Jump to content
Dogomania

Busko Zdrój błaga o pomoc!!!! Zapomniane przytulisko- piękne psy - pomóżcie ogłaszać!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie, nie znam tu wszsytkich, nie wiem kto za co jest odpowiedzialny, co do usypiania, nie sądze żeby to było możliwe, będziemy się starać szukać im domu, ja ogólnie jestem ostrożna i wolę zadać parę pytań więcej niż później nie spać po nocach. Jeżeli ten dom pod Częstochową jest pewny i dobry i obejmą wyżła opieką postaramy się go tam zawieść, jeśli do corsy uda się upchać 3 psy to weźmiemy, jeśli nie to bęzie musiał poczekać do niedzieli, wtedy zawozimy Bri.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daisy']Moniko

Jest tylko jedno wyjscie, skoro sa jeszcze slepe powinny byc uspione[/QUOTE]

A to dlaczego? Dlaczego one nie mogą miec szans, takich jak inni? Ja tez kiedyś nie widziałam, i ty tez. Dobrze, że wtedy nikt nie wpadł na pomysł, aby nas usypiac. A może zechcesz je trzymać, kiedy weterynarz, będzie je zabijał?

Staramy się poprzez sterelizacje zapobiegac rozrodowi psów, ale nigdy poprzez selekcję. Po co je ludzie ratowali i nam przywieźli? Mogli zostawic i same by z siebie nie przezyly. Nikt by im igly w serce nie wbijał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drelka']A to dlaczego? Dlaczego one nie mogą miec szans, takich jak inni? Ja tez kiedyś nie widziałam, i ty tez. Dobrze, że wtedy nikt nie wpadł na pomysł, aby nas usypiac. A może zechcesz je trzymać, kiedy weterynarz, będzie je zabijał?

Staramy się poprzez sterelizacje zapobiegac rozrodowi psów, ale nigdy poprzez selekcję. Po co je ludzie ratowali i nam przywieźli? Mogli zostawic i same by z siebie nie przezyly. Nikt by im igly w serce nie wbijał.[/QUOTE]


I tu się zgadzam, usypianie nie jest wyjściem, trzeba pomyśleć jak je uratować, a nie jak się pozbyć, bo co za różnica ślepe czy stare, czy małe czy z jednym okiem?? ale ratujemy albo usypiamy, tu podpisuję się obiema rękami, trzeba je ratować a nie usypiać

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia czy jest grzeczny, na razie jest poturbowany więc pewnie nie wiele będzie miał do gadania, bardziej martwią nas te psy które będziemy wieźli, straszne wesołki z nich.widziaałam jak właścicielka go zabierała do lekarza,nic nie narzekał, wszedł do auta bez gadania, więc moż ię uda

Link to comment
Share on other sites

tak, jest w hoteliku i z uwagi na swój dostojny wiek - ok 10 l. mieszka sobie wewnątrz domu :) jest mu tak dobrze i ciepło, że nie chce wychodzić na dwór. Spałaszował też michę specjalnie dla niego dziś ugotowanych kaczo-ryżowych przysmaków. Bardzo mu smakowało :). Tylna łapa jest obolała, opuchnięta, ale nie poszarpana. Ran nie ma. Dostaje leki przeciwbólowe i będzie dobrze. Przebywa k. Tarnowksich Gór.
Dzięki wielkie, ze dziewczyny wcisnęły go dzis do auta i zawiozły tak daleko. Teraz będzie już tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...