Jump to content
Dogomania

Cywil i Miodek=wykastrowani, zresocjalizowania i JEDEN wspólny DOM.chłopaki w DS!!!!!


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='anita_happy']p.s.
JAK ATOSA wywoziliśmy z miasta to SM kazał podisać, ze nie będziemy rządać żadnych finansowych roszczeń :)
MY - od miasta nie bedziemy rościć (???)

My nie musimy rościć..ale pies może i mu sie tak troche należy w sumie :/[/QUOTE]

No wlasnie. Oni robia debilne bledy!
Wstaw mi to ichniejsze pismo na PW
albo maila wyslij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
dzieki! bede wdzieczna :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a to tak...bo może ktoś z MIASTA czyta :)

[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][LEFT]Art. 10[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][LEFT][B]1. Zapewnianie opieki bezdomnym zwierz[/B][/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]tom oraz ich wy[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]apywanie nale[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ż[/FONT][/B][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]y do[/B][/LEFT]
[B]zada[/B][/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPSMT]ń [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]w[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]asnych gmin.[/FONT][/B]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][FONT=TimesNewRomanPSMT][LEFT]3. Wy[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]apywanie bezdomnych zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t oraz rozstrzyganie o dalszym post[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]powaniu
z tymi zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]tami odbywa si[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]wy[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]łą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]cznie na mocy uchwa[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]y rady gminy podj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]tej
po uzgodnieniu z powiatowym lekarzem weterynarii oraz po zasi[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]gni[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ciu opinii
upowa[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ż[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]nionego przedstawiciela organizacji spo[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ecznej, której statutowym celem[/LEFT]
dzia[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ania jest ochrona zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t.
[/FONT][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][LEFT]Art. 11[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][LEFT]1. Rada gminy [B]mo[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]ż[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]e [/B]w drodze uchwa[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]y przyj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ąć [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]program zapobiegaj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]cy bezdomno[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ci
zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t obejmuj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]cy w szczególno[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ci:
1) sterylizacj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]albo kastracj[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t;
2) poszukiwanie nowych w[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]a[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]cicieli dla zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t;
3) usypianie [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]lepych miotów.[/LEFT]
2. Koszty realizacji programu, o którym mowa w ust. 1, ponosi gmina.

[B][I]( SZKODA, że JEST TO MOŻE )[/I][/B]

[B]Rozdział 10a[/B]
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie zwierząt

Art. 34a.
4.
Organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, mogą współdziałać z Inspekcją Weterynaryjną w sprawowaniu nadzoru, o którym mowa w ust. 1.

[B]Art. 40.[/B]
Organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, mogą współdziałać z właściwymi instytucjami państwowymi i samorządowymi w ujawnianiu oraz ściganiu przestępstw i wykroczeń określonych w ustawie.
[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']No wlasnie. Oni robia debilne bledy!
Wstaw mi to ichniejsze pismo na PW
albo maila wyslij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
dzieki! bede wdzieczna :)[/QUOTE]

pismo ma ATOS w Szydłowcu...jak ktoś zeskanuje to wyślą
zdro
p.s.
bede mieć drugie..to samo zrobie z TULĄ, którą z ulicy zgarnełam i mam u siebie
BORYS,Gapa i RINO tez
HAIDI juz nie..bo tu jest umowa adopcyjna..a wstecznie nie bede wciskać

Link to comment
Share on other sites

Prosze na srode szykowac wanne z piana, obiadek, ciastko z zolta gaRaretka oraz specjalnie dla prezesa w laczkach tancerki egzotyczne (pewnie chodzilo mu o erotyczne jak to mowil :P ).

Patrol interwencyjny Fundacji Azylu pod Psim Aniolem przybywa do Was z pomoca w przyszla srode.

Prosze tez o przyszykowanie miejsca na 3 x 15 kg worki z karma dla szydlowieckich psiakow w potrzebie.

Prosze tez osoby, ktore maja cos do przekazania dziewczynom (karma najlepiej) o podwiezienie tego do przyszlej srody do Azylu. Przywieziemy.

No to jak? pare spraw jest do zalatwienia w Szydlowcu!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=5]PONIEWAŻ ZE STRONY władz Szydlowca NIE MA zadnej pomocy DLA bezpańskich PSIAKOW, ani obiecywanej współpracy, pomożemy im [COLOR=darkred]MY.[/COLOR] Robi się coraz cieplej, coraz więcej psów wychodzi na ulicę![/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Organizujemy WIELKA ZBIORKE KARMY DLA SZYDLOWIECKICH, BEZPAŃSKICH psiakow.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][SIZE=5][SIZE=7][COLOR=red][U]"WYSYP KARMĘ NA ULICĘ"[/U][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=5]
[B][FONT=Georgia]pod takim hasłem pomożemy szydłowieckim psiakom.[/FONT][/B][/SIZE]

[B][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=purple][U][COLOR=red]PILNIE zbieramy karmę dla zwierząt[/COLOR][/U] [COLOR=navy]z Szydlowca. Niech ulice Szydlowca zmienią się w raj dla bezpańskich psiaków! Niech wreszcie nie beda GŁodne![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Niech pamiętają, że my PAMIĘTAMY![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=red]Wszystkich chętnych do przekazania choćby KILOGRAMA karmy zapraszamy do kontaktu z Fundacja Azylu Pod Psim Aniolem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=indigo][COLOR=red]Zapraszamy MEDIA - one sa bardzo ważne.[/COLOR] [COLOR=blue]Prosimy o pomoc w rozsylaniu informacji. DOGOMANIO! jestes w tym niezastapiona!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=green][U]Zapraszamy również [COLOR=darkred]inne Fundacje[/COLOR] do przyłączenia się do akcji.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=magenta]Prosimy o pomoc w rozsylaniu maili. Powiadomcie znajomych, rodzinę, porzyjaciół, prasę, telewizję.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[URL="http://www.psianiol.org.pl/"][B][FONT=Georgia][SIZE=7][COLOR=navy]www.psianiol.org.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL]

[B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkred]Zbyt wiele psów cierpi przez ludzi. Dogopozytywni z Szydłowca są bezradni! Pomózmy również IM![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#8b0000]PAMIĘTAJ: Sterylizacja zwierząt zapobiega ich niekontrolowanemu rozmnażaniu. Bądź odpowiedzialnym CZŁOWIEKIEM. POMÓŻ bezpańskim zwierzętom na ulicy, które widzisz również w drodze do Kościoła![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#8b0000]POPROSIMY BANERKI. POPROSIMY O ROZSYŁANIE INFORMACJI NA DOGOMANIĘ.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#8b0000]DZIĘKUJEMY W IMENIU SWOIM a przede wszsystkim OPUSZCZONYM, BEZPAŃSKIM ZWIERZĘTOM Z SZYDŁOWCA!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

GATUNEK z CYWILA jest przepiękny..madry i bardzo delikatny!!!
wycofany do ludzi...

dziś kolejna łapanka..
wczoraj bawiłam sie z jego kurduplastymi kolegami i CYWIL podchodził..niśmiało ..
dzis ide z sedalinem na zabawy i mam nadzieję, ze uśmie jak ja bede sie bawić z jego przyjaciółmi :)

oby tylko tabletki zjadł!!!!

Link to comment
Share on other sites

ZWROT AKCJI...
CYWIL BEDZIE OSWAJANY PRZY POSESJI ZNAJOMEJ MOJEJ MAMY - kobieta mieszka na ulicy gdzie rezyduje Cywil...
juz wystawiła miseczke i miska z ulicy zawędroiwała juz pod furtkę!!!

CYWIL jest mega nieufny...on nawet karmiącym nie ufa...
próbowałam go złapać na pętle 3 razy :)
i nadal biega sobie frrestyler...
parówki z sedalinem nie ruszył :)
jje tylko w towarzystwie swojego kumplostwa, kt mieszka w domkach przy ulicy, kt CYWIL rezyduje
ONA MA SWÓJ REWIR - nie wypuszcza się na głowne trasy...teraz mamy pewnosć, ze codziennie moze liczyc na miske u znajomej mammci -jutro zawozimy puszki z karmą.

Pieso jak mnie widzi merda ogonem..dał sie podłaskać po pycholku jak rozdwałam serdelki:) ale na nic wiecej nie pozwala..
krążył wokół mnie, jak tylko odwracałam sie w jego stronę - czmycha...
nie chciałam go straszyć..bo jak widzi aimez to od razu ucieka :)

PLAN JEST TAKI
w srode wracam do warszawy, uw\mawiam sie na weekend z ludziem co jest chetny na Cywila i lustrujemy dom i rodzine...
Cywil biega sobie na wolności...
jak okaze sie, ze dom jest odpowiedzialny i podejmuje się tresury psa to wtedy Cywila mozna wyłapać..

MOZECIE MIEC ZAL do nas..ze bez konsultacji z WAMI na Cywilowe miejsce do JAMORA polazł ATOS

1. DOGO nawalało od piątku i nie było mozliwosci zalogowania sie - ja nie miałam przynajmniej - i nie miałamjak napisać co sie u nas dzieje...
2. ATOS, kt wrócił z adopcji z dnia na dzień stawał sie gorszy...bali sie go wszyscy w domu...tak zmiennego psa nie widziałam w zyciu...miał humory jak facet z andropauzą!!!raz misiek raz wil...
chodził w kagańcu..ze strachu dwa razy dostał sedalin na uspokojenie...nerwomiź dostawał od srody codzienie!!!w domu było piekło...pies popadał w jakaś depresje - chciałąm go zabrać do siebie, bo u mamas nie miał szans na spokój...ale jak mi pogonił moją tekle to się go przestraszyłam...Tekla nie jest psem, kt ustępuje, a tu przestraszyła się...ale przy jakiejkolwiek konfrontacji TEKLA-ATOS to na bank Tekla nie poddała by sie i byłoby gorąco i krwawo...ATOS potrzebował pm\omocy w odnalezieniu siebie..pies popadał w depresje, a my nie umieliśmy mu pomóc /niestety/...DECYZJA BYŁA NAGŁA, ale potrzebna..kazdy dzien dla ATOSA, kt wpędzał by go w taki stan, z którego potem trzeba by go wyciagać...zadecydowaliśmy za nas wszystkich...za co was przepraszam osobiście..ale z mojegu punktu widzenia to było być albo nie być...
ATOS - to bardzo moądry pies, ale BARDZO ZAGUBIONY...jak patrzyłam w jego oczy załowałam, ze zabraliśmy go z ulicy!!!cały sens wyciągania psów z ulicy pekł jak bańka mydlana!!!
w oczach tego psa nie było widać radosci, ze spi sobie w domu, ma miskę, ludzi wokół siebie...
jak patrzyłam na jego oczy ze zdjecia, kiedy był na ulicy widziałąm wiecej radości niz u nas w domu...
ATOS miałprzebłyski radości - jak witał kogoś..dawał sie przytulić..pobawić...ale to było chwilowe...
Raz był miśkiem do tulenia, a za chwile odrtacał sie i nie było z nim żadnego kontaktu..nawet nie reagował na wolane imie! porównując jego psie zachowanie do ludzkiego..wydawało mi się, ze pies ma depresje bo nie moze sie odnaleźć w trym środowisku w jakim się znalazł :(
to było straszne...
jego lęk przeradzał sie w agresję
na początek do Borysa -kudłacza, kt wskoczył na tymczas po Atosie do mojej mamy...warczał tez na mnie czasami jak chciałam minąc go w przejsciu jak lazał!!!chciałam go zabrac do siebie bo z sukami się dogaduje..ale niestety:
1. zawarczał groxnie do TEKLi
2. zawarczał do mnie pare razy
3. czasami jak mowiłam do niego nie było reakcji na nic

DZIEWCZYNY WYBACZCIE!!!!!!!!!!!!!
ale na prawdę po tym całym "atosowym" zamieszaniu straciłam energię w cokolwiek...zaczełam zastanawiać się nad sensem wyłapania CYWILA.
JEMU na tej ulicy jest chyba dobrze...zna swój rewir..rządzi w nim...na jedzenie nie narzeka...spac ma tez gdzie...
takie mysli miałam po tragedi jak przechodziliśmy z aTOSEM...potem doszła do głowy jeszcze sprawa ANIOŁa, kt zaginął po ucieczce z kliniki jak Psi Anioł go przygarnął...echh...

GENERALNIE JESTESMY W CZARNEJ Dooopie...

1. ATOS bez deklaracji u JAMORA /najwyzej sami jakos ten wózeczek pociagniemy :/
2. Cywil ma się dobrze na ulicy
3. ZAWIEDZIONE zaufanie u przyjaciół z DOGO, kt chcieli nam pomóc z CYWILEM!!!!!

MAM PROŚBĘ...czy pomozecie nam utrzymać ATOSA u jamoRA???
a plan dozywiania CYWILA i skrupulatne sprawdzenie domku, kt czeka na CYWILA..potem wyłapanie cYWILA i dowóz Cywila bezposrednio do domku. Pan, kt ma opiekowac sie CYWILEM podobno pracował przy tresurze psów - sprawdzimy to...
Cywil z ręki zje serdelka z sedalinem...jak go nie wyczuje jak ostatnio...
plan jest taki...pani kt bedzie systematycznie dokoarmiać cywila jedzeniem, kt jej zostawimy pewnego dnia przestanie dawac..pies bedzie głodny...wtedy zje serdela z sedalinem /mam nadzieje..bo to cwana bestai/
TRZEBA mu sedalin bezposrednio dac do pyska bo CYWIL biega z kurduplami, kt mają właścicieli - taka dawka sedalinu ta takiego mikrona z jakimi biega cYWIL moze byc niebezpieczna...a kurduple zjadają wszystko co spadnie CYWILOWI...

WYBACZACIE???

POMOŻECIE???

Link to comment
Share on other sites

Anita, a jak podasz mu ten sedalin (wiesz ile tabletek? ) to co pozniej? Jak on biega i ucieka? bedziesz biegac za nim? dogonisz gnoja?

decyzja z Atosem, bardzo dobra.

ps. taubi chce Wam przekazac, ze srodowy wyjazd nieaktualny :( nop tlumacz sie taubi!!!! tlumacz!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie nie nie...ja podjezdzam i juz CYWIL merda ogonem...jak jest :)

bawie sie z nimi przecietnie ok 45 minut.../sedalin działa po ok 30 minutach/

sedalin w serdelku wział by JAKBY BYŁ GŁODNY...
samą parówe wciagnie ...jak jest tableta - CZUJE JĄ :) i dziekuje za parówę z wkłądką :)

sprawdziłam :)

nie mozna zostawic tablety z parówą bo kurduple zjedzą

na CYWILA starczy 2 tabletki
PRIMO - pies nie moze byc pobudzony...metoda na zabawe z kurduplami działa...cywil siedzi i sie patrzy jak kurduple jedzą jego parówy :)

jak narazie ma co jesc...ma gdzie spac...
ATOS MUSIAŁ ISC DO JAMORA - pies posiedziałby jeszcze pare dni u nas i byłoby ciezej do normalnosci go doprowadzic
[B]DEPRESJA=STRACH=niepokuij= AGRESJA[/B]

Link to comment
Share on other sites

anita.
1. odlawianie Oziego: 3 sedaliny nie daly nic. po 5 sedalinie i 3 godzinnej za nim wedrowce udalo sie go zapedzic na posesje zamknieta. W chlewie go zlapalismy. sedalin zaczynal dopiero dzalac.

2. Goldi - (chyba) 3 sedaliny. On nie uciekal, lazil w okolicy blokow. Sedalin zaczal dzialac po ok 50, 60 minutach. ( i pomyslec, ze grzeje dupke w nowym domku :) )

3. Aniol - zjadal kielbase, sedalin wypluwal. Wyzelowanego sedalinem pasztetu nie tknal.

sedalin mozesz zapodac Cywilowi na terenie zamknietym najlepiej. Tak, zeby nie mial gdzie uciec. Na jakiejsc posesji najlepiej. Dac i robic to co zawsze. nich oglada, obserwuje, bawi sie itp.
I nie mozesz robic tego sama. Ustaklcie miejsca, gdzie on lata. Tam robcie miejsca, gdzie ktos bedzie stal. jedna dzida i pies zgubiony. Ryzykowac nie mozna, bo nie macie doswiadczenia z sedalinem. A to, ze sedalin jest bez recepty nie oznacza ze jest bezpieczny. Wrecz przeciwnie. To bardzo niebezpiezny "lek"!

Kombinuje przyjazd w przyszla srode. Tylko niech taubi go odwola w ostatniej chwili a normalnie sila go tam zaciagne i nawet jak zona bedzie rodzic PORWE go!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...