Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

Ja jeszcze nie wiem jak bedzie wygladal moj Poniedzialek, bo musze swieta zorganizowac tak zeby podzielic sie dzieckiem z tatusiem :mad:
Ale postaram sie to jakos zalatwic zeby znalezc te 3 godzinki na spacerek :)
Jamnikowe dziewczyny zapraszamy serdecznie :multi:
Buziaki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Jacol123

[quote name='yamaszka']Witam Was !!
Jestem nowa na tym forum, cieszę się że mogłam dołączyć do miłośników piesków :) Jestem z Gliwic, stąd moje pytanie, czy są tutaj na forum ludzie z Gliwic albo okolic? A jeśli tak to czy może spotykacie się gdzieś poza forum w "realnym świecie" ? :) Pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów :)
Ula[/quote]
Witaj!
Ja też jestem z Gliwic. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego "forumowania".:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']Witaj!
Ja też jestem z Gliwic. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego "forumowania".:multi:[/quote]

Jacol, czy to Twoj blog o biednym goldenku czytalam przypadkiem??
Jesli tak to podaj mi prosze link bo musze wiedziec jak to sie skonczylo! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

blog o ile pamietam : [URL="http://gringo.blox.pl/html"]http://gringo.blox.pl/html[/URL] a my zapraszamy w poniedzialek na lotnisko;p;p my sie stawimy jak zwykle:D:D ale chyba ja sobie odpuszcze spacer na samo lotnisko i autem podjade z wiadomych przyczyn:P jelsi jutro ktos chce to my bedziemy ok 17:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']hmm jakich polach?? ehh nie doczytalam moze.. ale dziisaj idziemy na lotnisko o 14!![/quote]
w sumie przypadkiem trafiłam dzisiaj z mama na lotnisko ...i chyba Was widzialam, a Tosia (mam nadzieje, ze nie przekrecilam) porwala mojej malej pilke:lol:
pozdrawiam wiec wszystkich, ktorzy byli na lotnisku..takie 2 z dwoma jamnikami to bylam ja i moja mama...nastepnym razem, juz bede wiedziec, ze to Wy i sie przywitam:))):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']w sumie przypadkiem trafiłam dzisiaj z mama na lotnisko ...i chyba Was widzialam, a Tosia (mam nadzieje, ze nie przekrecilam) porwala mojej malej pilke:lol:
pozdrawiam wiec wszystkich, ktorzy byli na lotnisku..takie 2 z dwoma jamnikami to bylam ja i moja mama...nastepnym razem, juz bede wiedziec, ze to Wy i sie przywitam:))):lol:[/quote]
to bylysmy my :) niestety tosia to jest taki lobuz, ze kazdemu pilki zabiera :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']tak, to mój blog o Gringu. Można powiedzieć, że skończyło się happy endem.
[URL="http://www.gringo.blox.pl"]www.gringo.blox.pl[/URL]
Pozdrawiam[/quote]

Ale fajnie :D wzruszylam sie, to brzmi jak bajka! Czy pies moze przejsc taka metamorfoze?? :) Gratuluje swietnej roboty :multi:

Co do spacerku...moj komputer przez swieta przechodzil wiosenny remont i nie bylo mnie z wami... i nie wiedzialam o lotnisku :(
Ale nic straconego, jest coraz ladniej wiec nastepnego spaceru nie przepuszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']a msysmy dziisaj bylo na czechowicach:)) psy sie pluskaly i bylo milo:)))zdjatka sa tutaj [URL="http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1714&start=450"]http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1714&start=450[/URL][/quote]

Oooo a co to za rodezjanek?? W Gliwicach?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ma-ja to jest jeden z 3 rodezjankow jakie ja znam osobiscie:)) maluch ten zwie sie Chongo i ma 6 miesiecy... jest jeszcze Raszid , ktory ma ponad rok... i u mnie w dzielnicy jest suka... juz ja od jakis 2 lat napewno widuje:)))) a na lotnisko zapraszamy:)) dzisiaj ok 17:))))i w ogole w kazdy dzien tyg o 17;p;p a w weekendy tak ok 14... ale to sie zmienia.. wiec jak ktos chetny to rposze pw psiac do mnie badz do oli Ateny i wtedy bedziecie wiedziec gdzie i kiedy bedziemy:)))

Link to comment
Share on other sites

dokladnie - chetne osoby zapraszamy dzis i co dzien na okolo 17 na lotnisko - spotykamy sie na prawym brzegu lotniska (stojac plecami do hangaru) - przy gieldzie warzywnej - tam jest takie wejscie od ulicy Dzierżona. Jadac od ulicy Lotników, trzeba przejechac po prostu cala "droge lotniskowa" do konca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']dokladnie - chetne osoby zapraszamy dzis i co dzien na okolo 17 na lotnisko - spotykamy sie na prawym brzegu lotniska (stojac plecami do hangaru) - przy gieldzie warzywnej - tam jest takie wejscie od ulicy Dzierżona. Jadac od ulicy Lotników, trzeba przejechac po prostu cala "droge lotniskowa" do konca :)[/quote]

[B]Aten@[/B], ja dzisiaj za późno przeczytałam, ale może jutro się przyłączę :) Będziecie? Mam niekonfliktową sukę akitę.

[B]Jacol[/B], miło Cię tu widzieć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']no niestety...w weekendy to dam rade, ale w tygodniu nie..buuu:roll:[/quote]

No wlasnie, ja tez :( mam kawal drogi na lotnisko. A w weekendy tam tlumy sa, z tego co pamietam.

Marmara, tez znam kilka RR w Gliwicach ale tych dwoch o ktorych piszesz nie :) szkoda ze nie wiesz wiecej o nich, skad pochodza... ten na zdjeciach domyslam sie jakiego ma tatusia (widac) ale zawsze jestem ciekawa skad i w ogole :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...