Jump to content
Dogomania

Czekam na ocene i porade - hodowla Al'Karnikada :-)


miczka

Recommended Posts

Do [B]miczki[/B] - nie chcesz juz słuchać niczyich rad, ale dam Ci jeszcze jedną. Proponuję, abyś czytała swoje posty przed wysłaniem. To zawsze pomaga. Mniej bzdur wypuszczamy w świat. Twój opis wystawy - paradny. Mam wrażenie, jakbyś nigdy na wystawie nie była.

Do [B]marii666[/B] - wiele osób wypowiadających się w tego rodzaju topikach nie ma i nigdy nie miało psa rasowego. Ja do nich należę. Mam same kundle, wszystkie przygarnięte. I szczycę się tym, że nigdy nie wyprodukowałam żadnego szczeniaka. I ZK nie ma tu nic do rzeczy.

Tolerancja tolerancją (nie ma tolerancji dla głupoty :cool3: ), a przydałoby się również trochę wrażliwości, aby nie powoływać na świat psów chorych, ułomnych i niechcianych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Wlos dlatego, ze mama jest uczuleniowcem, jest ryzyko, ze moze sie uczulic(alergia na inne rzeczy wyszla u niej pare lat temu), a poza tym chodzi o fakt braku linienia."

Posluchaj, bardzo wazne:

1. Koniecznie "przetestuj" mamę z psami wybranych ras. Alergicy najczęsciej NIE SĄ uczuleni na SIERŚĆ, tylko na wydzieliny psa. Byłaby tragedia gdyby Mama pieska dostala, pokochała a tu... zdrowie się rypnie.
:-(

2. Jesli okaże się że Mama ma jednak klopoty tylko z sierscią, to mam pomysl na innąrasę nieliniejącą i jednocześnie szalenie przyjemną w pożyciu: sznaucerek miniaturka! To taki maly "ludzik"... :lol:

Średnio 1500 zł - a ja znalazlam dla znajomych niehodowlaną suczkę z bardzo fajnym pochodzeniem, wadą zgryzu - za 550 zł... I na pewno można takie jeszcze wyszukać.

Co Ty na to...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']"Wlos dlatego, ze mama jest uczuleniowcem, jest ryzyko, ze moze sie uczulic(alergia na inne rzeczy wyszla u niej pare lat temu), a poza tym chodzi o fakt braku linienia."

Posluchaj, bardzo wazne:

1. Koniecznie "przetestuj" mamę z psami wybranych ras. Alergicy najczęsciej NIE SĄ uczuleni na SIERŚĆ, tylko na wydzieliny psa. Byłaby tragedia gdyby Mama pieska dostala, pokochała a tu... zdrowie się rypnie.
:-(

2. Jesli okaże się że Mama ma jednak klopoty tylko z sierscią, to mam pomysl na innąrasę nieliniejącą i jednocześnie szalenie przyjemną w pożyciu: sznaucerek miniaturka! To taki maly "ludzik"... :lol:

Średnio 1500 zł - a ja znalazlam dla znajomych niehodowlaną suczkę z bardzo fajnym pochodzeniem, wadą zgryzu - za 550 zł... I na pewno można takie jeszcze wyszukać.

Co Ty na to...?[/quote]

ha, a dzis rozmawialam z mama i okazalo sie, ze wlasnie o sznaucerku zaczela myslec- spotkala na spacerze takiego , poogladala, pomiziala, wypytala wlasciciela o pare spraw i twierdzi, ze to jest to.Czytasz w naszych myslach:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...