Jump to content
Dogomania

Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam do siebie siły. Jestem gorzej niż beznadziejna!!! Chyba byłam za długo w sklepie, kupowałam Teosiowi buty do jedzenia, ciasteczka i inne pierdoły, i chyba za długo byłam, bo jak przyszłam do schroniska, była 14.30. I pocałowałam klamkę!:(:(:( Bo przecież od 14 do 15 jest zamknięte. A ja nie mogłam czekać, bo musiałam jechać na zajęcia:(:(:( ŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a ja tak tęsknie! Gdybym nie kupowała tylu pierdół pewnie bym zdążyła wejść:(
Ale nic to! Co się odwlecze to nie uciecze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']jak sie pogryzly na pojedynczym poksie ?[/quote] no wlansie tez sie zdziwilam, ale nie pytałam o szczegoly bo chodzilam wtedy z agaioskar i szukalysmy psiaka dla niej, bo zatrzymala sie przy Teo ale ona ma male dzieci a ja nie moglam stwierdzic ja sie Teos zachowa, bo nawet na spacerze go nigdy nie mialam... no ale krew byla, myslam ze sobie cos wbil w lape... ale nie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

o jezu Jagienka co ty piszesz, ja zwariuje! Mój Teoń kochany! Co się stało, nic nie było na nim widać, żadnych ran, nic go nie bolało? Oszaleję przez Ciebie, jak to krew!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teo jest super do ludzi, nie wykazuje żadnej agresji, do dzieci nie wiem, ale pewnie tam samo. Tylko do psów jest agresywny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...