Jump to content
Dogomania

Cywil i Miodek=wykastrowani, zresocjalizowania i JEDEN wspólny DOM.chłopaki w DS!!!!!


anita_happy

Recommended Posts

Olga ja Ci bardzo dziękuję za pomoc:lol::lol: i nikt żadnych rad i sugestii nie zlekceważył ale dziewczynom udało się załatwić miejsce w kojcu w Szydłowcu.
A o Radomsko to akurat ja naciskałam bo miejsce jest od razu i u weta.
Jamor jest doskonały ale z tego co wiem chorych psów nie przyjmował a Cywil na już potrzebuje pomocy weta a w dodatku, że jest taki nieufny i wycofany konieczne jazdy z hoteliku do weta też były średnio wskazane.
Najważniejsze, że udało Wam się dziewczyny załatwić to miejsce i opiekę weta więc z całych sił trzymamy kciuki za złapanie Cywila!!:happy1::happy1:

Hotelik i tak jest wskazany i dziewczyny do Jamora już chyba pisały.
Chociaż tak naprawdę mam nadzieję, że Cywil będzie mógł zostać w tym DT 2-3 tygodnie do wyleczenia łapy, w tym czasie przekona się i zaufa człowiekowi i znajdziemy mu fajny domek;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jest rozwiązanie -bo Jamor na szczęscie nam i mi odpowiedzial na moje b.pozne nocne pw - a do tego rozmawialam teraz z Astaroth i jesli pies bylby zgodny z innymi psami -to po sobocie może -w takiej pilnej sytuacji i rannym psie jak Cywil -wziac go do domu -ale nie może to być agresywny pies !!
Ale trzeba jednak już jutro zabrac psa koniecznie do weta !! tym bardziej ,że pies już niedawno nie wstawal i mial ptoblemy z chodzeniem -a leczenie tej polamanej czy pogryzionej łapy musi być jak naszybsza -bo mzoe dojść do amputacji albo nawet pies umrze !! Prosze o podanie mi na pw tel. do ktorej ciotki z Szydlowca -zeby cos konkretniej uzgodnić .
Myślę ,że Cywila trzeba wyslać do jamora - a b.chorą starą sunię z Palucha -do Astaroth -o co proszą ciotki ,bo czasu malo i sunia z Palucha w b.ciężkim stanie . Decydujcie proszę -muszę zaraz miec decyzję co do hoteliku dla Cywila .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']dopiero odebrałem wiadomosc. w sobote wyjezdza Onka odemnie, wiec bede miał miejsce.[/QUOTE]

TO MY JE ZAJMUJEMY DLA CYWILA

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
decyzja!!!!

szansa dla CYWILA!

[B]JA PROPONUJE:[/B]

[B]1. odsniezyc kojec, kt nam podarowano na tydzien[/B]
[B]2. złapac CYWILA[/B]
[B]3. zawiezc do weta /szydłwiec/[/B]
[B]4. po wecie spacer z AImez..ona pogada z inm..szepnie mu do ucha to i owo...KURCZE ONA JAKAS ZAKLINACZKA JEST CHYBA!!!!zeby to tylko nie był jej ostatni pies w zyciu:-o[/B]
[B]5.ulokowac w kojcu - dogladac codzienie...opanowac jego temperament i zapoznac z człwoiekiem POWOLI - nie tak jak ATOS - wpadł z pryzmy śniegu do domu gdzie było 6 bab i jeden facio!!!!i pies zgłupiał..zakochał sie w facecie![/B]
[B]6. wet-wet-wet [/B]
[B]7. jka dziewczyny uznają, ze mozna CYWILOWI ZAUFAC - to wypad do happy-mamas i zobaczymy czy tak samo Cywil bedzie sie zachowywał w domu jak ATOS..jesli tak to ma DT tymczasowe....do momentu uzbierania polowy deklaracji!!!![/B]
[B]8. jak bedzie zachowywał sie groźnej do ludzi - JAMOR - nawet bez pakietu deklaracji -TRUDNO!!!![/B]

[B]bedziemy kombinowac - najwyżej pójdziemy na autostrade zarobić!!!!był super bazar z przetworami...[/B]
[B]to my na obwodnicy napiszemy sobie karki i staniemy przy drodze "50 zł DOGO" :P[/B]
( ja proponuje w kolejności od najstaszej DOGOmaniaczki SZydłowieckiej - z pominieciem happy-mamas bo ona ma TZ :P..czyli
- AIMEZ
- KAMA
- anita_happy
- nincia
- dzidzia

plus pudzian raz w miesiącu ,:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Cywil ma iść do hoteliku -i to już za kilka-kilkanaście dni być może -to musimy natychmiast zbierac deklaracje -inaczej nie da rady.Nie można ryzykować wysylania psa nie mając pewnych ,stałych deklaracji -a tym bardziej .że czasu jest b.malo . Prosimy rozsylać wszędzie wątek -gdzie i komu tylko się da.Wygląda na to ,że kolejność dzialania jest odwrotna-niestety. Zatem zamiast dlugich postów -muszą być na wątku konkretne deklaracje.Anita -czym zaplacicie za hotel psa-jesli wyslecie go tam bez pakietu deklaracji ? Nikt nie zaloży chyba swoich pieniędzy-domyślamy się.Chyba ,że jest ktoś chętny taki-to ok.Zatem do roboty cioteczki i zbieramy w tempie ekspresowym fundusze na hotelik i leczenie Cywila . B.pilne !!

No i prośba do Jamora -aby trzymać miejsce dla Cywila.:p

Link to comment
Share on other sites

Olga zarezerwowała miejsce u Jamora, wielkie dzięki Olga:lol::lol:
więc priorytetem jest:
1. złapanie Cywila i WET!!!!
2. zbieranie deklaracji
3. jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań zdrowotnych hotelik u Jamora


[quote name='anita_happy']............
[B]7. jka dziewczyny uznają, ze mozna CYWILOWI ZAUFAC - to wypad do happy-mamas i zobaczymy czy tak samo Cywil bedzie sie zachowywał w domu jak ATOS..jesli tak to ma DT tymczasowe....do momentu uzbierania polowy deklaracji!!!![/B]
[B]8. jak bedzie zachowywał sie groźnej do ludzi - JAMOR - nawet bez pakietu deklaracji -TRUDNO!!!![/B]
.....................[/QUOTE]

Anita Jamor nie będzie trzymał rezerwacji nie wiadomo ile - jeżeli ma miejsce od soboty to Cywil musi trafić do niego jak najszybciej.
Tym bardziej nie ma co mieszać w głowie Cywilowi domowym DT jeżeli potem i tak ma wylądować w kojcu a Jamor doskonale zajmie się socjalizacją Cywila i szybciutko go wyprowadzi na porządnego psa:lol:

Więc teraz trzymać kciuki i modlić się żeby jutro udało się złapać Cywila i rana na łapie okazała się powierzchowna i niegroźna...
I ZBIERAĆ DEKLARACJE !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ANETT - racja

przemyślałam...
nie ma co wymyślac i mieszac chłopakowi w głowie
jak AIMEZ wstanie rano to chyba zawału dostanie po przeczytaniu tego co tu piszemy!!!!!!!!!!
ja mam taki maly plan, ze wysle pisemko do MIASTA z prośbą o pomoc w tym hotelowaniu CYWILA!!!
moze dadzą zapomoge...zamiast wywalac 1000 na hycla dorzucą cos na hotel dla cywila..a my reszte uzbieramy!!!

PRIMO
jutro odsniezyc kojec..wyłapac cywila...wet...i decyzja...
transport do Jamora - jak najszybciej po sobocie!!!
jakos damy rade..chyba
nie jest to 600 zł plus wet...wiec strachu az takiego nie mam

Link to comment
Share on other sites

DZięki wielkie Kobietki

[B]Aimez_moi 40zł/mc[/B]
[B]IKA&SONiA 20zł/mc[/B]

JAK anett wstanie :) i pojawi sie na forum to uaktualni zapis ile CYWIL ma deklaracji, a ile potrzebuje

[B]:multi:deklaracje stałe 140 zł:multi:[/B]

[B][COLOR=red][U]potrzeba jeszcze 310 zł[/U][/COLOR][/B]

buziole
Jamor dla Cywila to duza szansa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...