Jump to content
Dogomania

TOFIK (pies staruszki [*]) SZUKA DOMU! PROŚBA O DEKLARACJE STAŁE NA DT!


Recommended Posts

No wiem, że nie jest to możliwe, na razie rozmawiałam z jedną dziewczyną w Warszawie, ale miejsce być może zwolni się w połowie marca. Na razie nie piszę nic więcej bo nie jest to do końca pewne.
Pewne jest, ze muszę zacząć zbierać pieniądze na Tofika.

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszym strasznym wydarzeniu Tofik wrócił do swojej pani. Jak już mówiłam Gosi, szkoda, że nie postanowiłyśmy, żeby wrócił już po pierwszej akcji przeciwko Axlowi :(
Dziś rano obudził mnie telefon od Gosi, Tofik sforsował prawdopodobnie niedomknięte dobrze drzwi od pokoju i zaatakował znów yorka Axla :( Nie jest z nim dobrze, Tofik znów dotkliwie poranił mu pyszczek, sporo krwi stracił, ma płyn w płucach.
Gosia zabrała go do weta, bała się, że będzie trzeba go uśpić a Tofik... wiadomo, nie mógł dłużej zostać, więc po rozmowie z panią Danusią Tofik wrócił do niej
Kiedy przyjechaliśmy pod Tofika biedny Axel ledwo się trzymał, schował się pod ławę... Mam nadzieję, że przeżyje.
Szlag by to....

Za tydzień Tofik ma mieć miejsce w płatnym DT. O ile pani Danusia się zgodzi, choć to ja będę się martwić o kasę, bo jej nie stać na opłacenie. Powiedziałam jej dzisiaj, że Tofika trzeba wykastrować, zgodziła się, ale to jużchyba będzie w DT
Tak więc spodziewajcie się zalewu rękodzieła mojej roboty na kastrację i DT dla Tofika. Gdyby ktoś chciał mnie wspomóc to będę bardzo wdzięczna.

Ech a jak myślicie jak Tofik przywitał mnie i moją rodzinę? (męża widział raz, podczas transportu do Gosi a moich dzieci nigdy) Obskoczył nas z radości, wylizał mi ręce, całą drogę siedział mi na kolanach i chciał dawać buziaki :lol:

Mały drań, ja wierzę, że on się zmieni po kastracji i po szkoleniu, ale dom musiałby mieć bez psów- samców tak czy inaczej, suki nie stanowią dla niego problemu, ale co tam... ja na razie muszę wstrzymać się z nowymi ogłoszeniami, bo chciałabym, żeby Tofik został trochę ogarnięty, bo tak szczerze to nie wiem jak go ogłaszać :(

Powinien się nazywać Kłopot

Link to comment
Share on other sites

pierwszy bazarek dla Tofika
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203532-BI%C5%BBUTERIA-NA-dt-I-KASTRACJ%C4%98-TOFIKA-do-12.03.11-g.-20-00?p=16432852#post16432852[/url]

[B]CEL? opłacenie DT dla Tofika u Agnieszki
[/B](tej u której przebywała chudzinka Daisy, jeśli ktoś pamięta)[B] i jeśli finanse pozwolą na kastrację, która by się psu bardzo przydała
[/B]po zakończeniu Bazarku przesyłam pieniądze Agnieszce opłata wynosi 20 zł na dobę, ok 600 zł za miesiąc 30 dni)

Link to comment
Share on other sites

ewatonieja, ja na razie nie wiem co napisać w nowych ogłoszeniach :( Na pewno trzeba zmienić to, że jest łagodny do innych ziwrząt, ale raczej nie pisać, że pogryzł innego psa. Aga powiedziała, że pomoże mi dobrać treść ogłoszenia, tak, żeby było realnie ale nie zniechęcająco ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewick73']jeśli możesz, podaj mi kilka nicków, napiszę z prośbą o pomoc, ja na dogo mało osób "znam"[/QUOTE]

Wejdź po prostu na jakiś wątek, gdzie się udało trochę pomóc i wysyłaj do ciotek, które tam siedzą. Ja tak robię, nie mam żadnego spisu konkretnych nicków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...