Jump to content
Dogomania

Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma się co przejmować... jak Cię takie rzeczy zdenerwują to dostaniesz zawału przy innych. Ja niestety się za bardzo różnymi głupimi ludźmi przejmuje i denerwuje i po prostu umieram z nerwów jak się coś naprawdę dzieje. Głupia dziewuchai tyle - olać i pa ! Nie zasługują na psa ! Aż mi się zrymowało ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']i jeszcze w kronice byl moj narzeczony :cool3:[/quote]
A z tego to bym się akurat cieszyła :)
Powiem Ci jeszcze, że kiedyś usłyszałam od równie paskudnego dziewuszyska tekst : " Musisz być cholernie głupia, że tu pracujesz " I wtedy coś się zmieniło... pomyślałam : to moja sprawa, że tu przychodzę i wszystkim wara od tego. Więc po prostu się nie przejmuj, bo ludzie mówią różne rzeczy ;-)
Czasem nie mając wogóle pojęcia:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jnk']:crazyeye: Dlaczego????????[/quote]

jnk, pisałam niedawno, że nie chciano mi wydać Teonia na spacer, bo jest AGRESYWNY, jak twierdzą ludzie w schronisku. I znowu, po raz setny muszę tu napisać, że Teo nie jest agresywny wobec ludzi, wobec innych zwierząt tak, ale nie w stosunku do ludzi. I tak trzeba mówić, jak się chce odbyć spacer z Teoniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']ale i tak najbardziej mnie zdenerwowalo takie paskudne dziewuszysko :angryy: przyszli panstwo z corka po psa, pani zaczela ze mna rozmawiac, mowi ze corce sie tam pewien piesek podoba. podeszlam spytalam, ktory jej sie sie podoba -"zaden!"[/quote]
Tu było dziewuszysko.. A u nas zjawiła się pani, przyjechała taksówką, połaziła, popatrzyła i spytała kierownika, czy nie ma ładniejszych?? :crazyeye: Niby gdzie?? Schowane specjalnie przed nią?? :angryy: Wstrętna baba :angryy: Żaden psiak się jej nie spodobał, choć skakały i skamlały, prosiły jak umiały... Wstrętne, wtrętne babsko :angryy: Dobrze dla psiaków, że żadnego nie wzięła :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka-Małek']Tu było dziewuszysko.. A u nas zjawiła się pani, przyjechała taksówką, połaziła, popatrzyła i spytała kierownika, czy nie ma ładniejszych?? :crazyeye: Niby gdzie?? Schowane specjalnie przed nią?? :angryy: Wstrętna baba :angryy: Żaden psiak się jej nie spodobał, choć skakały i skamlały, prosiły jak umiały... Wstrętne, wtrętne babsko :angryy: Dobrze dla psiaków, że żadnego nie wzięła :angryy:[/quote]
A ja to bym temu babunowi chyba powiedziała, że te co są, to i tak za ładne dla niej :diabloti::angryy:
Najgorsi są ludzie, którzy przyjdą, pokręcą się, głośno zkrytykują i wyjdą kręcąc nosami, że " żadnego szczeniaka husky nie było, ani nawet yorka " :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Heh, a ja znowu jak byłam kiedys w schronisku, była mama z synkiem, który był GEJEM. Wiem to na 100%, po zachowniu i mowie było widać. I ten synek mówił, że wszystkie te pieski są "rozkoszne", ale na tym się skończyło. Ciekawe czy w końcu kiedyś wzięli pieska;)
Ostatnio jak byłam, była dziewczyna z chłopakiem, może bratem, nie wiem. Oglądała pieski, przykucała przy każdym boksie. Ja poszłam na spacer z Teosiem, widziałam, że jak wychodzili, ta dziewczyna płakała. Więc nie wszyscy są tacy "nieczuli". Ale tych niezbyt mądrych drani już nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Heh, a ja znowu jak byłam kiedys w schronisku, była mama z synkiem, który był GEJEM. Wiem to na 100%, po zachowniu i mowie było widać. I ten synek mówił, że wszystkie te pieski są "rozkoszne", ale na tym się skończyło. Ciekawe czy w końcu kiedyś wzięli pieska;)
.[/quote]

pewnie nie bo nie bylo yorkow do torebki ;)

Link to comment
Share on other sites

Równie irytujące są posty szufladkujące geja jako właściciela yorka, a dresa - staffa lub pita. I nie dość, że irytujące, to jeszcze dowodzącego tego, że do reszty świata, który dba o bezdomne zwierzęta i jest tolerancyjny wobec wszelkich mniejszości mamy szmat drogi.

Link to comment
Share on other sites

No cóż jnk, nikt nikogo nie szufladkuje, ale skoro tak mówisz, ja jak widze dresa, to zwykle z rotwajlerem (sorki za błąd). Zresztą nic złego o tym geju nie napisałam. Ale nie będę ukrywać, że dla mnie gej to błąd natury. Co nie znaczy, że ich nie lubie, czy nienawidze. jnk, jeśli poczułeś się urażony, przepraszam.
Nie rozmawiajmy tu już na ten temat. To Teosiowi nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...