Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Black][COLOR=olive]Witam ciotenki Rufiaczkowe i zycze domku dla niunia prawdziwie kochajacego :painting::iloveyou::santagri::santagri:niechaj Rok Nowy przyniesie wam wszystkim radosci i wiele domkow kochajacych zwierzunki! [COLOR=blue]cioteczko ja siadam teraz i bede slac zaproszenia i prosbe o pomoc w deklaracjach , ciesze sie ze ma szanse maciuniek cudny , na hotel u Jamora:loveu:pozdrawiam sercem [/COLOR][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='Agnieszka_K']Witajcie,
proszę o nr konta dla Rufuska prześlę mu 20 zł, z szybkiego czytania tematu rozumiem, że teraz zbieracie na szkolenie?
trzymam kciuki i zapisuję wątek:)[/QUOTE]

[quote name='Agucha']Jestem na zaproszenie Ewci.
Niestety nie mogę wspomóc deklaracją :(
Podrzucę wątek przynajmniej.[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie Ewci.
Na razie zapisuję:)[/QUOTE]

Dziękuję dziewczyny, a przede wszystkim Tobie Ewcia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

bedzie stala od gonzika ..ale nie wiem czy 5 czy dyszka , malo , ale grosiu do grosika , a piateczke to sie zawsze wykombinuje chocby nic nie bylo , mam pomysl na bazarusiek , poprosze nasza dianke79 :loveu:ona robi cudne bazarusie , ja nie umiec :oops: zrobimy napewno dla Rufiaczka. pozdraiwiam z nadziejka:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']bedzie stala od gonzika ..ale nie wiem czy 5 czy dyszka , malo , ale grosiu do grosika , a piateczke to sie zawsze wykombinuje chocby nic nie bylo , mam pomysl na bazarusiek , poprosze nasza dianke79 :loveu:ona robi cudne bazarusie , ja nie umiec :oops: zrobimy napewno dla Rufiaczka. pozdraiwiam z nadziejka:painting:[/QUOTE]

Ewa, dziękuję - 5 czy 10zł... najważniejsze, że to stała deklaracja!! :) Bazarek też mile widziany ;) Ja dzisiaj też zajrzę w najgłębsze zakamarki swojej i męża szafy - może coś wygrzebię ;)
Pięknie dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']tak mi głupio, że tylko podnoszę:(, za dużo tych bied:([/QUOTE]

Mysza2, niech Ci nie będzie głupio - jeżeli wpadniesz czasami, coś napiszesz, albo tylko podrzucisz to też pomożesz :)

[quote name='Agnieszka_K']postaram się, żeby te 20 zł to była comiesięczna stała deklaracja:)[/QUOTE]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:kociak::thumbs:cudny kocio cudny hrabiuniek:loveu:Niechaj sie i tak cudownie Rufiaczkowi powiedzie :loveu:[FONT=Arial Black][COLOR=purple]ciociu Aniu wyslalam troszenke rzeczy do ciotenki dianki 79 :loveu:ktora z radoscia wyczaruje bazarusiek dla Rufiaczka! w gore piesku cudowny![/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:kociak::thumbs:cudny kocio cudny hrabiuniek:loveu:Niechaj sie i tak cudownie Rufiaczkowi powiedzie :loveu:[FONT=Arial Black][COLOR=purple]ciociu Aniu wyslalam troszenke rzeczy do ciotenki dianki 79 :loveu:ktora z radoscia wyczaruje bazarusiek dla Rufiaczka! w gore piesku cudowny![/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Och Dieselek, właśnie grzeje doopkę koło mnie i klei się do mojego 14 letniego kocura :). Upatrzył go sobie na kompana i łazi za nim krok w krok. Jest kochany, choć czasem ma strasznie głupie pomysły. Ja i syn jesteśmy w nim zakochani!!![/QUOTE]
A nie chcesz jeszcze Rufusa w pakiecie ? :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A nie chcesz jeszcze Rufusa w pakiecie ? :):):)[/QUOTE]

Zastanawiałyśmy się nad tym, ale przy dwóch dużych psach (z czego jedno ma ADHD), pięciu swoich kotach i cała gromadą bezdomnych kotów, które dokarmia, mama nie da rady, niestety. Nawet nie chodzi o finanse... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Och Dieselek, właśnie grzeje doopkę koło mnie i klei się do mojego 14 letniego kocura :). Upatrzył go sobie na kompana i łazi za nim krok w krok. Jest kochany, choć czasem ma strasznie głupie pomysły. Ja i syn jesteśmy w nim zakochani!!![/QUOTE]

A tu zdjęcie zrobione przeze mnie w święta na potwierdzenie słów mamy ;) - Diesel z Filemonem :
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/60e37eedac374a7b18fe5b9782a15e3a,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c0300dc2787a619436e3db4deafe916e,10,19,0.jpg[/IMG]
a tu z Brutusem:
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53e4b7bd5259f534c8c7a6d471d1cfce,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...