Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:loveu:[quote name='brzośka']Jestem na zaproszenie :)
chłopak śliczny! nie mam teraz czasu czytać całego wątku - czy mam rozumieć, że łobuziak z niego??

Niestety na razie nie mogę dać stałej deklaracji, ale poproszę nr konta, cosik dla psiaka wyskrobię ;)[/QUOTE]

Witam!

Rufus nie jest wielkim łobuziakiem, ale nie był nigdy niczego uczony. Jak już kogoś dobrze pozna, jest mu bardzo oddany... ma coś z wilczura. Potrafi czasami być uparty, dlatego Jamor musi go wziąć w obroty ... na intensywne szkolenie... a potem mamy nadzieję, znajdzie się ktoś, kto sie w nim zakocha, jak co poniektórzy z nas to zrobili ;)

Bardzo dziękuję, że odpowiedziałaś na moje zaproszenie i wspomożesz Rufcia :loveu: - zaraz wyślę PW

Link to comment
Share on other sites

też jestem na zaproszenie, Rufusa poznałam już jakiś czas temu, nie napisałam nic ponieważ nie mogę się zadeklarowac :( ale za to jestem w szoku jaki on się zrobił piękny :crazyeye: z tej mokrej skołtunionej kulki taki przystojniak no no, jedynie pogratulowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Jaki ma świetny ogon! Taki wielki pędzel :)[/QUOTE]

On jest naprawdę piękny! Nawet tam na działce - taki zaniedbany - mial coś w sobie. A jak odżył, wysechł i Ania go wyczesała, to dopiero okazało się jaki jest śliczny. Do tego wesoły i bardzo, ale to bardzo wierny. W Anię patrzył, jak w obrazek, pozwolil sobie zrobić wszystko - nałożyć obrożę, zaprowadzić do samochodu... Mnie chciał jeszcze wtedy zjeść, ale 2 dni później byliśmy już w najlepszej komitywie:-)

Link to comment
Share on other sites

Rufcio jest pod Warszawą ... tak więc sesja odpada. Trzeba będzie zrobić mu trochę zdjęć przed odjazdem, no i już u Jamora. Nie mogę się już doczekać. Mam taką cichą nadzieję, że Rufus będzie mógł pojechać do Jamora już w następny weekend... wszystko zależy od tego, czy w ten weekend pewne małżeństwo z Łomży zaadoptuje jednego z Jamorowych tymczasowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...