Jump to content
Dogomania

Wystawy - Rosja, Białoruś i Ukraina


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='Han Sharn']Mam ogromną prośbę do wszystkich osób wybierających się na wystawy za wschodnią granicę. Gdyby ktoś przy jakiejś okazji naktnął się na [COLOR=red][B]chodowców[/B][/COLOR] rosyjskich toyów i mógł wziąść od nich namiary na [COLOR=red][B]chodowlę[/B][/COLOR], stronkę internetową no cokolwiek i mi to podrzucić choćby na pw. to będę dozgonnie wdzięczna. :loveu:[/quote]

Ja mogę Ci przesłać namiary na dobre hodowle. Mam znajomych na wschodzie, którzy toye hodują, a i na światowej wystawie spędziłam przy ringu tej rasy część niedzieli.
Ale te namiary dam pod jednym warunkiem -> popraw w swoim poście okropne byki :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Tylko z praktyki wynika, że to wogóle nie wychodzi. Najlepiej mieć duży samochodzić, zebrać się w kilka osoób i psiaków, złoyć się na benzyne i pojechać :)[/quote]
Wychodzi, wychodzi sama organizowalam tylko trzeba DUUUŻO samozaparcia i zoorganizowania. Innym problemem jest wynajęcie busa na wschód- czesto odmawiaja albo daja o wiele wieksze kwoty za zlecenie niz zwykle. Na na kwietniowy Kijow napewno sie wybiore.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='baba']Jadę na Mińsk kwietniowy - wybiera się ktoś????[/quote]
Ja się wybieram :cool3:
Ktoś jeszcze?
Może ktoś udzielić informacji na temat warunków jakie panują na tamtejszej wystawie? Możecie polecić jakiś hotel w Mińsku? Ktoś z Was może już tam był? Wdzięczna będę za każde info :multi:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Czy ktoś coś więcej wie na temat tej wystawy?[/quote]

Jest osobny watek, a tam link do podstrony o tej wystawie. Ja chcialam jechac, ale nie przyjeli moich zgloszen na pierwszy termin bo nie zdazylam przelac pieniedzy. wycofalam sie, bo 80 euro 1 pies za 2 dni(pierwszy termin byl 50e), to drogo, biorac pod uwage, ze jedyny hotel jaki udalo mi sie znalezc kosztowal 300 zl. Ale nie pamietam adresu strony do niego:( wiec nie moge wam pomoc w tej kwestji. Ponoc ten termin jest drozszy w hotelach, no i w wielu juz miejsc nie bylo, wszyscy jada na Wielkanoc do Minska;) Moze w listopadzie pojade?

Link to comment
Share on other sites

Witają! [COLOR=#004080][B][SIZE=4]SPRING of BELARUS - 2007[/SIZE][/B]
[/COLOR][B][SIZE=4][COLOR=#004080]International dog show
C.A.C.I.B.- FCI
C.A.C.- BY
April,7, 2007
Minsk[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]CUP of BELARUS - 2007
International dog show
C.A.C.I.B.- FCI
C.A.C.- BY
April,8, 2007
Minsk[/COLOR][/SIZE][/B]
będziemy zadowoleni one są zadowoleni widzieć was na wystawach !:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania']Witają! [COLOR=#004080][B][SIZE=4]SPRING of BELARUS - 2007[/SIZE][/B][/COLOR]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]International dog show[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]C.A.C.I.B.- FCI[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]C.A.C.- BY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]April,7, 2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]Minsk[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]CUP of BELARUS - 2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]International dog show[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]C.A.C.I.B.- FCI[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]C.A.C.- BY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]April,8, 2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#004080]Minsk[/COLOR][/SIZE][/B]
będziemy zadowoleni one są zadowoleni widzieć was na wystawach !:multi:[/quote]


ooo ciekawe, ciekawe
Jakiś link może ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']A mógłby mi ktoś przypomnieć lub odesłać w odpowiednie miejsce jak to jest z wyjazdem z psem na Białoruś bo wiza to chyba potrzebna, a co dla psa i jak z samochodem ( jakies dziwne ubezpieczenia i takie tam) .[/quote]

jovi, warto wykonać parę telefonów i upewnić się, jak to jest obecnie, bo przepisy się niestety zmieniają.
Jednak jeszcze w tym roku, w maju:
- dla psów tylko zaświadczenie od weterynarza powiatowego (wydane na podstawie zaświadczenia o szczepieniu) + opłata za wwóz psa (płatne na granicy)
- dla samochodu- bardzo ważne, żeby właściciel pojazdu jechał z Tobą lub jeśli to nie Twój samochód, posiadanie poświdczonej notarialnie zgody na użytkowanie pojazdu i przekroczenie granicy + zielona karta
- wiza dla Ciebie oczywiście- do załatwienia w Konsulacie Republiki Białoruskiej (poszukaj ich danych na stronie naszego MSZ'tu -[URL="http://www.msz.gov.pl"]www.msz.gov.pl[/URL]). Do wizy na bank potrzbne jest ubezpieczenie- jeszcze w maju, wyłącznym ubezpieczycielem, którego honorowano była firma Europa (w Warszawie np. ubezpieczyć się można w lokalu obok Konsulatu).
- wszelkie zaproszenia od organizatorów ułatwią przekroczenie granicy
Powodzenia! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']A mógłby mi ktoś przypomnieć lub odesłać w odpowiednie miejsce jak to jest z wyjazdem z psem na Białoruś bo wiza to chyba potrzebna, a co dla psa i jak z samochodem ( jakies dziwne ubezpieczenia i takie tam) .[/quote]
Dla odjazdu psa do Belorussia* dostaje wymaganie międzynarodowy veterinary pasport z inoculations i cały.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś by mi pomógł z tym tekstem? Z tego co zrozumiałam to młodzieżowy championat można tylko zrobić na wiosennym Kijowie ?? Czyli tylko jedna nominacja tzn. Zw.Mł. wystarczą ??

Первый сертификат, который может получить Ваш питомец, это "Юный Чемпион Украины".
Каждую весну ГУ КСУ на Международной выставке собак всех пород FCI - CACIB "Украина", проводит "Юниор - Дерби", на которой титул САС (кандидат в национальные Чемпионы красоты) могут получить лучшие сука и кобель породы, а лучший юниор породы получает звание "Юный Чемпион Украины", титул САС при этом может быть использован для получения титула "Чемпион Украины".
В этом году впервые на 2xFCI-CACIB в Киеве лучший юниор породы сравнивался с победителем старших классов (получивших титул CACIB - кандидат в международные чемпионы красоты) на звание "Лучший представитель породы", поэтому конкурса на звание лучшего юниора не было. Однако, у юниоров, выигравших сравнение с собаками взрослых классов есть шанс побороться за звание лучшего в группе FCI. "Юниор дерби" в этом году состоялся только 20.04.03 на выставке "Украина - 2003".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Czy ktoś by mi pomógł z tym tekstem? Z tego co zrozumiałam to młodzieżowy championat można tylko zrobić na wiosennym Kijowie ?? Czyli tylko jedna nominacja tzn. Zw.Mł. wystarczą ??

Первый сертификат, который может получить Ваш питомец, это "Юный Чемпион Украины". [COLOR=green]Pierwszy certyfikat, ktory moze otrzymac twoj "wychowanek", to "Ml. Ch Ukrainy".[/COLOR]
Каждую весну ГУ КСУ на Международной выставке собак всех пород FCI - CACIB "Украина", проводит "Юниор - Дерби", на которой титул САС (кандидат в национальные Чемпионы красоты) могут получить лучшие сука и кобель породы, а лучший юниор породы получает звание "Юный Чемпион Украины", титул САС при этом может быть использован для получения титула "Чемпион Украины".
[COLOR=green]Wiosna, na miedzynarodowej wystawie wszystkich ras FCI-CACIB "Ukraina"przeprowadza sie "Junior -Derby", na ktorej tytul CAC (kandydat na krajowego CH pieknosci) moze otrzymac najlepsza suka i samiec rasy, a najlepszy junior rasy otrzymuje tytul "Ml.Ch Ukrainy", przy czym tytul CAC moze byc wykorzystany do otrzymania tytulu "Championa Ukrainy".[/COLOR]
В этом году впервые на 2xFCI-CACIB в Киеве лучший юниор породы сравнивался с победителем старших классов (получивших титул CACIB - кандидат в международные чемпионы красоты) на звание "Лучший представитель породы", поэтому конкурса на звание лучшего юниора не было.
[COLOR=green]W tym roku po raz pierwszy na 2 x FCI-CACIB w Kijowie najlepszy junior rasy byl porownywany ze zwyc. starszych klas (otrzymujacych tytul CACIB - kandydat na miedzynarodowego Ch pieknosci) o tytul "Najlepszy przedstawiciel rasy", dlatego konkursu o tytul najlepszygo juniora nie bylo.[/COLOR]
Однако, у юниоров, выигравших сравнение с собаками взрослых классов есть шанс побороться за звание лучшего в группе FCI. "Юниор дерби" в этом году состоялся только 20.04.03 на выставке "Украина - 2003".
[COLOR=green]Jednak, w juniorach, ktore wygraly porownanie z psami doroslych klas jest szansa powalczyc o tytul najlepszego w grupie FCI.[/COLOR]
[COLOR=green]"Junior -Derby", w tym roku tylko 20.04.03 na wystawie "Ukraina - 2003".[/COLOR]
[/quote]

Tak na szybko i na zielono :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...