Jump to content
Dogomania

Cywil i Miodek=wykastrowani, zresocjalizowania i JEDEN wspólny DOM.chłopaki w DS!!!!!


anita_happy

Recommended Posts

[B]Dziękuje bardzo:lol::lol:

DEKLARACJE STAŁE:[/B]

[B]20zł Kama210
20zł anett
20zł anita_happy
20zł happy-mamas
40zł Aimez_moi
20zł IKA&SONIA

razem: 140zł
[SIZE=3][COLOR=Red]brakuje 310zł[/COLOR][/SIZE][/B]

Kto jeszcze może pomóc Cywilowi ?? Ranny pies na ulicy !! Liczy się każdy grosz...!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BYŁ TELEFON O CYWILA znowu - Pan juz dzwonil o niego...ale co powiedzieć o CYWILU JAK SIE GO NIE ZNA!!
co bedzei jak nie da sobie nowy Pancio z piesem rady!!
mam plan!!!
moze poprosze go o zapomoge dla cywila - dopłate do hoteliku na resocjalizacje???
cywil miesiac posiedzi w hoteliku - tyle mu chyba starczy ?? co???
boje sie, zeby pies nie trafił jako zwrot do nas..a miejsca w hoteliku nie będzie, a pies wróci z większa traumą niż MA teraz!!!!
choleracia

Link to comment
Share on other sites

Na ile moglam tyle pomoglam Cywilowi i wam -ale mam jedną prośbę teraz -dla dobra Cywila -a chodzi o te ewentualną adopcje -chcialabym mieć możliwość choc krotkiej rozmowy z chętnymi do adopcji Cywila -lub wymianę informacji z osobą ,ktora będzie zajmować się sprawami adopcji ,gdyż mam pewne powody .Jesli to będzie możliwe oczywiście . Podkreslam ,że to tylko i wylącznie dla dobra i bezpieczeństwa Cywila .
Nie chcę skladac deklaracji stalych -ale na początek dorzucę na ratowanie Cywila 20 zl -a potem postaram się też kilka zł wysylac -ale jako luzne wplaty /ok.5-10zl/.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie do ninci -dlaczego od 14 stycznia nie podnosilyście cioteczki wątku tego Cywila ? bo jakoś nie byl zauważony -a utknął w przepaścistym dogo na ponad m-c ...a można bylo dużo prędzej mu pomóc i pewnie nie bylby wtedy ranny a bylby juz w dt czy hoteliku .Gdyby nie Anett-to wątek psa i sam pies by zniknął czy zginął.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Mam jeszcze pytanie do ninci -dlaczego od 14 stycznia nie podnosilyście cioteczki wątku tego Cywila ? bo jakoś nie byl zauważony -a utknął w przepaścistym dogo na ponad m-c ...a można bylo dużo prędzej mu pomóc i pewnie nie bylby wtedy ranny a bylby juz w dt czy hoteliku .Gdyby nie Anett-to wątek psa i sam pies by zniknął czy zginął.:shake:[/QUOTE]
pierwszy tydzien cywila na dogo to poszukiwania Cywila dla domku na terenie szydwoca - cywil Zniknął po pierwszej próbie wylapania...
potem domek zrezygnował z takiego psa...
nastepnie cywil pojawil sie na owczarkach w potrzebie i innych forach owczarkowych...
watek cywila jest systematycznie podbijany na front mazoweieckiego DOGO - mało co ludzi wpisy robiło i interesowało sie nim..głownie MY - co widac po postach :/
my nie mamy mozliwoci zapewnienia mu DT w szydłwocu - wszyscy to blokersi..oprócz dzidzi, kt ma RINO. a poza tym jest uzalezniona od rodziny co do DT na podwórku...
ech
jedną bude zajmuje BORYS....dt pudziana - kurduple...u mnie DT w warszawie tez kurduple...u Aimez - tez kurduple awaryjnie....

teraz jakos pojawiła sie buda z kojcem (dzieki happy-mamas) i DT awaryjne u happy-mamas :P
rozwijamy sie...
KASY mamy tyle co w swoich portfelach !!!! i na Hoteliki - nawet jak sie wszyscy zozymy to nas nie stac..bo Aimez utrzymuje polówe szydłoweickiego horroru i karmi wszystkie bezdomne w Szydłwocu...echhh...noncia ma borysa na kole...dzidzia Rino, pudzina HAIDI, a teraz GAP, JA - ASTIEGO...
no koments....DOBRZE, że ANETT TRAFIŁA DO NAS....uffffffffffffffffffffffffffffffffff
a poza tym DOBRZE, ze "pozbyliśmy" się ATOSA :P jeden wielkolud mniej!!!!
teraz jak sie odpsimy to żadnego piesa nie bierzemy!!!chwilowo - TRZEBA SIE jakoś zorganizowac, a nie prowizora!

Link to comment
Share on other sites

A te informacje obszerne zmieniają postać rzeczy -dziekuję za doinformowanie zatem.Nie bylo więc zupelnej ciszy w sprawie Cywila ,jak widać -no i dziewczyny robily co mogly by jakoś psu pomóc .Nie dziwcie się ,że tak się dopytuję ,ale nie jestesmy ws tanie wiedzieć o sobie i o wątkach wszystkiego ,bo to nie jest raczej możliwe .A nie znamy się wszyscy wokol i nie każdy wie co inni robią i jak pomagają na swoim terenie zamieszkania czy gdzie indziej.Zatem-zwracam honor.
Mnie wątek Cywila podeslala wlasnie Anett -to b.energiczna cioteczka - i pewnie malo kto jej prośbom sie oprze ;). Inaczej bym chyba wątku nie zauwazyla wcale -choć czasem rzucam okiem na forum ale tak pobieżnie .Oby z każdą cioteczka tak milo i energicznie oraz konkretnie się pracowalo -jak z anett. :p

Link to comment
Share on other sites

no problemos...
ja sie musze TYLKO anett zapytać SKAD ONA SIE TU WZIĘŁA!!!

DZIEKI DZIEWCZYNY ZA POMOC!!
sprawa Cywila nabiera rumieńców:) może jest nam łatwiej bo Atosa juz nie ma!!!a tak..zawsze był problem JEDEN albo DRUGI!!!
a tak - został JEDEN!
JUtro mój tatko z Aimez poszukają GO ...a ciepła miska czeka u naszej gospodyni :P kt podarowała Cywilowi tymczasowo kojec swojego piesa:)
ehhhh
Wcale ten Szydłwoiec nie taki zły...złe jest tylko podejście Miasta do tematu bezdomności piesów:(

po prostu NIE CI LUDZIE - na TYCH STOŁKACH :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale padłam dzisiaj usypiając dziecko, chyba nawet wcześniej od Alexa:evil_lol:
I żadna moja zasługa - trafiłam na wątek dlatego, że był, że dziewczyny go założyły i pomimo zerowego zainteresowania cały czas pisały co u Cywila, prosząc o pomoc... a że bez żadnego odzewu no cóż trudno się przebić z kolejnym potrzebującym psiakiem... Są wątki medialne i te, na których psy miesiącami i latami nie doczekały się pomocy.
Szkoda, że Cywil nie jest ciężarny albo nie ma ślepego miotu:diabloti:- wystarczyłoby napisać, że chcemy odchować szczeniaczki i pół dogo by się zleciało przelicytowując się w deklaracjach, załatwiając hoteliki, weta itd

Nieważne, najistotniejsze teraz żeby Cywil się odnalazł i udało się go złapać!!
Aimez trzymamy mocno kciuki; szkoda, że tylko tyle z daleka...
I dziewczyny Aimez, Olga, Anita bardzo miło było Was poznać:loveu::loveu:

[B]
I prosimy o deklaracje !!! Każdy grosik jest ważny !!![/B]
[B][SIZE=3]
[SIZE=2]DEKLARACJE STAŁE:[/SIZE][/SIZE]

20zł Kama210
20zł anett
20zł anita_happy
20zł happy-mamas
40zł Aimez_moi
20zł IKA&SONIA
10zł znajoma od anita_happy (przez pół roku)

razem: 150zł
[SIZE=3][COLOR=red]brakuje 300zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2]
[B][COLOR=black]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=Red]

(konieczne na diagnostykę łapy i leczenie !!!!)[/COLOR][/B]
[B][SIZE=2]20zł Olga7

+100 zł (na transport) - skarbona szydłowiecka /od Atosa/[/SIZE][/B]

[B]razem: 120zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

jeżdziłam po tym osiedlu na którym on przebywa i w okolicach ... dopóki mój właśnie odebrany z naprawy samochodzik znowu zaczął dawać sygnał że coś z nim ciągle nie tak...

jak się pieprz... to na całego.... niestey CYWILA NIE WIDZIAŁAM...... mignęło mi parę psiaków ale nie Cywil ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...