Jump to content
Dogomania

miała być kolka ..a psa już nie ma!!! PSEUDOHODOWCA Z WARSZAWY - ZDEMASKOWAĆ OSZUSTKĘ


eni81

Recommended Posts

Widze, że poznaliście już pana/ą [b]pompeo[/b]
[url=http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2480541]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2480541[/url]
Ja zwróciłem na nią uwagę jak sprzedawała 8 letniego sznaucera mini championa od 1zł bez ceny minimalnej. Rozmawiałem z nią przez GG. Powiedziała mi, że likwiduje hodowlę sznaucerów. Miała jeszcze do sprzedania "czarnego psa i czarną sukę pokrytą tym psem" [cokolwiek by to nie znaczyło].
Na pytanie w jakiej hodowli znajdują się psy albo inne, dzięki którym mógłbym uzyskać jej przydomek hodowlany odpowiada mi, że ma jeszcze do sprzedania dwa psy :]

Nigdzie w internecie nie daje swojego nazwiska, przydomka, jedynie numer telefonu, gg i maila. Jej IP komputera tez niewiele mówi. Pisałem do Związku kynologicznego, oddział miasta z którego pisała ogłoszenia czyli Łodzi [Po numerze IP]. Tzn to nie była łódź tylko jakieś obrzeża, nie pamiętam już.
Związek kynologiczny mnie olał.

po mniej więcej 2-3 tygodniach obserwowania aukcji tej osoby okazało się, ze sprzedaje dużo ciekawych psów. Pomijając 7-8 letnie psy różnych ras, jak sznaucer miniaturowy, buldog angielski [chyba] jamniki o różnej sierści to potrafi sprzedać mieszańce na przykłąd po 900 gramowym yorku i [b]jedno-kilogramowym[/b] sznaucerze po bagatela 600zł...

Ostatnio nawet kozy były wystawione...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mając na uwadze Twoje doświadczenia, od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Yorka zakupionego z hodowli w Radości. Wykosztowałam się okropnie, ale warto było. Z hodowcą rozmawiałam prawie 2 godziny bacznie przyglądają się warunkom w jakich wychowują się maluchy. Miały olbrzymi kojec / taki jak dla dzieci /, miski z wodą i jedzeniem rozstawione w paru miejscach, specjalne miejsce do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych i całe mnóstwo miejsca na baraszkowanie. Razem z Tuptusiem dostałam całą wyprawkę / kocyk, ulubioną zabawkę, 1 kg karmy, dodatkowe jedzenie na pierwszy dzień, wszystkie niezbędne dokumenty i książkę o rasie oraz kalendarz dla córki /. Gorąco polecam tę hodowlę. Z tego co wiem następne szczeniaki będę w sierpniu do odbioru.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mogę podać adres i stronę internetową, ale czy będzie to zgodne z regulaminem. Mam też mały problem - Tuptuś to chyba tadek-niejadek. Odmawia jedzenia, do którego był przyzwyczajony w hodowli. Przeczytałam już wszystkie porady dogomaniaków - spróbujemy zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o Pania pompeo to oczywiscie to jest posrednik a nie hodowca czy pseudohodowca.Istnieja Yorki kilogramowe i maja sie bardzo dobrze.Mojej Fiony ojciec wazył własnie 1kg.Fionka poszła chyba wagą po mamie bo wazy 1,5 kg.Jestem przeciwna miniaturyzowaniu Yorków,ale jestesmy sami sobie winni ,bo wiekszosc pyta o malutkiego Yoreczka:cool1: .
Pozdrawiam
Renata

Link to comment
Share on other sites

A jakie to mleczko, może i ja spróbuję. Serek wiejski dawałam wczoraj, Tuptuś wypił śmietankę i zjadł parę kawałków serka. Jestem ciekawa, jaka jest wielkość żołądka psa 11 tygodniowego. Możo to co zjada to w zupełności wystarczy. W środę idę do weterynarza na szczepienie, przy okazji zważę to swoje szczęście. Do tej pory miałam doczynienia tylko z dużymi rasami psów, te to potrafiły zjeść. A swoją drogą to rodzicami Tuptusia jest Made in Bakarat i Ema - Fink. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Burchardt']A jakie to mleczko, może i ja spróbuję. Serek wiejski dawałam wczoraj, Tuptuś wypił śmietankę i zjadł parę kawałków serka. Jestem ciekawa, jaka jest wielkość żołądka psa 11 tygodniowego. Możo to co zjada to w zupełności wystarczy. W środę idę do weterynarza na szczepienie, przy okazji zważę to swoje szczęście. Do tej pory miałam doczynienia tylko z dużymi rasami psów, te to potrafiły zjeść. A swoją drogą to rodzicami Tuptusia jest Made in Bakarat i Ema - Fink. Pozdrawiam[/quote]

Gratuluję Tuptusia. Tatą mojego Bazyla jest również Made in Bakarat. Tak więc przyrodni bracia. Czy nie masz przypadkiem na imię Kasia?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam was wszystkich dawno sie nie odzywałam , Lilu pisałaś na stronie 4 o takim linku [URL="http://www.allegro.pl/item94383636_y...zki_i_psy.html"]http://www.allegro.pl/item94383636_y...zki_i_psy.html[/URL]
tak to jest link tej pani od której kupiłam pieska --niestety , ona jest bezkarna , i to nie jest wszystko ja znalazłam linki typu : skupie całe mioty :( rozpacz , ale mialam już dosyć tej sprawy , chciałam zapomnieć , oczywiście papiery i rożne fakty wysłałam do zk narazie niestety bez odzewu , cisza , ale to jeszcze odmienny temat , którego nie chcę poruszać , bo bez sensu ...........
cały swój czas poświęcam swojemu nowemu pieskowi 5- miesięcznemu kochanemu ....:) , kupiłam go już z wielkim dystansem , pomocą wielu osób i mam nadzieję że wszystko bedzie ok. , widzę różnicę , piesek wesoły , zdrowy , kochany po pięknych rodzicach , nie warto oszczędzać bo stracimy czasem więcej niż nam sie wydaje , skaczę nad nim jak nad jajkiem , ale to już przez poprzednie przejścia:)
ale zobaczyłam różnicę , hodowla bardzo dobra , tylko 3 sunie w domu zadbane śliczne z rodowodem , pani dała mi sporo rad , oczewiście umowa , ksiazeczka psa , wszystko tak jak powinno być ....no cóż człowiek uczy sie na błędach .....
ale mam teraz kochanego pieska po pięknych rodzicach : matka sonia dalcer a tatuś wspaniały camparis ib mr magic z decoris :))
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...