Jump to content
Dogomania

Ial # 1/2006


Mokka

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARTEMIS1']zerowki na pewno, co do debiutow to jesli sie zglosi odpowiednia ilosc zawodnikow to cos pomyslimy. azerowki wam nie wystarcza ;)[/quote]
No nam muszą wystarczyć, bo w debiutach już startowałyśmy. :eviltong: Ale może na debiuty namówiłabym koleżankę, a czy na zerówkę się zdecyduje, to nie wiem. :niewiem:

[quote name='ARTEMIS1']w zerowkach nie ma slalomu, kola i hustawki [/quote]
Oooo, dzięki, toś mnie też uspokoiła, bo już zapomniałam czego nie ma w zerówkach, a slalom trochę u nas kuleje, koła to w ogóle nie mamy gdzie ćwiczyć, no jedynie huśtaweczka bez problemu mogłaby być. :eviltong:
Ale jak tak, to może koleżanka i na zerówkę się skusi? :knuje:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie do kiedy się można zgłaszać?
bo ja chwilowo nie mam z kim startować bo Fufak cyckami postrąca tyczki - chyba, że puszczę Diuka w debiutach - ale musiałby iść klasę small:lol: (bokser 10 lat).
Sorry, już znalazłam do kiedy, jestem 3 dzień po urlopie i nie za bardzo mam czas na net...


Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Mam dwa małe pytanka:
O której godzinie zawody się zaczną ?
Czy ktoś mógłby odebrać jedna osobę + mały pies z dworca ?
Bo od godziny zależy wybór pociągu i godzinka przyjazdu do Wrocka....[/quote]

hej , moge Cie odebrac, ale od 5 rano to nie bedziemy na stadionie siedziec wiec zapraszam do siebie :]

Link to comment
Share on other sites

A my pojedziemy jedynie wtedy, jeżeli ktoś będzie jechał z Warszawy samochodem i wracał od razu po zawodach. W poniedziałek rano muszę być w pracy [B]wyspana[/B], a nie ma bezpośredniego pociągu do Warszawy, nie dość że z przesiadką, to jeszcze w domu jestem nad ranem. Już tak kiedyś wracałam i kiepsko się pracuje po takiej nocy, a będę w pracy miała intensywny dzień i nie mogę nic skopać. Gdyby zawody były w sobotę, nie byłoby problemu, a tak zobaczymy, jak nie znajdę podwózki, to musimy zrezygnować :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Wielkie dzięki :multi: :loveu: , czy będę jechać, zdecyduję się do końca lutego - ale na 90 % tak:p[/quote]
ale moze pozniej przyjedz, nie ma potrzeby byc we Wrocku o 5tej rano :] chyba ze nie masz innych pociagow..

Salma: no w koncu dotarlam, nie?:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...