Jump to content
Dogomania

Malutki Ciapciuś ma DOM, zostaje u Magdy ST!!!


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciapek tak się rozkokosił, że poczuł się szefem całego mojego bałaganu! Generalnie powiem szczerze ma obstawę!!! Pilnuje mnie , że hej, nie pozwala się zbliżac psiakom do mnie nawet kiedy leży przy moich stopach pod biurkiem. Bardzo szybko przyzwyczaił się do bycia w domu i przyznam, że zachowuje się jak domowy piesek. Dzisiaj jak chciał siusiu to stał pod drzwiami i piszczał :)
Ze smyczą również już nie ma problemu.
[B]Ciapuś jest bardzo mądrym pieskiem!!![/B] możecie mi wierzyć lub nie , ale tak jest.
Mój znajomy wczoraj się nim zauroczył, no i być może bedzie dla Ciapusia domek, ale jeszcze nie ma co gadać bo się zapeszy.

Link to comment
Share on other sites

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością chce wam napisać, że Ciapuś już jest prawdziwym Ciapusiem!!!! kurcze to jest niesamowite!!!!
Wiadomosc z ostatniej chwili - Pojadł teraz troche smakołyków kanapkowych i nie wiem dlaczego :) (nie to, że nie karmie psiaków), ale odwalił dwie rundy w galopie po mieszkaniu a później wielkie szczęsliwe tarzańsko na łóżku!!! Już też nie jest tak bardzo lekliwy, chyba mi zaufał i wie że batów nie dostanie!!!, pozwala sobie na swawole ,ale w dobrym tego słowa znaczeniu!!

Link to comment
Share on other sites

Jak to sie robi by były małe zdjecia , poprosze o instrukcje!!! plissssss

Ciapusiowe bedą, niestety mój aparat poległ w bojach wakacyjnych i teraz musze się prosić :(
Postaram się jak najszybciej!!!
No coż metamorfoza :)
A tak prawde mówiąc to jest Lidzi vel Anarchia vel Trupek :) z Ciapusiowego towarzystwa, któa zamiast rudej sarenki przyjechała do Łodzi :)

Link to comment
Share on other sites

U Ciapusia bardzo dobrze, wczoraj wieczorkiem był spacerek bez smyczy (smycz oczywiście była w pogotowiu) Ciapuś nie ma zamiaru oddalać się nawet na dwa metry!!! elegancko idzie przy nodze i bardzo sie pilnuje!!
Pod sklepem zapiełam go najedną smycz razem z moim trolem. Wychodze ze sklepu a ty niespodzianka, smycz przupięta do poreczy a do smyczy obroża mojego trola i szelki ciapka :( Oczywiście trol spitolił a Ciapuś siedzi przy szelkach i wpatruje się w drzwi sklepu.
Wiecie co, gdybym nie znała historii ciapusia, nikomu bym nie uwierzyła , że takie przeżycia go spotkał!!! Ciapek kompletnie się nie zachowuje jak pies który pilnował obejścia!!! Pcha się na kolana, siłą wchodzi na łóżko, słucha co się do niego mówi i to rozumie. Jest bardzo, bardzo grzeczny!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co , tak sobie pomyślałam, że historia Ciapusia rewelacyjnie nadaje się na to by ludziom pokazać, by nie bali się adoptować psiaków, pokrzywdzonych, źle traktowanych, psiaków, które nigdy nie były w mieszkaniu itp. Te psiaki bardzo szybko się przystosowują a poza tym są o dużo lepszymi psiakami niż zwyczajne kanapowce lub rasowce.

Link to comment
Share on other sites

A co to już nikt o Ciapusiu nie pisze !?????
A jest co do pisania!! Wiele miałam psiaków na tymczasowy domek i każdy był super, za każdym płakałam, każdy miał to coś co go odróżniało od innego!!!
jednak Ciapuś, śmiało i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam..... Każdemu życze takiego psa, psa który ma "ludzki" charakter:)
Ciapek, wie co może a czego nie, wie jak się pilnować, jak sie bawić z innym, słucha co sie do niego mówi, nie kłuci się z innymi psami, nie zaczepia innych na spacerze, na każde zawołanie przychodzi, w domu od "nogi pańci" nie odchodzi. Wiecie to jest coś niesamowitego z takim charakterem mam psa -Dropa, wszyscy mi zawsze powtarzali, że bardzo mi go zazdroszczą i że nigdy takiego psiaka nie spotkali. Drop ma 12 lat i rzeczywiście, taki pies jak on jeszcze do mnie nie trafił do czasu kiedy nie pojawił się Ciapuś!!!!i Ja nie potrafie tego opisać, ale w Ciapku jest cos takiego, ... no nie mam słów!!!
[B]Powiem jedno jestem niesamowicie zaskoczona, taki charakter to SKARB!!! [/B]Nie wiem jak mam to opisać by was wszystkich przekonać?? To nie lej-ci-woda, to prawda!!!
Ciapek- pozdrawia Zmigród i Wrocław, merd , merd ogonem
Ogon zresztą ciągle jest w ruchu!!!!

Z Ciapkiem jest jeden problem!!!!- nie umie chodzić po schodach!!!
Zaznaczam, szukamy domu dla Ciapka, ale sama osobiscie nawet gdybym miała iśc z pielgrzymką - ten dom sprawdze!!!! - ten pies jest wart majątek!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...