Jump to content
Dogomania

Bora i Tora ;-)


BORA

Recommended Posts

[quote name='BORA']No i co? :eviltong:
Jak nie ma zdjęć to wchodzą, a jak są zdjęcia to nikogo nie ma :mad:[/quote]

Jestem, podziwiam i myślę o Rówieśniczce tylko odwiedzam tak trochę z ukrycia!
Byłam w Krakowie a odkąd wróciłam cały czas walczę jak nie z komputerem to z internetem!
Bardzo prosimy o wygłaskanie i wydrapanie ślicznej Jubilatki w naszym imieniu i serdecznie pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BORA'][SIZE=4][COLOR=black]Tora dzisiaj kończy 2 latka[/COLOR][/SIZE] :tort: :new-bday: :BIG:[/quote]
100 lat dla Torci!!! :BIG: :new-bday: :knajpa: :beerchug: :drink1: :drinking:
:cunao: :laola:




[URL]http://img219.imageshack.us/img219/926/img5917ek4.jpg[/URL]
Ciężko uchwycić dwa psiaki razem, co? :cool3: :evil_lol:
Torcia jaka zgrabniutka. :cool3: :loveu:
A Oskarek śliczny, taki bialutki. :cool3: :loveu:

Wyczochraj i wycałuj ode mnie oba słodziaki. :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=Magenta]:new-bday:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:BIG:[/COLOR][/SIZE]Spóźnione ale szczere [SIZE=6][COLOR=Magenta]100 Lat:new-bday:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:BIG:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:tort::laola::drink1::cool2:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Jejć, to juz dwa lata :o A dopiero co....

Wszystkiego najlepszego dla Toryyyy :new-bday: :tort: :BIG: :new-bday:

A kim jets Oskarek? :oops:[/quote]

[quote name='KaRa_']Wszystkieo najlepszego Torciu!!!
Zdjęcia super i Oskarek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']Oskarek to psiak Borci siostry. :loveu:[/quote]

[quote name='Patikujek'][SIZE=6][COLOR=Magenta]:new-bday:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:BIG:[/COLOR][/SIZE]Spóźnione ale szczere [SIZE=6][COLOR=Magenta]100 Lat:new-bday:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:BIG:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta]:tort::laola::drink1::cool2:[/COLOR][/SIZE][/quote]

Dziękujemy za życzenia :lol:

Tak, Oskarek to pies mojej siostry, ale mieszka nadal z nami, chociaż siostra się wyprowadziła, bo tak naprawdę to pies nas wszystkich i tutaj czuje się najlepiej :p

Mam taki plan, że jak już kiedyś odbiorę zrobiony samochód to zabiorę Torę i Oskara na spacerek za miasto, żeby sobie pobiegali :cool3: Póki co to się przeciąga.... Dzisiaj miałam mały bój z PZU o jedną część :angryy: Będę upierdliwa, będę dzwoniła, przyjeżdżała, ale nie będę za nic dopłacała, a część mi mają wstawić oryginalną :mad: Jak oni mnie wkuuuuuuurzają :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Mam taki plan, że jak już kiedyś odbiorę zrobiony samochód to zabiorę Torę i Oskara na spacerek za miasto, żeby sobie pobiegali :cool3: Póki co to się przeciąga.... Dzisiaj miałam mały bój z PZU o jedną część :angryy: Będę upierdliwa, będę dzwoniła, przyjeżdżała, ale nie będę za nic dopłacała, a część mi mają wstawić oryginalną :mad: Jak oni mnie wkuuuuuuurzają :shake:[/quote]
Tylko pamietaj, żeby taki torcio-oskarowy spacerek uwiecznić na fotkach. :cool3:
I walcz z tym PZU o swoje, bo to hieny jedne i tylko czyhaja na ofiarę, która się podda i nie będzie się upominać, o to co jej się należy. :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Tylko pamietaj, żeby taki torcio-oskarowy spacerek uwiecznić na fotkach. :cool3:
I walcz z tym PZU o swoje, bo to hieny jedne i tylko czyhaja na ofiarę, która się podda i nie będzie się upominać, o to co jej się należy. :mad: :evil_lol:[/quote]
Jak aparat będzie miał dobry dzień to fotki będą :evil_lol: Bo on raz działa, raz nie...jak mu się zechce :p

PZU już mam dość...i mam dość czekania na samochód...bo teraz poszła nowa wycena...ciekawe czy zaakceptują :roll: Samochodem nie jeżdżę już dokładnie 2 tygodnie :shake:

[quote name='anetta']A Oskarka wcześniej wstawiałaś? Nie moge sobie go skojarzyć ;)[/quote]
Nie, nie wstawiałam wcześniej :oops: Z niego taki śpioch...on tylko śpi i śpi :evil_lol: Chociaż wydaje mi się, że jak wstawiałam fotki małej Tory to on gdzieś był w tle ;)

A mój Tz ostatnio wymyślił, żebyśmy bulteriera kiedyś mieli :evil_lol: bo do niego taki jeden podbiegł i był taki milutki :lol: No jasne, mi też się podobają te pieski, ale nie wiem czy byśmy dali radę z 2 psami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img219.imageshack.us/img219/6325/img5916xg9.jpg[/URL]
Słodki ten Oskarek, kogo, napiszesz coś o nim ?:p
[URL]http://img72.imageshack.us/img72/2970/img23804hf.jpg[/URL]
Torcia kiedyś.....
[URL]http://img215.imageshack.us/img215/5596/img5923ct4.jpg[/URL]
.........tak teraz :lol:

Śliczne foteczki !
[B]I spóźnione życzonka dla Torci !:multi:
Życzę ci Torciu samych smakołyków,pieszczot i miłości,długich spacerków i czego tylko zapragniesz !:BIG:
Zabawek nowych, więcej zabaw z pańcią, Wigilli szczęśliwej, i prezentów pod choinką dużo !:new-bday:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TORY !:tort::laola:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Pimpek']
[B]I spóźnione życzonka dla Torci !
Życzę ci Torciu samych smakołyków,pieszczot i miłości,długich spacerków i czego tylko zapragniesz !:BIG:
Zabawek nowych, więcej zabaw z pańcią, Wigilli szczęśliwej, i prezentów pod choinką dużo !:new-bday:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TORY !:tort::laola:[/B][/quote]
Dziękujemy, dziękujemy :loveu:

[quote name='Asiaczek']Wpadlam zobaczyc, co ciekawego w zaprzyjaźnionym FB, a tu... cisza...
Moze jakieś nowości + fotki?
pzdr.[/quote]
Aparat mam zupełnie popsuty. W najbliższym czasie raczej nowego nie będę miała :shake: Jak mnie dawno tu nie było...

[quote name='Asia & Ginger']Borcia i Torcia, gdzie jesteście? :cool3: :placz:
Wracać i fotki wstawiać! :evil_lol:[/quote]
Fotek raczej szybko nie będzie :placz:

[quote name='Anecioreczek']:razz::razz:dołaczam sie do protestujących[/quote]
Jakieś protesty mi tu urządzają pod moją nieobecność :evil_lol:

[quote name='zaba14']Witam Bore i Tore ;)[/quote]
A Ty skąd? :lol: Jak Cię dawno nie widziałam :evil_lol:

[quote name='Patikujek']Heje dziewczyny gdzie to się podziewacie, a już wiem, po naparawie samochód dobrze chodzi i wyjechali gdzieś:shake::evil_lol:[/quote]
Samochód ślicznie naprawiony, jak nowy, ale nigdzie nie wyjechaliśmy. Po prostu czasu brak, aparatu nie ma to i nie wchodzę :eviltong:

[quote name='anetta']Może trzeba je obudzić :kaffee_2: :razz:[/quote]
O tak, ostatnio jakoś tak spać mi się cały czas chce. :cool3:

[quote name='Asiaczek']Hop, hop...
Pzdr.[/quote]
Jestem, jestem, ale tylko na chwilkę :roll:

Dziękuję wszystkim za pamięć :multi: :loveu: To naprawdę miłe, że ktoś o nas pamięta. Ostatnio strasznie szybko czas mi leci, mam dużo zajęć na uczelni, cały czas jakieś zaliczenia, kolokwium :roll: Tak jak wcześniej pisałam zdjęć raczej w najbliższym czasie nie będzie. Torka ma się dobrze, nie choruje, apetyt ma jak zwykle :diabloti:

Z takich lepszych wiadomości to mogę napisać, że [B][SIZE=3][COLOR=Red]od 23 listopada jestem narzeczoną[/COLOR][/SIZE] [/B]:loveu: :multi:


A tak poza tym to nic ciekawego....niech ten rok się szybciej skończy, bo strasznie pechowy jest, same nieszczęścia wokół mnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Z takich lepszych wiadomości to mogę napisać, że [B][SIZE=3][COLOR=red]od 23 listopada jestem narzeczoną[/COLOR][/SIZE] [/B]:loveu: :multi:[/quote]
I dopiero teraz się chwalisz? :mad:

[B]BORCIU, serdecznie gratuluję.[/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Trzeba to opić! :cool3: :knajpa: :beerchug: :drink1: :drinking:
:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
:laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Bora gratuluje zaręczyn!!! :sweetCyb: :drink1:[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']I dopiero teraz się chwalisz? :mad:

[B]BORCIU, serdecznie gratuluję.[/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Trzeba to opić! :cool3: :knajpa: :beerchug: :drink1: :drinking:
:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
:laola::laola:[/quote]

Dziękuję :multi: :lol: :loveu:

Dopiero teraz, bo dopiero dzisiaj tu weszłam ;) Pijcie, pijcie, na zdrowie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']
Dziękuję wszystkim za pamięć :multi: :loveu: To naprawdę miłe, że ktoś o nas pamięta. Ostatnio strasznie szybko czas mi leci, mam dużo zajęć na uczelni, cały czas jakieś zaliczenia, kolokwium :roll: Tak jak wcześniej pisałam zdjęć raczej w najbliższym czasie nie będzie. Torka ma się dobrze, nie choruje, apetyt ma jak zwykle :diabloti:

Z takich lepszych wiadomości to mogę napisać, że [B][SIZE=3][COLOR=Red]od 23 listopada jestem narzeczoną[/COLOR][/SIZE] [/B]:loveu: :multi:


A tak poza tym to nic ciekawego....niech ten rok się szybciej skończy, bo strasznie pechowy jest, same nieszczęścia wokół mnie :shake:[/quote]
Czyzby fakt zostania Oficjalna narzeczoną zaliczasz do "nieszczęść"?:crazyeye: E, chyba nie...:lol:Toz to sama przyjemność, bez obowiązków...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...