Jump to content
Dogomania

Pako już szczęśliwy w nowym domu


estote

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='estote']Pako jest spokojny, grzeczny, łagodny, gdy zostaje sam jest cicho, nic nie niszczy, nie piszczy, ani nie wyje.

leży spokojnie na kocyku, nawet na łóżko niespecjalnie się pakuje :)

cieszy się przesłodko, gdy wracam do domu

jest cudny
robi słodkie oczka

dziś zaczął się bawić

uroczy jest[/QUOTE]

No to pies ideał!!!! Czy już ma allegro? Jak coś, ja mogę wrzucić ;)

Link to comment
Share on other sites

Pako - pies, o którym mówi się, że jest brzydki,
ale czy to wystarczający powód, aby nie zasługiwał na dobry dom?

Może i wygląda jak mieszanka amstaffa z kotem, ale to tylko działa na jego korzyść.

Pod pasiasto-kropiastym futrem kryje się psi ideał: grzeczny, spokojny, łagodny dla dzieci, kotów i innych psów czworonóg.

Nie wiemy, jaka była przeszłość Pako. Wiemy za to, że w największe grudniowe mrozy błąkał się po ulicach. W poszukiwaniu ciepłego kącika, walczył o przetrwanie. I udało mu się!

Następne dni spędził w budzie, z której ktoś notorycznie kradł jego kocyk - jego jedyny dający ciepło przedmiot.

Teraz przebywa w domu tymczasowym, w którym nie może zostać na stałe.

Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy odkryją jego niebywały urok.

Co dostaną w zamian?
wiernego przyjaciela oraz miłość, jaką potrafi dać tylko pies.

nie wiem, czy to ładny tekst, bo napisany w kilka chwil. Na więcej nie mam czasu, ale zawsze może stać się to bazą, na którą ktoś naniesie poprawki, czy zmiany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='estote']Pako - pies, o którym mówi się, że jest brzydki,
ale czy to wystarczający powód, aby nie zasługiwał na dobry dom?

Może i wygląda jak mieszanka amstaffa z kotem, ale to tylko działa na jego korzyść.

Pod pasiasto-kropiastym futrem kryje się psi ideał: grzeczny, spokojny, łagodny dla dzieci, kotów i innych psów czworonóg.

Nie wiemy, jaka była przeszłość Pako. Wiemy za to, że w największe grudniowe mrozy błąkał się po ulicach. W poszukiwaniu ciepłego kącika, walczył o przetrwanie. I udało mu się!

Następne dni spędził w budzie, z której ktoś notorycznie kradł jego kocyk - jego jedyny dający ciepło przedmiot.

Teraz przebywa w domu tymczasowym, w którym nie może zostać na stałe.

Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy odkryją jego niebywały urok.

Co dostaną w zamian?
wiernego przyjaciela oraz miłość, jaką potrafi dać tylko pies.

nie wiem, czy to ładny tekst, bo napisany w kilka chwil. Na więcej nie mam czasu, ale zawsze może stać się to bazą, na którą ktoś naniesie poprawki, czy zmiany.[/QUOTE]
Moim zdaniem jest jak najbardziej ok. Dodam jeszcze o jego wspaniałym charakterze, itd.

Poproszę również o telefon osoby, z która potencjalni właściciele będąmogli się kontaktować. No i druga sprawa, czy podpisywana jest umowa adopcyjna, wizyta przedadopcyjna itp itd, nie mówię, że wszystko mam być w ogłoszeniu, ale po prostu chcę to wiedzieć ;) pozdrawiam i czekam na info

Link to comment
Share on other sites

oczywiście, dodaj co uważasz za stosowne.

nr do mnie: 506 202 932, [email][email protected][/email]

oczywiście jest podpisywana umowa, po wcześniejszej pomyślnie zakończonej wizycie przedadopcyjnej

i bardzo dziękuję za ogłoszenie, bo chyba do allegro chcesz te dane?

a ja dziś odważyłam się i spuściłam Pako ze smyczy. jaki wynik? oszalał z radości, rzucał się w zaspy, odbijał od drzew, skakał jak szalony, śmiał się :)

p r z e c u d ! !

rewelacyjny pies

Link to comment
Share on other sites

wróciliśmy chwilę temu ze spaceru, Pako dokładnie pamiętał naszą wczorajszą trasę i nie oddalał się na więcej niż 20m.

próbowałam rzucać mu patyczka, ale się bał. wyglądało tak, jakby ktoś kiedyś, go patykiem okładał...

i przyznam Wam szczerze, że ten pies jest ideałem...

Link to comment
Share on other sites

myślę, że mogę trochę odtworzyć życie Pako.
oczywiście, to tylko hipotezy, ale obserwuję jego reakcje na różne rzeczy...

wczoraj wieczorem spotkaliśmy przy jednym z bloków tzw. blokresów, Pako omijał ich szerokim łukiem, zgiął kolanka, obniżył głowę i uciekł za samochody, aby go przypadkiem nie zauważyli. Byli niegroźni oczywiście, ale on się bał.
Więc bardzo dobrze, że został zabrany z tego blokowiska.
Blokersi i patyki, których się boi, trochę się łączą.

poza tym, on jest bardzo wesołym psem, skacze, biega itp, ale nie umie się bawić zabawkami, choć ma tu ich całą górę. Patrzy na mnie, jak na dziwaka, gdy próbuję się z nim bawić :)
może więc mieszkał od u starszych osób? oni umarli a pies trafił na ulicę?

schemat niestety.

Pako jest psem, który nie potrzebuje smyczy :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images37.fotosik.pl/247/0d89f57ee80596efmed.jpg[/IMG] Pako oczeujący

[IMG]http://images47.fotosik.pl/251/1cca3556bdfa927fmed.jpg[/IMG] Pako ziewający :)

[IMG]http://images44.fotosik.pl/251/3bd769106375ec7cmed.jpg[/IMG] Pako zmęczony już fotografowaniem

[IMG]http://images44.fotosik.pl/251/c7d39159c59e72eamed.jpg[/IMG] no i Pako z bliska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='estote']nie dostałam pieniędzy, ale mam na karmę ;)

jeśli są ważniejsze sprawy, a na pewno są, więc o mnie się nie martw[/QUOTE]

O mnie sie nie martw, omnie sie nie martw, ja sobie radę dam...
Zawsze ta sama śpiewka estote.
Ja jestem od martwienia, taka moja karma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...