzić, żeby jak najczęściej nagradzali psy. A z technicznego punktu widzenia łatwiej jest gdy masz mniej akcesoriów w rękach.:eviltong: Pudełeczko nam do agility nie jest potrzebne i sobie doskonale bez niego radzimy.
[QUOTE] w zawodach nie planujemy na razie występować[/QUOTE]
Każdy tak mówi a potem się tylko za nimi kurzy na zawodach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anulka']A skąd wiesz że metody jakie my stosujemy nie są łatwe, szybkie i w dodatku przyjemne dla psa?
My bazujemy na motywowaniu psa, DUŻO smaczków, piłek, do tego nie potrzebny nam kliker ;) My wymagamy od właścicieli żeby entuzjastycznie motywowali psa do pracy, żeby nie bali sie go pobudzić, żeby jak najczęściej nagradzali psy. A z technicznego punktu widzenia łatwiej jest gdy masz mniej akcesoriów w rękach.:eviltong: Pudełeczko nam do agility nie jest potrzebne i sobie doskonale bez niego radzimy.[/QUOTE]
Nie twierdze, ze macie zle metody, nie o to mi chodzilo ;) Po prostu zarowno moj, jak i wszystkie psy, ktore znam, co zaczely uzywac klikera, przyspieszyly (nie tylko w nauce, ale mialam na mysli predkosc na torze), stąd moje pytanie :lol: Poza tym tak sobie gdybam ;) ("Nie byloby...")

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...