Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JinnyAl, jeśli chcesz mogę użyczyć Fiony do socjalizacji Twojego szczeniora :eviltong:. Jak będziesz chętna to napisz mi na gg 2446545 to się umówimy (od dziś będę dostępna tylko na gg-klasa maturalna :cool3: :lol:, więc nie mogę tracić czasu na moje głupotki :lol:.).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa'] i czesto widuje ma-ja z jej Bu Gu czy Ga :cool3:
[/quote]

Ewkaa, to nie jest az takie skomplikowane :mad: :evil_lol:

Teraz dopiero doczytalam, Jinnyal jestes na Warynskiego?? jakiej plci i wieku jest twoje goncze, bo ja musze zawsze miec to na uwadze :diabloti: Pisz na GG i spacerek ustawimy! 2995994 :p

Link to comment
Share on other sites

Qrcze, przepraszam Was bardzo, nie zajrzałam tu w porę... :( Cuś się stało i mi na maila nie wysyła powiadomienia o nowych wiadomościach :angryy: ech, aż poszłam w ciemno z psem do parku, bo myślałam, ze nikt tu nie odpisał. I to po raz pierwszy mój pies zjadł ludzką kuupę...

Ok, to kto ma czas w piątek? bo na jutro juz się umówiłam (w Kedzierzynie-Koźlu aż!) z jednym piesem. Piątek, dowolna pora, albo weekend...? A napiszę do Was na gg :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']hej:) ja mam czas w piatek:D:D daj znac na gg moze tez....:) spytaj Moniki jaki z Cekina jest potwor i jak zjada inne pieski;)[/quote]

Ok, to chętnie się umówię na ten piątek. Tylko że gg nie podałaś. Zaczniemy od szczenięcożerczego Cekina :)



Moje gg [B]1829187[/B].



[B]ma-ja[/B] - ja nie z Waryńskiego, tylko z Gwardii Ludowej, rzut beretem, połączenie busowe dobre :) Mój pies to suka ;p i ma 11 tygodni. Ale wazy 12 kg, więc raczej nie panikuje, że niedelikatny pies mu coś w zabawi zrobi :)

Link to comment
Share on other sites

moje gg widoczne jest pod moim nickiem:) napsialam Ci juz na gg:) hmm jesli mozesz to napsiz do mnie na gg(3689646) po 20:) najlepiej ok 21 lub pozniej.. bo o 2o bede wracac ze szkoly... oprocz mordercy Cekina mam pittbulla Alfe;p tzn mala sunka niegrozna:)
juz mamy kilka szczeniakow oswojonych z wielkim cekinem:nawet maluskiego cocker spanielka:) takiego ok 10 tyg:)

[URL]http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=810&start=285[/URL] tutaj sa fotki moich psiakow:) na kilku widac jak Cekin morduje 5 mieiseczna prese canario:D:D

Link to comment
Share on other sites

Tak, to jest mój Maksiu ziewający. Jak już przestanę się wkurzać na kompa (łagodnie powiedziane) to popracuję nad wklejaniem zdjęć normalnej wielkości.
Idę porzucać mięsem na balkon..:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Dzięki Marmara! :)

Link to comment
Share on other sites

spacereq sie odbyl:) moje mialy lacznie 3.5 godz spacerq;p Maksio to super psiaczek, ktoremu trzebabylo dac szanse:)Cekin go sobie podporzadkowal szybciutko i bez uzycia zebow;p Maksio ladnie sie dogadywal z pieskami: w sumie gdy przybyl jego pan(na poczatku byla tylki pani) to wtedy Maksiu poczul sie "mocniejszy" i chcial przegonil 9 miesiecznego labradorka.. ale po dluzszej chwili razem z nim sie bawil:D:D byla takze Milka z Tajga:) jestem ogolnie bardzo zadowolona tym bardziej, ze przy szalejacej grupce psow odwolalam Cekina i pocwiczylismy chwilke w skupieniu:D:D

P.S
Milkat... moze w piatek sie z rana spotkamy??masz moze gg??albo na pw sie umowimy... zbey watku nie zasmiecac.. tak z rana mam na mysli najwczeniej 9;p bo tak godz powiedzmy musze liczyc na dojscie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...