Jump to content
Dogomania

Wystawy - Rosja, Białoruś i Ukraina


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juta']A ja do nich pisalam w lutym i dostalam odpowiedz ze za 1 CAC przyznaja championat jak sie ma championa rosji. Inaczej nie.[/quote]

O Matko Kochana! To już całkiem można zwariować.:crazyeye:

Czyli po prosty trzeba jechać, a okaże się na miejscu....oby pozytywnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Czy w ambasadzie mozna wypelniac wniosek? I czy na wize wklejaja zdjecie?[/quote]

chodzi o Rosje? wniosek w ambasadzie mozna wypelnic, tylko chyba latwiej sciagnac z netu i na spokojnie w domu wszystko wypisac :-) a zdjecie nalezy dostarczyc, a kobitka sama z tego co pamietam przykleja ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']O Matko Kochana! To już całkiem można zwariować.:crazyeye:

Czyli po prosty trzeba jechać, a okaże się na miejscu....oby pozytywnie:razz:[/quote]

na to wyglada ;-) dam znac jak sie uda tej mojej znajomej cos zalatwic! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Dziękuję, a zdjęcie musi być aktualne? Bo ja właśnie nie mam aktualnego i to jest takie dość stare, ale no da się rozpoznać i podobieństwo jest.[/quote]

zazwyczaj to tylko formalnosc ;-) mysle, ze sie nic nie stanie jak dasz starsze ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zgodnie z obietnicą, odświerzam temat ;)
Jestem po rozmowie zarówno z szefową Oddziału Brzeskiego (panią Svetlaną), jak i z jednym z organizatorów (panem Anatolijem).
Fajnie tam u nich :razz:
Powiem, że wyczuwa się trochę wolną amerykankę, ale z drugiej strony dużą gościnność.
W sumie, jakiegoś konkretnego info dla wszystkich nie uzyskałam, ale mogę powiedzieć, co wiem.
Sędzia dla grupy V FCI- będzie (bo nie wiadomo było, czy będzie) :p
Zgłoszenie to koszt około € 20 ("około", bo pan dokładnie nie potrafił mi powiedzieć :roll: )- płatne w Rublach Białoruskich, na miejscu wystawy.
Zgłoszenie można przesłać faksem, na numer prywatny organizatora (my umówieni jesteśmy na środę, bo wtedy pan wymieni rolkę papieru w swoim faksie ;) ).
Pan powiedział, żebym wrzuciła kopię rodowodu i swoje namiary i to wystarczy, żeby psiule zostały przyjęte.
Jeśli ktoś jest zainteresowany większa ilością szczegółów, zachęcam do bezpośredniej rozmowy z panem Anatolijem- moge podać numer, ale na priva :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']A czy ktoś by się wybierał na lipcową CACIBówkę do Mińska na Białoruś? I ma pomysł może jak tam sensownie się dostać, żeby w łeb nie dostać i jednocześnie nie jechać 10h pociągiem?:p[/quote]

ja myslalam myslalam o pociagu - chyba faktycznie najbezpieczniejsza opcja ;-) tylko kurcze ladowac sie czy nie :-) sama sie troche boje ... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odświeżam temat ;) Kilka dni temu dzwonił do mnie Pan z Białorusi i mi powiedział, że jednak jest sędzia na grupę VII, więc mam wysłać mu zgłoszenie mojego Wysłannika. Opłata za wystawę wynosi 20 Euro. Myślę, że zgłaszać to już trzeba. Tylko dręczy mnie problem przekraczania granicy, czy ma ktoś może numer na granicę? Bo chciałabym zadzwonić do nich i się dowiedzieć co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Odświeżam temat ;) Kilka dni temu dzwonił do mnie Pan z Białorusi i mi powiedział, że jednak jest sędzia na grupę VII, więc mam wysłać mu zgłoszenie mojego Wysłannika.[/quote]

To do Ciebie dzwonił w piątek? :lol:
Dzwonił przy mnie- z mojego telefonu, bo właśnie przyjechał do Warszawy po puchary :razz:
A to, co zadzwoniło pół godziny wcześniej to byłam ja :p

Link to comment
Share on other sites

A to miło Cię było poznać ;)
Co do granicy, to Anatolij twierdzi, że to polscy celnicy wymagają cudów na patyku, a po stronie białoruskiej nie ma problemów :roll:
No, zobaczymy.
Wychodząc jednak z takiego założenia, wydaje mi się, że najważniejsze jest to, co w tym momencie powie nasz lekarz powiatowy.
Aha! Jeszcze coś Anatolij wspominał, że w Brześciu na przejściu granicznym nie ma, po stronie polskiej, weterynarza i zalecał jechanie inną drogą, ale zabijcie mnie- nie pamiętam nazwy miejscowości.
Grunt, że dokłada się 100 km, więc stwierdziłam, że to olewam- jadę drogą najprostszą, czyli "direct" ;)
Nic, ja zamierzam sie przede wszystkim doinformować u pana, który będzie nam wystawiać papierki na wyjazd.
Co z tego wyjdzie- powiem Wam w maju :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odświeżam temat :-)
Co prawda, wystawa w Brześciu minęła już tydzień temu, ale nie bardzo miałam do teraz możliwość napisania czegokolwiek na forum :roll:
A chciałabym się pochwalić :razz:
Mój dziadek- BUrsztynek- po raz dziewiąty w swojej karierze- [B]Best in Sow Weteranów[/B] :multi:
Bursztynek i Jagienka- [B]II Najlepsza Para Psów :razz: [/B]
Jagienka-CAC (zrobiony Ch. Białorusi), NSwR, Best of Breed, Best of Group i [B]Best in Show[/B]! :loveu:
Jestem hiper szczęśliwa.
Wprawdzie podróż była udręką, al dla tych emocji, warto było ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...