Jump to content
Dogomania

Amstafka 6 miesięcy, pilnie DT, właściciel chciał oddać do schronu! Ma dom


tajdzi

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tosia juz u mnie.
ona puki co idealna, super reaguje na korekty , szybko lapie o co chodzi z "tym calym nieciagnieciem na smyczy"
z psami ok narazie, mam nadzieje ze tak zostanie.
zakochana jestem w niej w domu mam teraz atak klonów [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']A jak zapoznanie?[/QUOTE]

na dworzu ok. w domu bylo male spiecie o jajeczka z ktorymi Atos sie silnie identyfikuje :diabloti:
teraz jest ok. zachowuja sie tak samo , robia to samo wygladaja tak samo. wiec jest poki co si:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pstryknęłam zdjęcia na postoju, słabe, ale wstawiam.

[img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S07fSDsljnI/AAAAAAAABTI/osoIVoeYFcg/Obraz%20384.jpg[/img]

[img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S07fSfc-9zI/AAAAAAAABTM/PYvXvbWKEg8/Obraz%20385.jpg[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S07fSQggZKI/AAAAAAAABTU/IwPifG8-2Hk/Obraz%20388.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jestem w niej zakochana, po prostu cudeńko [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG]
To, co mi i Adzie bardzo się w niej podoba, nawet na dworze z 2 innymi psami, owszem pobiegała, pobawiła się chwilę, ale człowiek jest dla niej najważniejszy i największą przyjemność sprawia jej właśnie kontakt z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Witamy po pierwszej nocy:)
jutro uśmiechniemy sie do Kory o zdjecia:)
Mała jest świetna dzis rano tylko kilka razy jej przypomnialam o zasadach panujacych na spacerze i juz nie ciagnela.
u domku spokojna, jak Natalia pisała nastawiona na człowieka i na prace z nim, kontaktowa.
Narazie nie zdarzyło jej sie narobic w domu, ladnie zalatwia sie na dworzu:)
ma apetyt .

tyle z pierwszych obserwacji, ale bede informowac na bierzaco:D

a zapomnialabym dodac ze Tosia to roczne psicho :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]A to bazarek dla suni!!

Bardzo prosimy o podbijanie, rozsyłanie a najbardziej licytowanie!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177885-Tu-jest-wszystko-Dla-Ciebie-Psa-i-Kota-Nakarm-i-zaszczep-biednAE-TOSIAE-23-I-22-00?p=13908643#post13908643[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byliśmy sobie na spacerze z Tosią, Atosem i moją Dorą, wesoło było. Tośka postanowiła zapoznać się z Dorą (a wszystkie psy, które ją znają z reguły wiedzą, że to ryzykowne, znaczy się Dora nie rzuca się na oślep, da psu do siebie podejśc, obwąchać, nawet sama idzie się zapoznać, ale jak to mówią co za dużo to niezdrowo). W związku z tym, że Adzie było cięzko ogarnąć na lodzie 2 psy, w tym Tośkę bardzo zainteresowaną Dorą, ja otrzymałam tą wątpliwą przyjemnośc spaceru z duetem piesków.

Miło było, naprawdę, bo i Atos, i Dora na komendę k***a reagują bardzo ładnie, ino jak zobaczyły kaczki miałam małe problemy, bo pieski postanowiły, iż każde z nich zapoluje na kaczki z innej strony, ale i tutaj "międzynarodowa komenda" podołała ;)

Link to comment
Share on other sites

Tosia jest w domu dalej super.
jak zostaje sama to spi, ladnie trzyma swoje potrzeby.
w domku nienachalna, jak ją zawolasz to przychodzi na przytulanki jak cos robisz to nie zaczepia i... spi:)
na spacerkach ladnie chodzi nie ciagnie juz jak kobyła:)
przy misce ja moge jej zrobic wszystko, ale oba psy karmic musze oddzielnie bo mała furkocze.

rzeczy nad ktorymi pracujemy to:
-łapanie za łapy kiedy ona sobie tego nie życzy(wtedy zaczyna furkotać)
-szybkie nakrecanie sie przy zabawie. (traci kontrole nad wyczuciem i jest wrrrrr)
-gryzienie smyczy przy zabawie na spacerze
-skakanie na ludzi i na mnie z radochy(bywa uciążliwe wiec oduczymy )

jak bede miala dzien wolny to spróbujemy oduczac syndromu "wszystkie miski są moje!!!"

a i zapomnialabym dodac ze juz bardzo ladnie idzie nam nauka "puść" i "zostaw"


na szczescie mala szybko sie uczy, jest bystra i inteligetna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_']
jak bede miala dzien wolny to spróbujemy oduczac syndromu "wszystkie miski są moje!!!"[/QUOTE]

Ada - czy możesz napisać na czym polega ten syndrom i jak będziesz oduczała Ja się spotkałam z syndromem " co spadnie na podłogę jest moje" :roll: , ale w oduczaniu wszelkie sposoby zawiodły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi']Ada - czy możesz napisać na czym polega ten syndrom i jak będziesz oduczała Ja się spotkałam z syndromem " co spadnie na podłogę jest moje" :roll: , ale w oduczaniu wszelkie sposoby zawiodły.[/QUOTE]

na tym ze moge postawic miske z zarciem dla Atosa na jednym koncu pokoju dla Tosi na drugim a ona i tak podleci do michy atosa z warkotem "mowiac" -mojeeeeee- cos w stylu patrzenia czy napewno ona dostala rownie smaczne jedzonko a nawet jesli to o wiele lepiej je sie z 2 misek niz z jednej.

spróbuje moim sposobem(jak podziala to wtajemnicze):D, mam nadzieje ze poskutkuje jak nie.. poprostu zawsze beda oddzielane na pore amku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_']spróbuje moim sposobem(jak podziala to wtajemnicze):D, mam nadzieje ze poskutkuje jak nie.. poprostu zawsze beda oddzielane na pore amku.[/QUOTE]

Jeśli chodzi o jedzenie - to zawsze daję w sporej odległości i oddzielam, jeśli trzeba. Staję na drodze gronka do labka. Bo labek to odda wszystko - kot mu wsadza głowę do miski :lol:
Wtajemniczaj - nawet jeśli nie podziała. Może na inne podziała :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...