Jump to content
Dogomania

TOFIK (pies staruszki [*]) SZUKA DOMU! PROŚBA O DEKLARACJE STAŁE NA DT!


Recommended Posts

Co do DT, nic mi o tym nie wiadomo ;)

a tymczasem zapraszam na bazarek

[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244280-ubrania-M%C4%98SKIE-damskie-i-CI%C4%84%C5%BBOWE-niemowl%C4%99ce-PODUSZKI-sowy-DLA-TOFIKA-do14-lipca"]ubrania MĘSKIE damskie i CIĄŻOWE niemowlęce, PODUSZKI sowy - DLA TOFIKA - do14 lipca[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

Przygotowałam sobie rozliczenie ostatnich wpłat, ale w komputerze nie mogę tego wkleić - coś szwankuje. teraz piszę z komórki. Tak zbiorczo napiszę, że od 22 kwietnia uzbierałam 309 zł, na minusie miałam -3,3 raz za dt zapłaciłam 74 zł, dziś 173, dt opłacony do 27 marca, kwiecień jest za darmo, więc zalegał z opłatą za 48 dni - 640 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jestem coraz bardziej przerażona, [B]zalegam z kasą za 52 dni, czyli [COLOR=#ff0000][SIZE=5]693zł
[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=2]na szczęście niedługo przyjdą jeszcze jakieś pieniądze, około 200 zł z bazarków[SIZE=2]...[/SIZE][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]
[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uzupełniłam ostatnie wpłaty i wydatki - teraz zalegam za dT na kwotę 480 zł :)

Dzięki Wam zmniejsza mi się dług

niedługo znów dostanę za książki ponad 100 zł

tak więc zapraszam na kolejny książkowy bazarek, chociaż do podnoszenia

[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244503-II-tura-KSI%C4%84%C5%BBKI-ksi%C4%85%C5%BCki-KSI%C4%84%C5%BBKI-filmy-PUZZLE-dna-DT-dla-Tofika-do-18-07-g-20"][II tura]- KSIĄŻKI książki KSIĄŻKI filmy PUZZLE dna DT dla Tofika do 18.07. g. 20[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

Z ostatnich bazarków + opłata stała od mdk8 wpłynęło 135 zł, razem z pieniędzmi, które zostały z poprzednich wpłat wpłaciłam 160 zł (ciut założyłam ze swoich) i mam maleńki minus
[B][COLOR=#ff0000]-8,8[/COLOR] zł [/B](tyle mam na swoim koncie dla Tofika (30-06-2013)
[B]zalegam z kasą za 29 dni, czyli ~387zł [/B]
czyli tak w normie :)

dzięki serdeczne za nieustające pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Przelałam dziś 87 zł na Tofika. Zostało już tylko/aż 300 zł zaległosci. Więcej nie mam i nie wiem Ewcia jak Cię wesprzeć. W tym miesiącu mogę już tylko obecnością.[/QUOTE]
Pieniądze przyszły wczoraj i już je przelałam na konto DT

Ogromne dzięki jeszcze raz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

uzupełniłam ostatnie wpłaty, dziękuję mdk8 i askowskiej za wpłaty z deklaracji stałych
z bazarków na forum.miau.pl mam niewiele..

[B]zalegam z kasą za 57 dni, czyli[COLOR=#ff0000] 760 zł :(
[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][/COLOR]
niebawem wrócę z książkami na dogo, ale nie będę miałą nic nowego niestety[COLOR=#ff0000][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Niestety nie mam jak pomóc. :( Sama mam teraz nieplanowanego tymczasa i ciułam na niego pieniądze. Daj znać jeśli będę mogła jakos pomóc.[/QUOTE]
Dzięki Olu

na razie tylko zapraszam do podrzucania bazarku od czasu do czasu:

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246205-FANTASY-sensacja-KRYMINAŁY-do-czytania-i-ogladania-na-DT-dla-Tofika-do-13-09-g-20"]FANTASY sensacja KRYMINAŁY - do czytania i ogladania - na DT dla Tofika do 13.09.g 20[/URL][/B]

[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246212-DRAPAK-myszki-grzechoczące-POSŁANIE-karty-ze-zwierzątkami-na-DT-Tofika-do-13-09-g-20"]DRAPAK myszki grzechoczące POSŁANIE karty ze zwierzątkami na DT Tofika do 13.09 g 20[/URL][/h]

Edited by ewick73
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

dziewczyny, dzięki, że jesteście, ja nawet nie zauwazyłam kiedy dopadła mnie (chyba) depresja... tzn ostatnio włąśnie to sobie uswiadomiłam, ale niemoc ogarnia mnie juz od jakiegoś czasu...
nie jest bardzo źle, córeczki nie zaniedbuję, ale to właśnie, że prawie nic nie mogę zrobić poza opieką nad nią i starszymi dzieciakami działa na mnie mocno dołująco... dawno nie wyglądałam aż tak źle... od ponad miesiąca nie mam czasu zafarbować włosów... farba czeka w łazience... a ja wyglądam jak babcia własnej córeczki... kocie i psie kłaki sprzątam raz na kilka dni,bo nie mam kiedy/nie chce mi się/przyzwyczaiłam się

sprawa Tofika jeszcze mnie dobija... teraz to już wcale nie wiem jak sobie poradzę z finansami, kiedy od miesiąca nie znalazłam chwilki, żeby zważyć zamówione fanty, i wysłać dane do przelewów...
błagam Was o wybaczenie, ja postaram się jak najszybciej to zrobić...

muszę poprosić kogoś o pomoc w codziennych sprawach, synów bardziej wykorzystywać, męża... wiem o tym, ale ostatnio nawet nie chce mi się nic od nikogo wymagać

musiałam to z siebie wydusić

nie będę pisać, dopóki nie dojdę do ładu z tym bazarkami

jeszcze raz bardzo was przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Też mam za dużo na głowie, coraz mniej siły i chęci. Ale musimy się trzymać - psy mają tylko nas!
Postaram się jakoś wspomóc Tofika, choćby bazarkiem, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.[/QUOTE]
asikowska, zebrazebra - dzięki za wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewick73']dziewczyny, dzięki, że jesteście, ja nawet nie zauwazyłam kiedy dopadła mnie (chyba) depresja... tzn ostatnio włąśnie to sobie uswiadomiłam, ale niemoc ogarnia mnie juz od jakiegoś czasu...
nie jest bardzo źle, córeczki nie zaniedbuję, ale to właśnie, że prawie nic nie mogę zrobić poza opieką nad nią i starszymi dzieciakami działa na mnie mocno dołująco... dawno nie wyglądałam aż tak źle... od ponad miesiąca nie mam czasu zafarbować włosów... farba czeka w łazience... a ja wyglądam jak babcia własnej córeczki... kocie i psie kłaki sprzątam raz na kilka dni,bo nie mam kiedy/nie chce mi się/przyzwyczaiłam się

sprawa Tofika jeszcze mnie dobija... teraz to już wcale nie wiem jak sobie poradzę z finansami, kiedy od miesiąca nie znalazłam chwilki, żeby zważyć zamówione fanty, i wysłać dane do przelewów...
błagam Was o wybaczenie, ja postaram się jak najszybciej to zrobić...

muszę poprosić kogoś o pomoc w codziennych sprawach, synów bardziej wykorzystywać, męża... wiem o tym, ale ostatnio nawet nie chce mi się nic od nikogo wymagać

musiałam to z siebie wydusić

nie będę pisać, dopóki nie dojdę do ładu z tym bazarkami

jeszcze raz bardzo was przepraszam[/QUOTE]

kochana każdego może taki stan dopaść, dobrze, że jak piszesz, nie jest to aż taki dramatyczny stan, ale musisz uważać, żeby się nie pogłębił, wiem to po sobie;
teraz robię bazarek na staruszki, nie wiem ile co prawda Tofik ma lat, ale na młodzieniaszka nie wygląda, więc chyba dobrze, że go do grona staruszków wybrałam?
a czy ten hotelik mógłby być jeszcze tańszy (wiem, że na początku było 600 zł, ale Tofik, chyba nie ma 15 kg, to z wyżywieniem koszt za dzień powinien wynosić ok. 10 zł + ewentualnie wet.);

Link to comment
Share on other sites

Tofiku, bardzo jestem wdzięczna ewick73, że się Tobą zaopiekowała, jak mogę to pomogę, mam nadzieję, że czymś będzie można obdzielić;
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247103-Pikle-nacieraj%C4%85-a-Staruszki-zapraszaj%C4%85-%29-do-30-09-do-godz-23-00?p=21307792#post21307792"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247103-Pikle-nacieraj%C4%85-a-Staruszki-zapraszaj%C4%85-%29-do-30-09-do-godz-23-00?p=21307792#post21307792[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kochana każdego może taki stan dopaść, dobrze, że jak piszesz, nie jest to aż taki dramatyczny stan, ale musisz uważać, żeby się nie pogłębił, wiem to po sobie;
teraz robię bazarek na staruszki, nie wiem ile co prawda Tofik ma lat, ale na młodzieniaszka nie wygląda, więc chyba dobrze, że go do grona staruszków wybrałam?
a czy ten hotelik mógłby być jeszcze tańszy (wiem, że na początku było 600 zł, ale Tofik, chyba nie ma 15 kg, to z wyżywieniem koszt za dzień powinien wynosić ok. 10 zł + ewentualnie wet.);[/QUOTE]
Dzięki za wsparcie:)
Tofikowi jest dobrze w tym DT, nie znajdę innego, on tam się czuje jak u siebie... kurcze on może mieć ok 9,5 - 10 lat... w styczniu 2010 miał około 6 lat
No to staruszek, aczkolwiek sprawny i skoczny ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img18/3709/dsc0090vu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...