Jump to content
Dogomania

Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zwierzak6']A ja idę jutro wreszcie do Azylu... może się jakoś wygrzebie z dołka emocjonalnego choć coś czuje, że wpadnę głębiej:shake::shake:[/quote]
Zwierzak!! Jakbys była dzisiaj to byśmy się poznały :roll: Będziesz za tydzień też w niedziele?? :razz:
Chciałam dzisiaj pewnemu panu Teosia zaproponowac, ale nie podobały mu się zmiany na boku i wiek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']Zwierzak mi azyl poprawia nastroj - a u mnie tez z tym ostatnio nienajlepiej... pogoda i dziadek :([/quote]

Wiesz Perfi posiedzisz tam dłużej i Ci troszkę przejdzie:cool1: Ale mnie chodziło o zły nastrój spowodowany sobą, pewnym chłopakiem (:diabloti:) i jeszcze paroma innymi sprawami. Mam nadzieje, że los mnie uszczędzi i nie zejdę na zawał z radości, że mogę iść wreszcie do Azylu.
Jagienka - ze względu na szkołę mogę sobie tylko czasem pozwolić na wizytę i sob. i nd., a tak to będę wybierać dzień, który mi będzie bardziej pasował. Raczej będą to niedziele :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Wsytawiłam fotke Teosia na konkurs z allegra, na najlepszą fote reklamową:)
[URL]http://allegro.pl/allefotografia/images/view.php?pid=1654[/URL][/quote]

[quote name='black_sheep']Wczoraj fotka była na 9 stronie w kategorii "dom i ogród", dziś już na 5:) :D[/quote]

a my też możemy głosowac?? tzn np ja jak nie mam konta na alegro a to allegro konkurs?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...