Jump to content
Dogomania

Psia księżniczka ŻABA!!! Udowodnij jej że jest kochana!


Kana

Recommended Posts

[B][SIZE=3][COLOR=#b10047]Jak mogłeś?[/COLOR][/SIZE]

[/B] [LEFT] [B][COLOR=#b14700]Kiedy byłam mała, moje błazeństwa śmieszyły cię do łez. Nazywałeś mnie swoją dziewczynką. [/COLOR]
[COLOR=#b14700] Zostałam twoim najlepszym przyjacielem pomimo wszystkich pogryzionych butów i zniszczonych przeze mnie poduszek.[/COLOR]
[COLOR=#b14700] Kiedy byłam "niegrzeczna" groziłeś mi palcem i pytałeś: "jak tak możesz?", ale już za chwilę ustępowałeś. [/COLOR]
[COLOR=#b14700] Przewracałam się na plecy, a ty drapałeś mnie po brzuszku. [/COLOR]
[/B] [/LEFT]
[B]
[COLOR=#b14700] Pamiętam, jak sypiałam w twoim łóżku z nosem wtulonym pod twoje ramię.[/COLOR]
[COLOR=#b14700] Kiedy tak zwierzałeś mi się ze swoich najskrytszych myśli i pragnień wierzyłam, [/COLOR]
[COLOR=#b14700] że moje życie nie może już być doskonalsze. [/COLOR]

[COLOR=#b14700] Chodziliśmy na długie spacery i razem biegaliśmy po parku. [/COLOR]
[COLOR=#b14700] Jedliśmy razem lody (ja dostawałam tylko wafelek, bo "lody nie są zdrowe dla psów", tak mówiłeś). [/COLOR]
[COLOR=#b14700] W domu ucinałam sobie długie drzemki w promieniach słońca, czekając aż wrócisz z pracy. [/COLOR]

[COLOR=#4700b1]Pewnego razu zabrałeś mnie na spacer w miejsce mi nie znane...[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Tłum ludzi, hałas i mróz... strasznie się bałam ale wiedziałam, że jesteś przy mnie.[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Tak mi się przynajmniej zdawało...[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Odpiąłeś smycz i uciekłeś.[/COLOR]

[/B] [LEFT][B][COLOR=#4700b1]Nie wiedziałam co mam zrobić, nie poczekałeś na mnie gdy za Tobą biegłam...[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Tułając się od człowieka do człowieka prosiłam o pomoc.[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Nikt jednak mnie nie rozumiał.[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] W końcu usłyszałam, że ktoś mnie woła![/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Wróciłeś ! Wiedziała, że mnie nie zostawisz - tak krzyczałam z radości...[/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Pobiegłam... lecz to nie byłeś Ty, tylko pan w mundurze. [/COLOR]
[COLOR=#4700b1] Zapakował mnie do klatki i pojechaliśmy do strasznego miejsca, gdzie było mnóstwo psów.[/COLOR]
[/B] [CENTER][COLOR=#b10000][B][SIZE=3]Dlaczego... Co takiego zrobi[/SIZE][SIZE=3]ł[/SIZE][SIZE=3]am mój cz[/SIZE][SIZE=3]łowieku?[/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[/LEFT]
[B]


[SIZE=3][COLOR=#268b26]To nie bajka, to prawdziwa historia ŻABY. [/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/374/tndsc0697.jpg[/IMG]


[COLOR=#268b26]ŻABA to ok. 5-letnia, wysterylizowana sunia. [/COLOR]
[COLOR=#268b26] Mała psia księżniczka, wesoła i energiczna.[/COLOR]
[COLOR=#268b26] Dlaczego trafiła do schroniska?[/COLOR]
[COLOR=#268b26] Na to pytanie jest wiele odpowiedzi...[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#268b26]W schronisku skryta, nieśmiała, nieco już zrezygnowana, na spacerach jednak wciąż jest pełna chęci i radości życia.
Nie można by[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]ło patrzeć[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26] jak oddala się od rzeczywistego świata...
Księżniczkę Żabę spotka[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]ł królewski los i trafi[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]ła do domu tymczasowego w Gdyni!
Otoczona ciep[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]łem i mi[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]łością pokaza[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#268b26]ła, że jest prawdziwą księżniczką![/COLOR]


[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3923/tndsc0691.jpg[/IMG]


[COLOR=#b10047]Żaba jest nauczona czystości, pięknie czeka na powrót cz[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b10047]łowieka.
Nie niszczy pozostawiona sama.
Jest spokojna, opanowana i delikatna.
Bardzo [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b10047]łagodna, przyjacielska i WIERNA![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#b10047]Takie ma[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b10047]łe psie nakolankowe szczęście.[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b10047]
Jest malutka - 5 kg. Tylko na rękach nosić!
[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b10047]Żaba z psami dogaduje się bez problemów.

[/COLOR]
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7193/tndsc0704.jpg[/IMG]


[COLOR=#b18e00][I]Czy podarujesz tej psiej księżniczce wspania[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b18e00][I]łe życie do końca ?
Czy po tym co przesz[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b18e00][I]ła nie zas[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b18e00][I]ługuje na ciep[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b18e00][I]ły i kochający dom ?[/I][/COLOR]

[COLOR=#b14700][U]Zadzwoń, przyjedź i przekonaj się jaka Żaba jest na prawdę!

[/U][/COLOR]
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7003/tndsc0737.jpg[/IMG]
[/SIZE]

[COLOR=#004d3d] Szukamy osoby opanowanej, cierpliwej i stanowczej.[/COLOR]
[COLOR=#004d3d] Osoby, która obdarzy ją miłością i opieką do końca jej dni.[/COLOR]
[COLOR=#004d3d] Pies to nie jest zabawka a decyzja o przyjęciu go pod swój dach[/COLOR]
[COLOR=#004d3d] to zobowiązanie się do jego opieki i troski na kilka a nawet kilkanaście lat![/COLOR]
[COLOR=#004d3d] Po koszmarze, jaki przeżyła należy jej się wspaniały dom![/COLOR]
[COLOR=#004d3d] Każdy pies chce być kochany! Bo kto nie?[/COLOR]


[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2599/tndsc0747.jpg[/IMG]



[COLOR=#00b100][I][U]Żaba jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona czeka na kochającą rodzinę! [/U][/I][/COLOR][/B]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#b10000]Kontakt w sprawie adopcji :
pod numerem: 796 404 977 [/COLOR][/SIZE][/FONT]


[SIZE=2][U][SIZE=1]WARUNKIEM ADOPCJI JEST PODPISANIE UMOWY ADOPCYJNEJ[/SIZE][/U][/SIZE]
[SIZE=2][U][SIZE=1]A TAKZE WIZYTY PRZED I PO ADOPCYJNEJ,[/SIZE][/U][/SIZE]
[SIZE=2][U][SIZE=1]ORAZ UTRZYMYWANIA KONTAKTU Z ADOPTUJACYM.[/SIZE][/U][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Chwilę po tym, jak wstawiłam ogłoszenie na trojmieście, Ewelina miała telefon od rodziny z Redy albo z Rumi, nie pamiętam już. Żaba na wtorek ma umówioną sterylizację, jak dojdzie do siebie Ewelina umówiła się z ową rodziną na telefon i podjedziemy tam z Żabą.

Na razie nic konkretnego, ale najważniejsze, że jest jakiś odzew ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...