Jump to content
Dogomania

Cywil i Miodek=wykastrowani, zresocjalizowania i JEDEN wspólny DOM.chłopaki w DS!!!!!


anita_happy

Recommended Posts

piękna...ty to z kurami wstajesz!!
normalni ludzie wstają duuuuzzzzzzoooo poźniej!!!!
daj faciowi pospac :P

TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZY DZIEŃ!!!
wszyscy są gotowi
awaryjny DT czeka!!!
transportowiec czeka!!!
hotel czeka!!!
[B]CYWIL - JA CIE WIDZE NIEDŁUGO W WARCE!!!![/B]

[B]dziewczyny...a hotelik czeka???bo jak widac coraz bliżej ...coraz bliżej....do wyrwania Cywila z bezdomności, ale cholernik nie wie o co nam kaman:) i nie poddaje sie...[/B]
[B]Jakby wiedział, ze czeka na niego ciepły kat...ciepła miska...domek...to pewnie wskoczyłby bez gadania...[/B]

[B]JA w sumie czasami "łamę" się..czy dla tego typu piesów [/B]
[B]- lepsza wolnosć[/B]
[B]- lepsza, na siłe, niewola u ludzia[/B]
[B]????[/B]

[B]nie wiem....[/B]
[B]po przypadku Aniola, kt został wyrwany z bezdomności i nawiał ze szpitaliku, do tej pory go nie ma...[/B]
[B]nie wiem co lepsze!!![/B]
[B]czy my czasem NA SIŁĘ nie zmieniamy mu życia???[/B]
[B]czy on chce??[/B]

W sumie JAk nie wie, ze moze być lepiej to CO ON MA WIEDZIEĆ O ZYCIU!!!

ot i taka melancholija mnie natchneła :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra..czekam na telefon ok 10.00

[B]LUDZISKA POMÓZCIE CYWILOWI - ma połwę deklaracji!!!!!!![/B]
[B]potrzeba jeszcze troche grosza!!!!kazdy grosz sie liczy!!!!!bo naprawdę będziemy musieli wystawić się na obwodnice Szydłowca i zarobic na ten hotel dla CYWILA!!!!Chcecie tego...będzie głośno o DOGO[/B]

[B]"za 50 zł DOGO"[/B]

[B]KTO NAS URATUJE OD TEGO!!!!!!!!!!!!prosimy!!!!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie. Ja uwazam, ze trzeba go natychmiast zawiezc do Jamora.
Sa bazarki, allegra cegielkowe - pieniadze zawsze jakos sie dozbiera. To ktos rzuci jednorazowo, to ktos zrobi bazarek itp.
Poza tym znajac go i majac ladne zdjecia ma wieksza szanse na znalezienie DS. I to w ekspresie - bo ladny z niego, chodliwy ON.

Moim zdaniem nie ma na co czekac, bo moze byc za pozno.

Gdzie oo teraz jest? dalej na ulicy?

Link to comment
Share on other sites

Cywil nadal na ulicy ale miejmy nadzieję, że jutrzejsza akcja się uda !!:lol:
I ogromne podziękowania dla tego Pana, który pozwala mu nocować w altance i pomoże go złapać:lol:

Olga wielkie dzięki za deklaracje:loveu::loveu:

[B][SIZE=3][SIZE=2]DEKLARACJE STAŁE:[/SIZE][/SIZE]

20zł Kama210
20zł anett
20zł anita_happy
20zł happy-mamas
40zł Aimez_moi
20zł IKA&SONIA
20zł znajoma od anita_happy (przez pół roku)
50zł Leyla
10zł Olga7

razem: 220zł
[SIZE=3][COLOR=red]brakuje 230zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2]
[B][COLOR=black]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=Red]
(konieczne na diagnostykę łapy i leczenie !!!!)[/COLOR][/B]
[B][SIZE=2]20zł Olga7
+ coś awaryjny DT

+100 zł (na transport) - skarbona szydłowiecka /od Atosa/[/SIZE][/B]

[B]razem: 120zł[/B]


Nadal gorąco prosimy o wsparcie !!!

Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie i nas ,że Cywil może stracić to miejsce u Jamora -bo moze tam trafić inny pies w koncu ...Madallena -radzcie cos ciotkom ,zeby dzis jutro psa wylapaly -bo hotelik przepadnie -no i funduszy jeszcze trzeba -wysylajcie watek komu się da -prosimy !!!

Link to comment
Share on other sites

madallena ale to nie takie proste zeby go zlapac...wczorajasza proba niestety zakonczyla sie niepowodzeniem....jak mam byc szczera to na tak duzej otwaretj przestrzeni nie zlapiemy go....albo dajemy mu sedalin albo zlapac go w smietniku inaczej nie da rady.....pies ucieka nawet jak sie odezwiesz boi sie wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

i co?? prawie 12.00..
dobra wiem, ze nico...

poproście jamora o pare dzni jeszcze..(2/3)
on naprawde jest piękny/wycofany i ma duze szanse na dom...w szczególności , ze już ma chętnego do adopcji, który chcial go brac takiego ..w takim stanie...ale decyzja byla taka, ze najpierw hotel potem adopcja...zeby nie było"zwrotu, bo sobie nie radzimy"....to dla tego buraka szansa, ale on o tej szansie nie wie..po prostu człoweik musiał mu dopieprzy i to ostro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nincia']madallena ale to nie takie proste zeby go zlapac...wczorajasza proba niestety zakonczyla sie niepowodzeniem....jak mam byc szczera to na tak duzej otwaretj przestrzeni nie zlapiemy go....albo dajemy mu sedalin albo zlapac go w smietniku inaczej nie da rady.....pies ucieka nawet jak sie odezwiesz boi sie wszystkiego...[/QUOTE]

Sedalin jest bardzo ryzykowny i trzeba byc MEGA ostroznym i czujnym. Ale macie wsrod tlumu doswiadczona "hyclówę" Aimez, ktora dzielnie lapala Oziego po Sedalinie :)

NAjlepiej zamknac go gdzies, oczywiscie. Tylko czy on sie da gdzies zamknac.

Co z tym faciem, ktory pozwala mu gdziestam spac? czy on spi tam codziennie?

Link to comment
Share on other sites

KURCZE....dziewczyny zagęszczajcie RUCHY!!!czasu nie duzo..a wręcz BRAK....

PODOBNA sytuacja jak u ATOSA!!!!
pies mieszka na ulicy HUBALA w Szydłwocu - jest bezdomny...
dokarmiany przez mieszkańców ulicy!!!! sypia w tej altance i pod schodami domu, w kt nikt nie mieszka.
Bawi się z suczka /mini piesem/ mojego znajomego, z kt jakos kontaktu nie miałm, ale w takiej sytuacji w jakiej jestesmy - ZADZWONIŁAM...zdziwił sie z telefonu pewnie :P /pzdr Marcinku :*/

Kolega dokarmia Cywila, a ten bawi sie z jego piesem...pies nieagresywny do nikogo...stróż dobry - PILNUJE ULICY...
w nocy szczeka jak ktoś obcy sie pojawia...

Wczoraj pojadł u kolegi, pobawił sie - standard...
DZIŚ juz kolega wie, że pies jest poszukiwany...
Zgarnie go do siebie na posesję i zadzwoni do mnie..albo da znaka jak ma się sytuacja na ulicy...
w kazdym razie - JAK PIES SIE POJAWI, a kolega go zobaczy - TO NA BANK GO ZGARNIA Z ULICY!!!
wysłałam mu mmsem fotke Cywila, zeby nie było tak, że zgarnie nam innego piesa!!!

SYTUACJA TAKA jak u ATOSA - pies miejski, dokarmiany, poznany przez ludzi z domków...nieagresywny, toleruje inne psy, bawi się z nimi, nieufny do obcych...do znajomków TOWARZYSKI!!!!!podchodzi na mizianie..ale tylko do osób, kt ufa!!!

TO NA TYLE....

Link to comment
Share on other sites

łapanka trwa...
Cywil podszedł do Aimez - jak ta szła sobie do domu!!!!jak zwykle..jak nie ma sznurka to on jest i daie obejrzec..
łapa w gorze...
Aga chciała z pobliskiego domu pozyczyc pasek..sznurek..cos w tym stylu..ale napotkała na DZIWAKA, z kt pokłóciła sie!!!!!!!!!!!
echhh...przykład skurwy...ń...a na tereni e misata. A TO PECH!

Cywil smignął na osiedle Agi, a aga czeka na jego ulicy!!!
posiłki w drodze:/

Link to comment
Share on other sites

Anita Marcin wie jak on wyglada bo nawet dzisiaj bykl kolo jego domu....a zlapanie go to nie jest taka prosta sprawa same sobie nie poradzimy chyba ze sedalin albo pomoc np. hucla....ja innego wyjscia nie widze...no chyba ze jakims cudem Cywila Marcin zamknie na podworku to wtedy bedzie szansa ze go zlapiemy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...