Jump to content
Dogomania

Zawody na Wierchomli


jolka11

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka_']Dystans 2x ok. 40 km. Start i meta w Bacówce na Wierchomli. Więcej informacji pod adresem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Dzięki serdeczne za informacje .Już myślałam ,ze nikt mi nie odpowie . Mam jeszcze jedno pytanie .Ponieważ nie biorę czynnego udziału w zawodach interesuje mnie godzina rozpoczęcia zawodów. Jestem na razie tylko widzem ,ale bardzo zainteresowanym tym sportem. Bardzo proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_']Zawody rozpoczynają się o 10.00

Manu ja prawdopodobnie będe na Wierchomli to postaram się o jakieś fotki.[/quote]
Dzięki serdeczne za odpowiedź.
Manu jeśli mi nic nie przeszkodzi to zamierzam dotrzeć na te zawody.Przecież to tak blisko.:lol:.Jaśli będę to fotki też będziesz mieć.Nie wiem tylko czy będą takiej jakości jak Twoje.:razz::loveu:

Link to comment
Share on other sites

E no, to super ! :p Dwóch fotografów to już coś :p Najbardzoej zalezy mi na zdjęciach Velho i Eskimo, ale i gronki Maćka Słomińskiego możecie obfotografować, jeśli mogę prosić, bo jestem ich ciekawa :)

Agnieszka, ty masz już cyfrówkę ? Bo inaczej to szkoda kliszy...
A Ty Mariolka juz tak nie przesadzaj, no :eviltong: Macie fajną cyfróweczkę - liczę na masę fotek, wiem, że potraficie :cool1: :cool3:

Dzięki z góry ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Manu ,cieszę się ,że fotki się podobają.
Jeśli chodzi o moje wrażenia -to są różne.Byłam na kilku zawodach oczywiście jako widz i miałam ogromną chęć zobaczenia zawodów na średnim dystansie.No i tam dotarłam.Czułam się tam jednak jak intruz.Może dlatego ,że nie startowałam, a na zadawane pytania niektórzy(podkreślam ,niektórzy)uczestnicy bardzo arogancko i łaskawie mi odpowiadali:crazyeye:.Zwłaszcza ,że tłumu oglądającego te "zawody "nie było .Zraziło mnie to na dość długo do brania udziału w takich imprezach.Wolę ze swoimi psiakami biegać indywidualnie.
Są i plusy z tej wyprawy: Pogoda wymarzona ,piękne widoki i psy prześliczne

Link to comment
Share on other sites

Jolka11 mogłabym również dostać fotki ?

Nie wiem z kim rozmawiałaś, ale przykro mi, że tak odebrałaś te zawody :roll:

Manu jak dostane od kolegi fotki, to prześle Ci jak chcesz grenlandy Maćka ;)
Jak dla mnie super imprezka, przede wszystkim miłe towarzystwo, piękna pogoda i wystartowałam sobie z 2 psiakami w skijoringu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_']Jolka11 mogłabym również dostać fotki ?

Nie wiem z kim rozmawiałaś, ale przykro mi, że tak odebrałaś te zawody :roll:

Manu jak dostane od kolegi fotki, to prześle Ci jak chcesz grenlandy Maćka ;)
Jak dla mnie super imprezka, przede wszystkim miłe towarzystwo, piękna pogoda i wystartowałam sobie z 2 psiakami w skijoringu ;)[/quote]
Oczywiście ,że wyślę.Nawet mam fotki z Tobą.:lol:Może to troszkę potrwać ,bo ostatnio mam problemy z kompem.
Źle odebrałam nie zawody ,lecz pewne osoby w niej uczestniczące .Ale cóż ,może ja jestem zbyt nieśmiała i [I]za bardzo wrażliwa jak na swój wiek:roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Mariola[/B], to faktycznie szkoda, że odniosłaś takie wrażenia po rozmowie z niektórymi :(
Nie byłam nigdy na średnim dysnasie, nawet jako widz, słyszałam jedynie, że atmosfera tam jest często nawet lepsza niż na sprincie, bardziej stonowana atmosfera (mniej pośpiechu), lepszy klimat, itp. Mam nadzieję, że sama kiedyś będę miałą okazję się przekonać ;)

[B]Agnieszka[/B], pewnie, że chcę grenlandy :p I jak tylko będzie Ci się chciało, to każde ładne zdjęcie z zawodów :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, a na jaki adres ? Bo ja teraz używam tylko [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Stary adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] już teoretycznie nie należy do mnie, bo "wypisałam" się z Dolsatu :roll: (a jest płatny) - przed wyprowadzką wysyłałam informację mailem i przez GG do wszystkich.

Chociaż jakimś cudem, przez ich zapomnienie chyba, ten stary nadal "wisi", to nie traktuję go jak swój i z ciekawości tam tylko z rzadka zaglądam, czy nadal wisi :lol:

Jeśli tam wysłałaś, to wolałabym jednak na nowy - będę wtedy mieć te zdjęcia na skrzynce, nim się dorobię netu w domu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]słyszałam jedynie, że atmosfera tam jest często nawet lepsza niż na sprincie, bardziej stonowana atmosfera (mniej pośpiechu), lepszy klimat, itp[/QUOTE]
Jest w tym 100% racji. Ogólnie różnica jest taka, że podczas wyprzedzania czy mijanki zamiast wrzasku "DROGA!!!!" słyszanego na sprincie maszerzy uzywają sformułowań typu "Powodzenia", "Może coś pomóc?" i zawsze jest chwila, żeby po prostu nacieszyć się jazdą, widokami...
I nikomu nie przeszkadza, że trasa nie jest ubita i nie ma przepisowej szerokości 20 metrów ;-)
Ale to tylko moje zdanie - w sumie na sprintach byłem chyba z 5 razy i może mam nieco mylny obraz.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak troszkę nie na temat ale chciałabym sie dowiedzieć gdzie są organizowane zawody psich zaprzęgów no i mniejwięcej kiedy /tak orientacyjnie/ i czy mozna tak po prostu przyść na trase zeby tak najnormalniej w swiecie popatrzeć jak to wygląda?

Dodam ze jestem z województwa lubelskiego /a konkretniej powiat lubartowski/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANECZQA']Przepraszam że tak troszkę nie na temat ale chciałabym sie dowiedzieć gdzie są organizowane zawody psich zaprzęgów no i mniejwięcej kiedy /tak orientacyjnie/ i czy mozna tak po prostu przyść na trase zeby tak najnormalniej w swiecie popatrzeć jak to wygląda?

Dodam ze jestem z województwa lubelskiego /a konkretniej powiat lubartowski/[/quote]

troche informacji znajdziesz na stronie [url]http://www.mushing.pl/index.php?show=kalendarz[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...