Jump to content
Dogomania

Wystawy - Rosja, Białoruś i Ukraina


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='gwiezdny-wyslannik']To może lepiej poczekać do kwietnia na 2 x CACIB w Kijowie? :)[/QUOTE]

Ten wyjazd poważnie bierzemy pod uwagę :lol: , zresztą oprócz tego napewno jedziemy do Wilna w marcu :roll: . Jednak jeszcze w lutym chcielibyśmy coś za granicą zahaczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Tylko z praktyki wynika, że to wogóle nie wychodzi. Najlepiej mieć duży samochodzić, zebrać się w kilka osoób i psiaków, złoyć się na benzyne i pojechać :)[/quote]
No właśnie o czymś takim myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ja na 99% będę jechać do Kijowa samochodem kombi z jednym psem. Teoretycznie ma ze mną jechać jeszcze jedna osoba z psem, ale to jeszcze nic pewnego, więc jakby co to możliwe że będę mogła jeszcze kogoś zabrać.[/quote]
To super, a skąd jesteś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam, wszystko zależy od tego czy będzie ze mną jechała znajoma. Ja mam na kipie doga. Z nim może jechać jakiś pies, nie jest konfliktowy. To daje dwa psy na kipie, a na tylnym siedzeniu to już w zależności od gabarytów. Jeżeli nie są zbyt duże to spokojnie dwie osoby z dwoma psami siedzą, tak ostatnio jechaliśmy na zawody agility 4 psy + 4 osoby.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam ogromną prośbę do wszystkich osób wybierających się na wystawy za wschodnią granicę. Gdyby ktoś przy jakiejś okazji naktnął się na chodowców rosyjskich toyów i mógł wziąść od nich namiary na chodowlę, stronkę internetową no cokolwiek i mi to podrzucić choćby na pw. to będę dozgonnie wdzięczna. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...