Jump to content
Dogomania

Nasze majorasy - potworasy!


Archiesa

Recommended Posts

[quote name='Janusz45'][B]@bubek[/B]

[B]Witam na forum!!!![/B]

Rodzinka u ciebie całkiem spora,tak coś czuje że się spotkamy w najbliższym czasie na wystawie to porozmawiamy i się poznamy osobiście.
Pozdrowienia:multi:[/quote]
Osobiście, to my się juz poznaliśmy w Głogowie. Na pewno nie zwróciłeś uwagi. Rozmawiałem z Tobą przed ringiem. Być może nie pamiętasz. Ale mniej więcej "chodzimy w tej samej wadze". Na pewno rozumiesz o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]@bubek[/B]

Coś tam pamietam ,ale Nuki robił takie numery że nie były mi w głowie pogadanki towarzyskie obiecuje nadrobimy tą strate na innej wystawie.
Duzo czasu poświęcamy Nukiemu 3 godz dziennie indywidualne szkolenie które wykonujeny sami oraz trzy razy w tygodniu szkoła.Bardzo mi się podoba to szkolenie ,poza wysoką ceną za nie.Szkoliłem prawie wszystkie moje psy to już trzecia szkoła z której korzystam.Jutro jedziemy na 19 godz pirewszy raz szkołę psa w godzinach wieczornych,szkoleniowiec wie co robi inna jest wtedy psychika psa.Wydaje mi się że najgorsze już za nami.Do miłego..................

Link to comment
Share on other sites

@ Aga4
W sumienie nie wiadomo co to było, można podejrzewać,że efekt zbyt gwałtownego startu, może się uderzyła, może efekt napięcia mięsni. Ja niewiele widzialam jak ona biegła, bo była noc, pies poleciał z góry jak wariat i schował się za następną górką. Zanim tam pokracznie doleciałam to pies wrócił na nasz normalny tor spacerowy. Ja zresztą wtedy bardziej martwiłam się,że to może być np. wściekły lis, niż łapami.
Biorę pod uwagę,że psy moga ulegać kontuzjom tak samo jak ludzie i wcale nie musi to oznaczać dysplazji, ale, no cóż...[B]teraz[/B] biorę to pod uwagę, a od niedzieli do wczoraj rozmyślałam skąd skołować kasę na wstawienie inplantu i jak rozwiążę kwestię urlopu, że tym razem nie zostawię psa na kilka dni w psim szpitalu i jak to wszystko zorganizować,żeby pies sie nie męczył. Wiem,że to trochę chore, ale cóż, pewnie już taka zostanę:lol:

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]@ajka[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I cale szczęście, ze tak się skończyło :cunao: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jabbucha miała wczoraj zdjęcia. Wet nic nowego nie wykrył a „zmiany”, które J. Kirstein zauważył przy konsultacji, raczej się nie pogłębiły. Stwierdzono u niej osteodystofie przerostową – gnilec. W nadchodzącym tygodniu mam planowane jechać do Wrocławia osobiście. Mam nadzieje, ze nic mi w tym nie przeszkodzi. Teraz jest trzeci z 6 dni na tabletkach – Meloksam, po nich znów szaleje i roznoszą mi z Eeką chałupe. Na spacerki teraz tylko na smyczy aby nie pogorszyć.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]@bubek[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witamy! Pewnie nie pamiętacie ale widzieliśmy się na wystawie w Legnicy:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Proszę nie patrzeć na datę;) [/FONT][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8601/img00298jx.jpg[/IMG][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/126/img00307tv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ajka!
Jenusiu! Swiat na serio jest cudnyyyyy! :loveu: I nie oskarzaj sie o wariactwo, bo co bys nie mowila, to jestes zawodowa wariatka tak jak ja i to ewidentnie widac z daleka. Mozemy podac sobie rece! :cool3:
Implanty! hahahahaha skad ja to znam! taaaa! :roll: :lol:
Mowisz, ze kurze lapki moga byc malo skuteczne? eee tam! Rojka tak je uwielbia, ze nie zabiore jej tego. Niech ma! a co! Troche orgazmikow kulinarnych tez sie babie nalezy:evil_lol:

Ingi!
Cudne wiesci! :loveu:
A do kogo do tego Wrocka jedziesz? do Siembiendy?

Maly-PMI
Tak, uwazam, ze typ buldozy jest najcudownniejszy, najwspanialszy, najpiekniejszy, naj, naj - bo taki mam w chacie, taka malpa zakloca moj odbior swiata:cool1:
A na powaznie! Najwazniejsza jest dla mnie to, by pies mial to cos, by mial charakter i jaja (dotyczy to rowniez pan;) ), no i by ujmowal swoja majorskoscia - silna glowa, grubym gnatem, szeroka klata, dobrym tylem, grubasnym u nasady ogonem latajacym w boki jak wiatraczek, pieknie ukladajacymi sie uszami, zmarchami na czole, gdy robi zurawia i tym durnym wyrazem mordy, ktory powoduje, ze mamy do czynienia z usmiechnieym Alienem. No i najwazniejsze - majorka nie moze byc gruba!:mad: A jesli majorka taka nie jest to i tak dla mnie jest kapitalna! Ot takie zboczenie - uwielbienie dla wszystkich psow, bez wyjatku!:eviltong:
A Ty uwazasz, ze jaki typ majorki jest prawidlowy?:mad: ;)

Bubek!
Coz za uroczy nick.:cool3: Witam Ciebie i Twoj tabun. Opowiedz nam jak ukladaja sie relacje w tej szalonej bandzie. I oczywiscie prosze o zdjecia, duzo zdjec:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam i ja nowych bywalcow, z jedna rodzinka juz mielismy okazje porozmawiac kilka razy i slyszalam ze sie zobaczymy w Berlinie...
Drugiego pana tez witam i mam nadzieje ze tez sie gdzies zobaczymy.....mowisz ze Sopot????? hmmm pomyslimy:lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam Wszystkich!![/B]

[B]@Archiesa[/B]

cyt.
Janusz!
A dlaczego wieczorami jezdzicie na szkolenie? :-o Moj ciolek wieczorami jest bardziej pobudzony, czujny, ustawiony? Czy dlatego?
Co w ogole robicie na tych szkoleniach?:cool1:

Dokładnie tak jak piszesz psy są bardziej pobudzone i trudniej nad nimi zapanować nie dotyczy to wyłącznie rasy Ca de Bou.Przed chwilą przyjechałem ze szkolenia .Dzisiaj był wałkowany element przebiegania psa przez sznur psów.Pies biegnie swobodnie do właściciela pokonując przeszkodę jaką jest sznur psów.Nuki zaliczył to bardzo dobrze jestem zadowolony z jego postępów w szkoleniu.
Dzisiaj na szkoleniu była Lila ,żona i ja chcemy by Nuki słuchał wszystkich z naszej rodziny.Elementy szkolenia są cały czas prowadzone w szybkim rytmie i po godz.pies jest całkowicie wykończony,no i właściciel :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua]Janusz![/FONT]
[FONT=Book Antiqua]A to wszystko jasne :cool1: [/FONT]
[FONT=Book Antiqua]A powiedz mi jakimi zasadami uczy p. Piotr. Czy kroluje wszechobecna teoria dominacji, do ktorej mam ostatnio coraz mniej zaufania czy moze pozytywne wzmocnienia? [/FONT]
[FONT=Book Antiqua][/FONT]
[FONT=Book Antiqua]All![/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Od kilku dni chodzi za mna pytanie: Czy Wasze majory maja odpaly?:angryy: [/FONT]
[FONT=Book Antiqua]No i dzis na wystawach gmt poruszyla temat [/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1387413#post1387413"][FONT=Book Antiqua]agresji[/FONT][/URL][FONT=Book Antiqua] (od postu 175) czyli odpalow u majorek![/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Jak to jest u Was i jak sobie z tym radzicie?[/FONT]
[FONT=Book Antiqua][/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Przenosze to tutaj, zeby nie ofowac tematu wystaw ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzień Dobry!!![/B]

[B]@ Archiesa[/B]

[quote name='Archiesa'][FONT=Book Antiqua]Janusz![/FONT]
[FONT=Book Antiqua]A to wszystko jasne :cool1: [/FONT]
[FONT=Book Antiqua]A powiedz mi jakimi zasadami uczy p. Piotr. Czy kroluje wszechobecna teoria dominacji, do ktorej mam ostatnio coraz mniej zaufania czy moze pozytywne wzmocnienia? [/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Piotr jest już trzecim szkoleniowcem z którym pracują moje psy więc mam jakieś kryterium porównawcze.Tak ta formułka o dominacji też była, wydaje mi się że nie jest ona nadużywane.Podoba mi się podejście jego do Nukiego naprawdę wierz mi wie facet co robi.Niektóre elementy ćwiczeń dobiera pod Nukiego ,sam ma pięknego molosa jeżdzi po wystawach i jest bardzo energicznym człowiekiem.Ważną też jego cechą jest to że szanuje czas swój i innych. [/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Pozdrowienia[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]@pampero[/B]

[B]Witaj!!![/B]

Rozmawialiśmy ze soba dwa razy na wystawie w Zielonej Górze wtedy Hoszi zdobył drugie miejsce był to mój faworyt i gdy gratulowałem tobie powiedziałeś coś takiego "to nic że przegrał ale on ma bardzo dobrą psychike i za to go kocham" i to swiadczy o twojej wielkości .Jak mi było miło gratulować Tobie i Hosziemu w Jeleniej Górze zdobycia ChPl.

Pozdrowienia

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/6ac8a33c269c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pampero']Witam wszystkich miłośników majorek !!!
Darek, czy ta Twoja Anulka to też taki "diabeł" :evil_lol: jak jej siostrzyczka Abi ?[/quote]

Krzysztof! Diabeł, to mało powiedziane. Rottweilerka śpi na lampie, anatoliany wolą kojec od kanapy, bo tam nie ma Anuli, a pozostałe majorki wyznają zasadę - byle jak najdalej od tego szkodnika. A po za tym nasza Anisha jest baaaaardzo kochana!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bubek!
A skad pomysl na taka mieszanke ras podwyzszonego ryzyka? Rotek, anatolki, cadebusie? To ile tych zwierzakow masz na stanie?:cool1:
Przyznam szczerze, ze najwieksze wrazenie z Twojej bandy zrobila na mnie... nie, nie majorka, nie... ale ta anatolijka z ciemna kufa! Ma cos w sobie niesamowitego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Archiesa']Nie mialam jeszcze okazji, wiec :cool1:
Witam Ciebie pampero i Twoja bande!
A kto jest w niej (bandzie oczywiscie) oprocz Hoszimina, polbrata mojej Rojki po mamie?[/quote]

Oprócz Hosziego jest jeszcze 5 letnia bokserka Chiquita i mała Abigeil (w domu Abisia) córka Bysiora i Madzi, czyli siostra Antosia i Anulki. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...