Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

dealer na lotnisko dojedziesz ul. Rybnicką to wyjazdowa trasa z Gliwic, a lotnisko jest na obrzeżach miasta. Jesli będziesz jechac Rybnicką to na skrzyżowaniu przy którym jest po prawej stronie minimal ( ostatnie w mieście) skręcisz w lewo ( ul. Bardowskiego, potem Kilińskiego), pojedziesz cały czas prosto ( to jest Trynek) i gdy ci się droga skończy i bedzie można tylko w prawo lub w lewo, skręć w prawo i właściwie to juz jest wjazd na lotnisko zaraz :lol: ( można wcześniej skręcić w prawo w uliczkę Dzierżona jedyną z domkami jednorodzinnymi).
Hm...no to o której? może ci co przyjadą niech się wypowiedzą, czy im pasuje....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kto mi powie jak wysiasc ze 186 zeby dojsc na lotnisko?...
bo o tej porze transport mi odpada, no i z przyczyn technicznych zabiore tylko jednego smoka, nie wiem jeszcze ktorego, raczej chyba Gage bo ona nie zniesie zostawienia w domu na tak dlugo.

Link to comment
Share on other sites

Własnie dotarłam do domu... Wszystkim dzięki za życzenia. Trochę średnio na jeża kontaktuję. Zrozumialam tylko, że jutro na lotnisku o 14. Tak?
Będę. A co! Pies przez moje "przyjemności" cierpieć nie będzie :)

Agata... Z przyjaciółmi w 4art byliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milkat']dealer na lotnisko dojedziesz ul. Rybnicką to wyjazdowa trasa z Gliwic, a lotnisko jest na obrzeżach miasta. Jesli będziesz jechac Rybnicką to na skrzyżowaniu przy którym jest po prawej stronie minimal ( ostatnie w mieście) skręcisz w lewo ( ul. Bardowskiego, potem Kilińskiego), pojedziesz cały czas prosto ( to jest Trynek) i gdy ci się droga skończy i bedzie można tylko w prawo lub w lewo, skręć w prawo i właściwie to juz jest wjazd na lotnisko zaraz :lol: ( można wcześniej skręcić w prawo w uliczkę Dzierżona jedyną z domkami jednorodzinnymi).
Hm...no to o której? może ci co przyjadą niech się wypowiedzą, czy im pasuje....[/quote]

Milkat dzieki bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

podsumujmy:)
ok.14 na lotnisku ??
ja tak jak wspomniałam jestem w trakcie reanimacji wozu bojowego:) oby sie obudził do tej pory biedaczek:)
dla wtajemniczonych: zerwał mi sie pasek i zrobił troche bałaganu......
ewentualnie się spóźnie a poznacie mnie po tym, ze na smyczy bedzie sie miotał spieniony potwór dracy sie na cała okolicę:)

Link to comment
Share on other sites

hmm pasek.. to dosc szybko mozna sobie z nim poradzic:))) widze, ze Milka mnie juz wyprzedzila z droga.. ale ja podam inna jakbys jechala od pszczynskiej(zjazd Sośnica), jedziesz w prawo na swiatlach pierwszych od zjazdu rzecz jasna:))) caly czas prosto za salonem meblowym agata bedzie po prawej ldl i na swiatlach gdzie lidla masz z prawej na "skrzyzowaniu" nie liczac swiatel "wjazdowow-wyjazdowych " z lidla skrecasz w lewo.. jedziesz kreta glowna ulica.. ona skreca w lewo Ty wraz z nia ale po skrecie w lewo jest odbicie w prawo (po lewej bedzie przystanek autobusowy i plus) no i ta ulica prosto do konca:)))) lotnisko zobaczysz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']hmm pasek.. to dosc szybko mozna sobie z nim poradzic:))) widze, ze Milka mnie juz wyprzedzila z droga.. ale ja podam inna jakbys jechala od pszczynskiej(zjazd Sośnica), jedziesz w prawo na swiatlach pierwszych od zjazdu rzecz jasna:))) caly czas prosto za salonem meblowym agata bedzie po prawej ldl i na swiatlach gdzie lidla masz z prawej na "skrzyzowaniu" nie liczac swiatel "wjazdowow-wyjazdowych " z lidla skrecasz w lewo.. jedziesz kreta glowna ulica.. ona skreca w lewo Ty wraz z nia ale po skrecie w lewo jest odbicie w prawo (po lewej bedzie przystanek autobusowy i plus) no i ta ulica prosto do konca:)))) lotnisko zobaczysz:)[/quote]

no i ta droga jest mi bliższa:) na razie TZ walczy z paskiem i szkodami których dokonał przy zerwaniu sie:) jak patrze idzie mu całkiem całkiem:)
pogoda nas nie odstraszy?? w katowicach pada:(

Link to comment
Share on other sites

my sie tez wybieramy o 14, bliżej aeroklubu , czy sciezki rowerowej?
dealer, a jak bedziesz autotradą jechać, to już całkiem prosta droga jest, bo 2 zjazd z autostrady ( kierunek Gliwice - Rybnik) wjeżdża na Rybnicką i zaraz jesteś na tym skrzyżowaniu co ci pisałam tylko z drugiej strony i wtedy skręcasz w prawo, a nie w lewo:lol: ( 1 zjazd gliwice tychy wjeżdża na Pszczyńską)
ma-ja bus 186 dojeżdża na sam koniec Trynku, możesz wysiąśc na ostatnim przystanku (ul Piastowska) cofnąc się na Kilińskiego, pare metrów doslownie, i kawałeczek w lewo do ul. Lotników i tam w prawo i zaraz jestes przy wejściu na teren lotniska (obok będa ogródki działkowe) A jesli chcesz to mogę cię odebrac z jakiegoś wczesniejszego przystanku, np. na Rybnickiej, i razem pójdziemy skrótem, tylko mi napisz o której masz autobus:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milkat']A jesli chcesz to mogę cię odebrac z jakiegoś wczesniejszego przystanku, np. na Rybnickiej, i razem pójdziemy skrótem, tylko mi napisz o której masz autobus:lol:[/quote]
Dzieki Milkat :loveu:
Odjazd mam od siebe spod Tesco 13:28, nie wiemjak dlugo jedzie autobus, ale w rozkladzie jazdy widze kolejno tak:
Kochanowskiego - 13:48
Cegienia - 13:50
... potem jest jakis rozjazd ale mnie nie dotyczy
Sikornik Zimorodka - 13:51
Sikornik Osiedle - 13:53
Trynek II - 13:55
Trynek III - ? (nie podali godziny)

Ale powinnam trafic z przystanku! Bywalo ze sie gubilam w gliwicach, ale raczej dam rade :D nie rob sobie klopotu ;)

Link to comment
Share on other sites

ma-ja kłopot żaden, bo mieszkam kolo przystanku Cegielnia:lol: , stamtąd to ok. 25 min pieszo do lotniska; jesli trafisz sama to wysiądź na ostatnim Trynek III będziesz miec bliziutko - jak wolisz:)))) napisz co ci pasuje bardziej; do zobaczenia;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milkat']ma-ja kłopot żaden, bo mieszkam kolo przystanku Cegielnia:lol: , stamtąd to ok. 25 min pieszo do lotniska; jesli trafisz sama to wysiądź na ostatnim Trynek III będziesz miec bliziutko - jak wolisz:)))) napisz co ci pasuje bardziej; do zobaczenia;[/quote]

Podjade sama, jak sie zgubie to kogos zapytam :) dzieki :calus: do zobaczenia wszystkim :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Bardzo chętnie. Będziesz dziś na lotnisku? To w razie czego pogadamy :)[/quote]

Niestety, nie będzie mnie dzisiaj, bo jestem we Wrocławiu :-( ;) Ale pewnie załapię się na następny spacer :) Będę w Gliwicach od poniedziałku przez kilka dni :)
Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='dealer']bardzo Wam wszystkim dziekuję za cudowne popołudnie:)[/quote]
Ja też się dołączam do podziękowań. Było mi bardzo miło Was poznać. No i oczywiście Wasze psy. Bardzo fajnie się wszystkie bawiły i myślę, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie. :)Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

uUff.. dotarłam do kompa.. wreszcie :cool1:. Spacerek bardzo fajny :lol:.Dzięki niemu sprawdziłam jak sucz wykonuje polecenia w rozproszeniach. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :loveu:. zwłaszcza chodzenie przy nodze z kontaktem - pomijając, że miałam parówkę to bardzo dobrze :lol:. Fiona miała adoratora, którym oczywiście był Bu :lol:.

Czekam na więcej spotkanek, które będą ukierunkowane na posłuszeństwo głównie, a później szlaeńćze biegi :lol:.

Czekam także na zdjęcia :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie było bardzo, czekam na ciąg dalszy, też chętnie poćwiczymy sobie:lol: Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo; marmara19 zdjecia obejrzalam, czy to nie dupcia Tajgi tak śmiesznie za Cekinem na jednym wystaje?;) wpierwszej chwili myslałam, że on coś w pycholu trzyma...ale chyba nie.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Dzieki wszystkim za super spacerek...

Fotki będę sukcesywnie wklejać w tym oto wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26431"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26431[/URL]

Jeśli ktoś chce więcej fotek na maila, proszę mi na prv podać adresik.:lol:

Pozdrawiam wszystkich i wytarmoszenia dla psiaków. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...