Jump to content
Dogomania

Ial # 1/2006


Mokka

Recommended Posts

W najblizszym na pewno przyjmuja z psami :-) jest na samym stadionie (Al. Paderewskiego) kierunek Warszawa.
Z góry uprzedzam ze w niedziele zamkneli pl. Grunwaldzki i trzeba wyjezdzac wczesniej zeby wszedzie dotrzec na czas.
Mysle Malgosiu ze Twoj staruszek moze pobiegac jako przedskoczek w zerowkach co ty na to ??
Najlepiej byloby znalezc hotel na terenie Wojnow, Swojczyce lub Psie Pole, wszyscy dzisiaj dostana potwierdzenie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No hm pod samym torem ci parkowac nie pozwole ale tak owiedzmy 1,5 metra dalej ;-)
Herbatka i kawa bedzie moze zaradzimy cos jeszcze cieplego na przyklad cieple kubki.
Lista strtowa bedzie podana jak wszystko zrobie do konca kochani bo jeszcze przychodza zgloszenia od spoznialskich wiec dajcie mi chwile. Zakonczenie zawodow planujemy tak na 15 a do 16 to juz na bank bo mam nasytepne rzeczy :-).
Jak pisalam wszyscy dostana potwierdzenia zgloszen jesli by ktos nie dostal do jutra to prosze o interwencje bo moze sie okzac ze tak jak w przypadku Malgosi zgloszenie nie dotralo.
Niestety nawierzchnia biala ale biegalismy i dawalo rade. Postaram sie wyjednac u sedziego wydluzenie czasow :-) i obnizymy przeszkody na najnizsza mozliwa wysokosc :-)
Zawody na terenie naszego osrodka, przeciez bylo ze na stadionie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']No hm pod samym torem ci parkowac nie pozwole ale tak owiedzmy 1,5 metra dalej ;-) .[/quote]

ale chyba dziewczyny nie będziecie odpalać samochodów w celu ogrzania się:crazyeye: ? bo trzeba będzie jeszcze przewidzieć p-gazki :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']Z góry uprzedzam ze w niedziele zamkneli pl. Grunwaldzki i trzeba wyjezdzac wczesniej zeby wszedzie dotrzec na czas. [/quote]

to będzie niedziela rano, sądze że tak jak w W-wie ludzie "normalni" jeszcze śpią:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu
staruszka nie wezmę bo jednak za zimno,
a o której się zaczyna - bo musze ustawić "plan wyjazdu" żeby mieć zapas...
Ew. moge kogoś po drodze zabrać z dworca, bo mam tylko jednego kundla...
i mam WIELKĄ PROŚBĘ - jakby ktoś z Wrocławian napisał jak objechać (od wjazdu z Jeleniej czyli od czołgów po prawo ) plac Grunwaldzki to sobie na planie Wrocławia narysuję, bo po ostatnich moich jazdach przez Wrocław doszłam do wniosku, że wolę Karpacz, Szklarską itp w zimie na łysych letnich oponach... bo mniejszy stres...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']
Jak pisalam wszyscy dostana potwierdzenia zgloszen jesli by ktos nie dostal do jutra to prosze o interwencje bo moze sie okzac ze tak jak w przypadku Malgosi zgloszenie nie dotralo.
[/quote]

Dostał ktoś potwierdzenie? Bo ja jeszcze nie...

Link to comment
Share on other sites

wstawiłam
[URL="http://www.naszezwierzaki.com/zawody/IAL_2006/"]http://www.naszezwierzaki.com/zawody/IAL_2006/[/URL]

Aniu
(parę rzeczy poprawilam (Gutek w L, Atos w zerówkach, i ten drugi piesek podałaś mi go dwa razy)

w każdym bądź razie, jeżeli ktoś jest w złej kategorii bądź klasie - podawać proszę prawidłowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...