Jump to content
Dogomania

Bora i Tora ;-)


BORA

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anetta']A jak rodzenstwo z parkingu?:)[/quote]
Zero wieści od dziewczyny, która wzięła brata. Kilka razy jej uciekał i teraz nie wiem co się z nim dzieje...

Mama Torci ma cieczke i chyba Torcia będzie miała rodzeństwo za 2 miesiące...:angryy: Jestem wkurzona...Już nie wiem jak mam gadać z tymi facetami...Już im 2 miesiące temu mówiłam o sterylce, dałam namiary na lecznice biorące udział w akcjach sterylizacji gdzie byłoby taniej a oni to olewają chyba, albo myślą, że jej dopilnują, już mi ręcę opadają :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma'][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2258/dsc000737hf.jpg[/IMG]

:iloveyou:
jakie niewinne oczka :loveu: coodowne umaszczenie :loveu:
no i domagam się nowych fot, pewnie sunia już troszkę urosła? :razz:[/quote]
Na razie pogoda jest okropna u nas, od kilku dni deszcz, a chciałam zrobić kilka zdjęć na podwórku, więc poczekamy na lepszą pogodę, a na razie może wrzucę kilka domowych zdjęć.
Chyba dużo nie urosła, przynajmniej mi się tak wydaje. Pamiętam jak ją wzięłam to wszyscy mówili:to będzie duży pies :evil_lol: A ja się tylko śmiałam, bo wiedziałam, że nic dużego z tego diabełka nie urośnie. Zresztą ja lubię duże psy. Tora ma już 5 miesięcy i nie sięga nawet do kolana, waży prawie 15 kg :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Słodka pięknotka :loveu:
Tora wygląda trochę jak Reksio :lol:[/quote]
Hihi :lol:
Jej brat wygląda jak Reksio. Cały biały z brązową łatką na oku i uchu :lol:
Torcia może trochę też, ale umaszczenie nie takie :cool3:

Po lewej brat Tory
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/395/81pl.jpg[/IMG]

Lubiłam kiedyś oglądać Reksia :lol: Ostatnio trafiłam na tą bajkę, jaki mądry psiak z tego Reksia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Lubiłam kiedyś oglądać Reksia :lol: Ostatnio trafiłam na tą bajkę, jaki mądry psiak z tego Reksia :evil_lol:[/quote]

Ja też uwielbiałam Reksia. Rzewnymi łzami płakałam, kiedy leciał ten odcinek, w którym Reksio zrobił wózek inwalidzki dla pieska potrąconego w wypadku :placz:
A melodię z Reksia czasami śpiewam Soni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może kogoś zmartwię, ale nie będzie na razie zdjęć...
Wczoraj czyściliśmy wiatraczki w komputerze, które ostatnio dziwnie działały i po ich ponownym włożeniu komputer już się nie włączył :-( Ma prawie 5,5 roku, ale działał do tej pory naprawdę świetnie...Teraz trzeba będzie pomyśleć co się popsuło i wymienić ewentualnie zastanowić się nad kupnem nowego :roll:
Teraz nie piszę z mojego kompuera i czasami pewnie będę coś pisała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Może kogoś zmartwię, ale nie będzie na razie zdjęć...
Wczoraj czyściliśmy wiatraczki w komputerze, które ostatnio dziwnie działały i po ich ponownym włożeniu komputer już się nie włączył :-( Ma prawie 5,5 roku, ale działał do tej pory naprawdę świetnie...Teraz trzeba będzie pomyśleć co się popsuło i wymienić ewentualnie zastanowić się nad kupnem nowego :roll:
Teraz nie piszę z mojego kompuera i czasami pewnie będę coś pisała ;)[/quote]
Ojej, szkoda! Mam nadzieję, że szybko go naprawicie... Ja bym nie wytrzymała bez kompa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Ledwo wytrzymuje, więc kombinuje jak się da i korzystam kiedy mogę.
Trzeba chyba kupić płytę główną, procesor i pamięć :cool1: Ale to pewnie już po świętach, więc czeka mnie odwyk :evil_lol:[/quote]
O rany, straszny ten odwyk! Kupujcie jak najszybciej te części, bo już się stęskniłam za Torcią!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']O rany, straszny ten odwyk! Kupujcie jak najszybciej te części, bo już się stęskniłam za Torcią!!![/quote]
Części już zamówione. Niestety trzeba na nie poczekać, będą dopiero w piątek (mam nadzieję) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Części już zamówione. Niestety trzeba na nie poczekać, będą dopiero w piątek (mam nadzieję) :lol:[/quote]
Achhhhh, w piątek dopiero, to pojutrze.... A jeszcze zamontować trzeba... Straszne! Nam się kiedyś zasilacz spalił, to z miejsca nie czekając na męża pogoniłam do jakiegoś serwisu, żeby zrobili. To był piątek i całe szczęście, że wyjeżdżaliśmy, bo na głodzie komputerowym bym była :lol: No a na wtorek bodajże nam zrobili....
A jak się miewa Torcia? Obróżka już przyszła? Zrób jakieś zdjączka, please!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']Achhhhh, w piątek dopiero, to pojutrze.... A jeszcze zamontować trzeba... Straszne! Nam się kiedyś zasilacz spalił, to z miejsca nie czekając na męża pogoniłam do jakiegoś serwisu, żeby zrobili. To był piątek i całe szczęście, że wyjeżdżaliśmy, bo na głodzie komputerowym bym była :lol: No a na wtorek bodajże nam zrobili....
A jak się miewa Torcia? Obróżka już przyszła? Zrób jakieś zdjączka, please!!!!![/quote]
Montowaniem to już się zajmie mój Kochany Informatyk :loveu:

Torcia miewa się dobrze. Na obróżkę czekamy już 2 tygodnie...ma być w następnym tygodniu...
Zdjęcia będą jak już będzie komputer, chyba wytrzymacie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Montowaniem to już się zajmie mój Kochany Informatyk :loveu:

Torcia miewa się dobrze. Na obróżkę czekamy już 2 tygodnie...ma być w następnym tygodniu...
Zdjęcia będą jak już będzie komputer, chyba wytrzymacie? :lol:[/quote]
Ojej, ale długo! Ja czekałam z Krakvetu 5 dni roboczych... Tylko te moje szelki były dość popularne, może Twój wzór ściągają od producenta? A może to przez kuriera? Bo jak ja zamawiałam, puścili kurierem, można było sprawdzić status przesyłki. Musiałam dzwonić do nich, bo podałam adres rodziców, a akurat tam nikogo nie było, a ich placówka była oddalona o 30 km. ode mnie i nie wiem, co by było jakby nikogo kurier nie zastał... Pewnie zabrał by z powrotem i to trwałoby dłużej. Lepsza chyba jest poczta, przynajmniej można później odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']Ojej, ale długo! Ja czekałam z Krakvetu 5 dni roboczych... Tylko te moje szelki były dość popularne, może Twój wzór ściągają od producenta? A może to przez kuriera? Bo jak ja zamawiałam, puścili kurierem, można było sprawdzić status przesyłki. Musiałam dzwonić do nich, bo podałam adres rodziców, a akurat tam nikogo nie było, a ich placówka była oddalona o 30 km. ode mnie i nie wiem, co by było jakby nikogo kurier nie zastał... Pewnie zabrał by z powrotem i to trwałoby dłużej. Lepsza chyba jest poczta, przynajmniej można później odebrać.[/quote]
Nie to nie przez kuriera, chyba czekają na nią jeszcze, tzn. zamawiali od producenta, bo dalej status: zamówienie przyjęte....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...